Page 122 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:48 23. Sep 2010
by -RoF-
Dík neznámému DM za spestření (kazení) sexpení, díky příště běžte jinam. O tohle nestojím.
EDIT DG: tento topic slouží k poděkování, nikoli ke stížnostem na DM. Buď tak laskav a respektuj to.
Re: Poděkování
Posted: 16:54 25. Sep 2010
by slencak
Díky Devocu, Tire, Elis a Raphe,,škoda že es to zvrtlo

mám teď kvůli vám plochý nohy a tak o cca 2palce miň na vejšku..zachvilku je ze mne gnom

Re: Poděkování
Posted: 17:06 25. Sep 2010
by EXITUS999
Děkuji za dnešní výpravu do krynnu. Děkuji za RP a ne pouhé bezduché creepeni. Jmenovitě Gorhunk, Elis, Devoc, Raphael.. díkes, byla to zábava.,... teda, až na ten konec no

Re: Poděkování
Posted: 21:53 26. Sep 2010
by Firefox_
Ještě jednou díky Bahnákovi za posunutí v našem Q

Re: Poděkování
Posted: 22:18 26. Sep 2010
by cer-c
Přidávám se k děkování Bahňákovi ikdyž děkuju za něco jiného...
Také bych chtěl poděkovat Nomisovi s jakou vervou se vrhnul na všechno možný a nemožný kolem craftu.
Re: Poděkování
Posted: 23:20 26. Sep 2010
by EXITUS999
Děkuji OneIceOne za hezký Q

A také všem za příjemnou hru

Re: Poděkování
Posted: 23:40 26. Sep 2010
by Lord_Berserk
Firefox_ wrote:Ještě jednou díky Bahnákovi za posunutí v našem Q

Taky dik ... po dlouhy dobe sem si pekne zahral s par cernejma hubama

Re: Poděkování
Posted: 00:24 27. Sep 2010
by efu_redo
Díky za fajn chvíle na Thalii všem. DM, hráčům.. i těm se kterými jsme si vjeli do vlasů. Omlouvám se těm, které jsem moc sral. A těm, kterým jsem případně zkazil hru. Snad se najdou i ti, kterým jsem ji trochu zkrášlil.
*Wuan - jeho mrtvola leží v černém lese a rozežírají ji tam zvířata.*
Díky všem a užívejte si hru. Jde hlavně o zábavu.
Re: Poděkování
Posted: 09:05 27. Sep 2010
by Pajule
EXITUS999 wrote:Děkuji za dnešní výpravu do krynnu. Děkuji za RP a ne pouhé bezduché creepeni. Jmenovitě Gorhunk, Elis, Devoc, Raphael.. díkes, byla to zábava.,... teda, až na ten konec no

jooo taky děkuju
a taky děkuju RoFovi , Freddymu,Molly za včerejšek a samozřejmě nejlepší nakonec panu Poptávkovi

příjemný to večer
Re: Poděkování
Posted: 11:45 27. Sep 2010
by venomeq
efu_redo wrote:Díky za fajn chvíle na Thalii všem. DM, hráčům.. i těm se kterými jsme si vjeli do vlasů. Omlouvám se těm, které jsem moc sral. A těm, kterým jsem případně zkazil hru. Snad se najdou i ti, kterým jsem ji trochu zkrášlil.
*Wuan - jeho mrtvola leží v černém lese a rozežírají ji tam zvířata.*
Díky všem a užívejte si hru. Jde hlavně o zábavu.
Pride mi skoda ze to takhle ukoncujes kdyz si zrovna rozehral zajimavou partii hry:)
Nevim jak ostatni ale me se to libilo co Wuan udelal a bylo to velice zajimave.
Nicmene pokud je to tve rozhodnuti tak se mej a dik za hru.
Re: Poděkování
Posted: 22:39 28. Sep 2010
by EXITUS999
Veřejně musím pochválit IceOneIce za jeho Questíky :)XD S DM paletou mu to už pěkně jde a vypada to važně dobře v celku
Díky Muthovi a predykovi za hru

Re: Poděkování
Posted: 23:13 28. Sep 2010
by OneIceOne
EXITUS999 wrote:Veřejně musím pochválit IceOneIce za jeho Questíky :)XD S DM paletou mu to už pěkně jde a vypada to važně dobře v celku
Díky Muthovi a predykovi za hru

Co má člověk dělat, když musíte spát, no také se podepisuje ta únava, chce to pauzičku

Re: Poděkování
Posted: 07:49 29. Sep 2010
by Muthor6
Tak dík, bylo to super *zívá jak o závod

*

Re: Poděkování
Posted: 23:31 29. Sep 2010
by Welvlin
Děkuji Bahnakovi za Q na dobrou noc. Bylo to fajn.

Re: Poděkování
Posted: 00:30 30. Sep 2010
by marii
Dekuji Balorskemu mimi..bylo to skvelee:DD