Page 122 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:26 11. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Coz mi pripomnelo, ze na jednom nejmenovanem serveru existovali knizky, pomoci nichz se dalo menit element zraneni na kouzlu darkfire nebo flameweapon i na chlad a kyselinu. Celkem pekne zpestreni.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:36 11. Aug 2012
by XŠevyX
Jojo, to taky nezní špatně, nad tím jsem už taky uvažoval ale raději bych bral to světlo, tak jsem napsal o světle :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:04 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Ani nevim jak, ale napadla me vec, ktera vlastne ani nevim jestli je realizovatelna, ale proc se nepodelit. Uprava sneak attacku nebo dual-wieldu, kdy by se sneak projevoval pri dualwieldu na offhand ruce i v primem boji. Mohlo by to trochu zvednout dual-wield i vyuzitelnost sneaku......mozna hehe.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:47 18. Aug 2012
by Prasokralik
Promiň, ale logika? To jako, že zbraní v levačce je zloděj tak neohrabaný, že soupeř ani nečeká zásah, který ho pak překvapí a vyustí v zákeřňák?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:56 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Jeden utok vykrejes zbrani v pravacce, druhou vrazis souperi do podpazdi, kde je zbroj slabsi... Druha zbran se pouziva protoze to vypada cool, nebo proto ze jsi s ni rychlejsi? Dle meh ti to dava prostor, ziskat nad protivnikem utokovou prevahu, tim padem prostor k zakernemu utoku.... Dle meho logicke

EDIT: idealni by bylo spojit takovou vec s malou zbrani, nebo aspon na zbrane pres weaponfines

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:07 18. Aug 2012
by Caehan
xxxMajkyxxx wrote:Jeden utok vykrejes zbrani v pravacce, druhou vrazis souperi do podpazdi, kde je zbroj slabsi... Druha zbran se pouziva protoze to vypada cool, nebo proto ze jsi s ni rychlejsi? Dle meh ti to dava prostor, ziskat nad protivnikem utokovou prevahu, tim padem prostor k zakernemu utoku.... Dle meho logicke

EDIT: idealni by bylo spojit takovou vec s malou zbrani, nebo aspon na zbrane pres weaponfines
Tak ono to tak castecne muze fungovat, kdyz ten utok navic pouzijes ke srazeni nebo odzbrojeni nebo tak necemu. (asi spis jen to srazeni)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:13 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Caehan wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Jeden utok vykrejes zbrani v pravacce, druhou vrazis souperi do podpazdi, kde je zbroj slabsi... Druha zbran se pouziva protoze to vypada cool, nebo proto ze jsi s ni rychlejsi? Dle meh ti to dava prostor, ziskat nad protivnikem utokovou prevahu, tim padem prostor k zakernemu utoku.... Dle meho logicke

EDIT: idealni by bylo spojit takovou vec s malou zbrani, nebo aspon na zbrane pres weaponfines
Tak ono to tak castecne muze fungovat, kdyz ten utok navic pouzijes ke srazeni nebo odzbrojeni nebo tak necemu. (asi spis jen to srazeni)
Slo mi prave o to z toho nutnost srazeni, ukryvani, sesilani temnot a GS vyloucit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:14 18. Aug 2012
by Firefox_
Útokovou převahu získaš dalšími 1 nebo 2 útoky v kole ne? Navíc jednu zbraň můžeš odrazit zbrání, druhou štítem. (navíc se můžeš trefit do zbroje, netrefit vůbec, atp.) A těma 2 snejkama bys jsi získal taky -4 do síly protivníka (s crippling strikem).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:19 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Firefox_ wrote:Útokovou převahu získaš dalšími 1 nebo 2 útoky v kole ne? Navíc jednu zbraň můžeš odrazit zbrání, druhou štítem. (navíc se můžeš trefit do zbroje, netrefit vůbec, atp.) A těma 2 snejkama bys jsi získal taky -4 do síly protivníka (s crippling strikem).
No ano....utokovou prevahu prave diky dvema zbranim mas...proto prostor na zakerny utok a samozrejme, utok muzes odrazit stitem, nebo uhnout......o tom nediskutuju. Princip mel byt trefa offhandkou = zakernak = pripadne trefa cripplingem jak zminujes.

Jaka je logika sneaku lukem , kdyz stojis pred souperem ktery te vidi a presto mu das zakernak jen proto ze bojuje primo s nekym jinym? Tam mi ta logika hapruje mnohem vic a presto to tak funguje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:40 18. Aug 2012
by Myrpa
Nelze. Sneaky jsou hardcoded. Alternativní scripty a systémy doplňující nwn boj jsou nevyhovují - lagují a zatěžují server.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:46 18. Aug 2012
by Shaman88
Sneaky jsou sice hardcoded, ale jsou obecně známé všechny pravidla pro úspěšný sneak.
Při equipu pokud je to zloděj by se na off-hand zbraň nahodila onhit property, skript této property by zkontroloval všechny podmínky pro zákeřný útok a pokud by prošel, tak dá daný efekt.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:49 18. Aug 2012
by J.F.Payne
[ironie]Ještě posílit sneaky? Jasně, to se hodí...[/ironie]

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:54 18. Aug 2012
by Myrpa
Běží na Thalii nějaký custom script na on-hit? Já tenhle systém dělal jinde. Laguje. Zatěžuje server (pravda, server nebyl asi technicky tak dobrý, jako současná, či nová Thalie).
Podle mě tahle on-hit alternativa má smysl nasazovat ve chvíli, kdy se předělává více věcí v bojovém systému, ne kvůli jedné, protože na to, jaký je gain je příliš mnoho pain.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:59 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Shaman88 wrote:Sneaky jsou sice hardcoded, ale jsou obecně známé všechny pravidla pro úspěšný sneak.
Při equipu pokud je to zloděj by se na off-hand zbraň nahodila onhit property, skript této property by zkontroloval všechny podmínky pro zákeřný útok a pokud by prošel, tak dá daný efekt.
+1 :!:
J.F.Payne wrote:[ironie]Ještě posílit sneaky? Jasně, to se hodí...[/ironie]
lepe receno, posileni dual-wieldu......u sneaku zadna zmena nenastava, krom podminky kdy navic padne, v tomto pripade pri zasahu druhou rukou, coz mi neprijde OP vzhledem ke sneakum, ale vylepseni vzhledem k dual-wieldu. Precijen je tech podminek hodne aby takovy sneak nabyl "tebedesici" ucinnost.
Postih na na utok -2 s malou zbrani, postih na dmg, nizke AB u samotne roguny s prisunem bab +3/4.
Ale tak byl to jen navrh, ktery tu stejne nenabyde platnosti....takze muzes zase klidne svoji ironii drzet tam kde byla :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:11 18. Aug 2012
by Shaman88
Myrpa wrote:Běží na Thalii nějaký custom script na on-hit? Já tenhle systém dělal jinde. Laguje. Zatěžuje server (pravda, server nebyl asi technicky tak dobrý, jako současná, či nová Thalie).
Podle mě tahle on-hit alternativa má smysl nasazovat ve chvíli, kdy se předělává více věcí v bojovém systému, ne kvůli jedné, protože na to, jaký je gain je příliš mnoho pain.
Myslím že neběží. Ono teoreticky by to šlo nahodit na OnDamage event(pokud by to stačilo v rámci balancu jen proti NPC) - když dal dmg tak byl úpěšný hit - podle toho čím byl dán dmg zjistíš ve které ruce má útočník danou zbran a provedeš stejný test na zakerák jako v tý onhit variantě.