Page 123 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:34 04. Aug 2011
by Braenn
To kdyby vám to, pražáci, nebylo jasný :P

http://i394.photobucket.com/albums/pp25 ... x/brno.jpg

Re: Vtípky

Posted: 12:17 05. Aug 2011
by Thuereg
neneeeee!!!! :D :D

Rozvášněný dav se chystá kamenovat hříšnou ženu. Ježíš gestem zadrží dav a říká: "Hoď kamenem, kdož jsi bez viny!" Z davu vyletí dobře mířený šutr a žena se sesouvá na zem zborcená krví. Ježíš se obrátí do davu s vyčítavým pohledem: "Ale no tak, mami."

Re: Vtípky

Posted: 12:53 05. Aug 2011
by marii
‎5 životních mouder:
1. za peníze si štěstí nekoupíš, ale je lepší brečet v limuzíně než v autobuse.
2. nepříteli odpusť, ale nikdy nezapomeň jméno toho hajzla.
3. pomoz někomu, když má problém... A on si vzpomene, až bude mít další.
4. spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
5. chlast problémy neřeší, ale voda taky ne..

Re: Vtípky

Posted: 02:22 06. Aug 2011
by sendys

Re: Vtípky

Posted: 20:03 06. Aug 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 21:31 06. Aug 2011
by Braenn
sice WoW, ale docela jsem se nasmála:)

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... ocy-cast-i

Re: Vtípky

Posted: 11:34 07. Aug 2011
by Thuereg
Braenn wrote:sice WoW, ale docela jsem se nasmála:)

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... ocy-cast-i
:D :D :D :D
Tak k tomu taky něco přihodim :D
http://www.youtube.com/watch?v=2BokAbMB-2g

Tohle je lepší verze
http://www.youtube.com/watch?v=1TueJSFK ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 22:59 07. Aug 2011
by Terbee

Re: Vtípky

Posted: 00:40 08. Aug 2011
by Braenn
Terbee wrote:což mi připomnělo http://www.youtube.com/watch?v=urNyg1ftMIU :ewink:
Miluju tu písničku:) A ten seriál :D Koukalas i na ten jejich vánoční kratičký klip a druhou píseň, Game on?

Re: Vtípky

Posted: 00:55 08. Aug 2011
by Prasokralik
Další série je venku mimochodem. Snad bude online co nevidět.

Re: Vtípky

Posted: 01:05 08. Aug 2011
by Braenn
Prasokralik wrote:Další série je venku mimochodem. Snad bude online co nevidět.
První díl už je i na videacesky.cz. Ale teda.. nic moc. Doufám že kvalita nepoletí dolů... a abych jen neplácala, tak něco o tom, jak to mají dobré charaktery těžké :D
Oglaf!

Image

Re: Vtípky

Posted: 21:01 08. Aug 2011
by Braenn
A ještě o toto se nemůžu nepodělit.. Nejhorší rande tak trochu v našem duchu:

http://www.collegehumor.com/video/65341 ... ina-bowden

Re: Vtípky

Posted: 19:20 10. Aug 2011
by Thuereg

Re: Vtípky

Posted: 19:25 10. Aug 2011
by Thuereg
Braenn wrote:
Terbee wrote:což mi připomnělo http://www.youtube.com/watch?v=urNyg1ftMIU :ewink:
Miluju tu písničku:) A ten seriál :D Koukalas i na ten jejich vánoční kratičký klip a druhou píseň, Game on?
Další písnička do žánru thalijskejch srazů? :D

Re: Vtípky

Posted: 10:29 11. Aug 2011
by Hafen
Image