Page 122 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:32 25. Jul 2011
by davidsoft
Thuereg wrote:davidsoft wrote:Ve hře se to nestalo, ale napadlo mě to, tak to dávám sem:
Na Karathské kolbiště přišel neznámý muž, kterého ani Aria Oria ještě v životě neviděla. Přistoupil k ní.
Muž: *mluví zřetelně* Modrý den. Slušel jsem, že se tu mají kopat dvě aukce Morusova spánku: *významně se odmlčí* veřejná dlažba a soupeř o nejhebčího votrávěče. Jsem tu zdárně?
Aria Oria: Eh, ano, bude dražba a soutěž o nejlepšího vyprávěče.
Muž: A pudou se dlažit i mějaké štěrky? Blsdeny a omelety?
Ať žije halo halo:D uplně sem si vzpoměl na pošťáka:D
Craptree byl, myslím, policista, ale jinak trefa.

Re: Vtípky
Posted: 17:36 25. Jul 2011
by Desmond
Kdo by neznal "Bodré podoledne"

Re: Vtípky
Posted: 13:06 26. Jul 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 18:54 26. Jul 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 12:29 27. Jul 2011
by Thuereg
Já vim že ten prasák co nedělá nic než že čučí na baby jsem tu většinou já, ale nedávno jsme s kamarádem sledovali tohle video...
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=9792
Komentáře byli asi takýhle:
"Ty vole, to je paráda."
"No jo, čum na ty křivky..."
"vydíš tu křivku toho zadku? Tu parádní voblinu to je sakra nádhera."
takhle to ještě chvíli pokračovalo.... než sme si uvědomili, že zatimco on komentoval baby já si jich ani nevšim a slintal nad autem

Re: Vtípky
Posted: 12:39 27. Jul 2011
by -darkvision-
Zrovna dva takovyhle kousky jsem videl v minulem tydnu v Chuchli, staly u pumpy. Nemluve o tom, ze prahou projizdely v sobotu zástupy Corvette
Re: Vtípky
Posted: 14:04 27. Jul 2011
by Thuereg
je libo hudbu naživo a nemáte muzikanty? žádnej problém:D
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=9765
Re: Vtípky
Posted: 20:09 27. Jul 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 20:35 27. Jul 2011
by Hafen
"was it what i think it was?"
"If you think a giant flying eye, then yes"
"do you think it saw us?"
"it was A GIANT FLYING EYE, what do you think?"
Re: Vtípky
Posted: 15:55 28. Jul 2011
by -RoF-
Cheche sranda, hlavně ti lidi jak čumíja a diví se
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=9836
Re: Vtípky
Posted: 18:44 01. Aug 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 19:46 02. Aug 2011
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 10:45 04. Aug 2011
by Thuereg
tohle je moc

Re: Vtípky
Posted: 11:03 04. Aug 2011
by KaTo
Thuereg wrote:tohle je moc

hmm...a co tohle

?
Dvě těhotné pletou svetříky..
První povídá: "Doufám, že to bude holčička. Už mám jen růžovou vlnu.."
Druhá povída: "Doufám, že to bude kripl. Zk*pííp*ila jsem rukáv.."
Re: Vtípky
Posted: 12:48 04. Aug 2011
by Pajule
správnej trénink, ale docela jí obdivuju bych chípla hnedka
http://www.youtube.com/watch?v=KJ8phTfz ... r_embedded