Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:39 18. Aug 2012
OK.
Kdejakej vandrak sotva tou offhandkou trefi........ale je fakt ze vyuziti stitu treba ve Skyrimu dava uplne jiny dimenze heheBahnak wrote:V tom případě budu požadovat útok štítem pro šťítaře
Zásah by seslal omámení TO: lvl postavy/2 + bonus za sílu
![]()
![]()
![]()
Když může offhandou bojovat kdejakej vandrák, bude offhendou (štítem) bojovat i můj war.
Tohle je hodně dobré, zapíšu si to!Bahnak wrote:V tom případě budu požadovat útok štítem pro šťítaře
Zásah by seslal omámení TO: lvl postavy/2 + bonus za sílu
![]()
![]()
![]()
Když může offhandou bojovat kdejakej vandrák, bude offhendou (štítem) bojovat i můj war.
ah .... jaká škoda nevadíkucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
Jako clekově nebo pro každou broj zvlášť, nebo prostě víc modelů neexistuje? Jestli jde o celkový počet, tak možná dát navíc nějaké hezké plátovky, kterých je na výběr asi jen 10 a vyhodit těch +-10 nepotřebných porno trůpů pro obyčejné hadry?kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
Taky bych přivítala rozšíření nabídky modelů šatů - například nějaké další hezké živůtkyPrasokralik wrote:Jako clekově nebo pro každou broj zvlášť, nebo prostě víc modelů neexistuje? Jestli jde o celkový počet, tak možná dát navíc nějaké hezké plátovky, kterých je na výběr asi jen 10 a vyhodit těch +-10 nepotřebných porno trůpů pro obyčejné hadry?kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
*významně se podívá směrem, kde stojí -RoF-*Aillen wrote:Taky bych přivítala rozšíření nabídky modelů šatů - například nějaké další hezké živůtky- ty porno modely . pochybuji, že je někdo vůbec používá