Page 123 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:39 18. Aug 2012
by Myrpa
OK.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:15 18. Aug 2012
by Bahnak
V tom případě budu požadovat útok štítem pro šťítaře :-D
Zásah by seslal omámení TO: lvl postavy/2 + bonus za sílu
:twisted: :twisted: :twisted:
Když může offhandou bojovat kdejakej vandrák, bude offhendou (štítem) bojovat i můj war.
:viking:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:21 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Bahnak wrote:V tom případě budu požadovat útok štítem pro šťítaře :-D
Zásah by seslal omámení TO: lvl postavy/2 + bonus za sílu
:twisted: :twisted: :twisted:
Když může offhandou bojovat kdejakej vandrák, bude offhendou (štítem) bojovat i můj war.
:viking:
Kdejakej vandrak sotva tou offhandkou trefi........ale je fakt ze vyuziti stitu treba ve Skyrimu dava uplne jiny dimenze hehe

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:26 18. Aug 2012
by Bahnak
Tak nejde jen o SKYRIM, staré dobré D2 - paladin tam smajtuje štítem jak o život.
Dragon Age - rána štítem je tam dokonce v několika provedeních.

Jinak pokud povolíme i toto, je mi jasné že se za hodinu ozvou čáryfuci že by taky chtěli čarovat ještě +1 kouzlo offhandou :-D

Takže otázkou bude už jen to, co si na nás s offhandou připraví monkové :wall: :wall: :wall: :wall: :oops: :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:46 18. Aug 2012
by Nalkanar
Tak tak...

Mě chybí nějaké dovyvážení pro mágy na epicu. Počet seslání se nezvedá, zaklínačům se nezvedá ani počet známých spellů. V podstatě mág na vrcholu sil je pořád spíše buffer a counterspeller, který potřebuje kamarády, kdežto všichni ostatní si většinu věcí nalahvičkují a můžou sólit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:49 18. Aug 2012
by Shaman88
Bahnak wrote:V tom případě budu požadovat útok štítem pro šťítaře :-D
Zásah by seslal omámení TO: lvl postavy/2 + bonus za sílu
:twisted: :twisted: :twisted:
Když může offhandou bojovat kdejakej vandrák, bude offhendou (štítem) bojovat i můj war.
:viking:
Tohle je hodně dobré, zapíšu si to!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:58 18. Aug 2012
by kucik
Kdyz pominu, ze mi to prijde fakt jako kokotina, tak zasadni problem je v tom, jak chces sahat do hardcoded veci, jako je sneak?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:25 19. Aug 2012
by DarkKnight
víc trupů u barvíře na plnoplát by taky přišlo vhod :))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:32 19. Aug 2012
by kucik
Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:28 19. Aug 2012
by DarkKnight
kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
ah .... jaká škoda nevadí :))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:33 19. Aug 2012
by Prasokralik
kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
Jako clekově nebo pro každou broj zvlášť, nebo prostě víc modelů neexistuje? Jestli jde o celkový počet, tak možná dát navíc nějaké hezké plátovky, kterých je na výběr asi jen 10 a vyhodit těch +-10 nepotřebných porno trůpů pro obyčejné hadry?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:01 19. Aug 2012
by Aillen
Prasokralik wrote:
kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
Jako clekově nebo pro každou broj zvlášť, nebo prostě víc modelů neexistuje? Jestli jde o celkový počet, tak možná dát navíc nějaké hezké plátovky, kterých je na výběr asi jen 10 a vyhodit těch +-10 nepotřebných porno trůpů pro obyčejné hadry?
Taky bych přivítala rozšíření nabídky modelů šatů - například nějaké další hezké živůtky :ewink: - ty porno modely . pochybuji, že je někdo vůbec používá :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:03 19. Aug 2012
by Caehan
Aillen wrote:Taky bych přivítala rozšíření nabídky modelů šatů - například nějaké další hezké živůtky :ewink: - ty porno modely . pochybuji, že je někdo vůbec používá :roll:
*významně se podívá směrem, kde stojí -RoF-* :biggrin:

Něco by ořezat šlo, modely typu: "To je slon ve vašich kalhotách, nebo mě prostě rád vidíte?" bych neoplakával.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:10 19. Aug 2012
by Myrpa
Sloník je hardcoded.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:08 19. Aug 2012
by Bahnak
Co si pamatuji, tak nějaké modely se ještě válejí po vaultu + stávající jdou upravit v nějakém grafickém programu - nevím jestli přímo i v 3D MAXu ale rozhodně to nějak jde, jak jinak by vznikly ty "jiné" modely co už na vaultu či u nás jsou...
Takže kdo má vážný zájem - do toho.