Page 123 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:33 30. Sep 2010
by pilnik
Převeliké díky DM Bahnakovi a take Miawill za vcerejsi vychovu "Dabelskeho dítka",chvilema jsem se fakt valel smichy...vzlast na zaver kdy na Bertovo doporuceni se tam jako "nejvic vrestici hracka na svete"objevil ten drow

timto se mu neprimo omlouvam, ale zivot je nekdy tvrdej a clovek(drow) pred osudem neutece

Re: Poděkování
Posted: 11:45 30. Sep 2010
by Bahnak
já se taky chlamal, drow to vzal taky na pohodu.
Zajímavé jak muže shlednutí filmu ovlivnit mé miniQ.
Tohle vzešlo z filmu "malý nicky - satan junior".
Dnes chci kouknout na "2012", tak sem zvědavej co mě napadne potom...
Jinak děkuji za hezké RP obou postaviček i drowovi za krásný večer

Re: Poděkování
Posted: 23:27 01. Oct 2010
by Radim
Díky Nomisovi za všechnu práci kterou pro Th dělá.
Úprava zbraní perfekt

Re: Poděkování
Posted: 00:43 02. Oct 2010
by de Aers
Jo ty úpravy sou moc fajn, ale asi bych nedával ty magický efekty na zbraně, to tu teď bude vypadat jak ve hvězdnejch valkách jen středověkejch.
Re: Poděkování
Posted: 15:59 04. Oct 2010
by nomis_b
de Aers wrote:Jo ty úpravy sou moc fajn, ale asi bych nedával ty magický efekty na zbraně, to tu teď bude vypadat jak ve hvězdnejch valkách jen středověkejch.
No ja prave resil ale ve hre uz tyto problemy :
A) mas treba ohnivou zbran a kouzlo ohniva zbran/temny ohen... ti neprekresli grafiku tak nevis, kdy ti to kouzlo dojde.
B) Mel jsi nekdy zlodeje hobita/gnoma/kobolda... a zkousel si mu dat jenom kvuli efektu dyku/mecik ze ktere kape kyselina ? Nejde to, bo maji male dmg, a ten efekt se tam neukaze..
Proste jde ciste o vzhled, a cena je podle me relativne slusne vysoka. Pokud vsak mi nejake DM napise, ze po svete behaji UPLNE vsichni s takhle oznackovanou zbrani, klidne tu cenu muzu zmenit na 100.000, nebo zakazat.. ale radsi sem si rikal, ze necham vsechny moznosti, at se ukaze, jak moc sou lide ty penize utratit jen za vzhled..
btw: pres plnou platovou si taky muzes dat robu, ze to vypada jako ze nosis jen plavky a nikdo nic nerika..
PS: Jo a diky za podekovani

Re: Poděkování
Posted: 18:15 05. Oct 2010
by jachyra
Ja sa chcem poďakovať každému, kto na mňa posledné dni myslel
A prikladám fotku nášho najmenšieho prírastku, Kamilky, narodenej 29.9. 2010 o 19:30 ... váha 3770g a dlhá 56cm - ako týždeň pred výplatou

Re: Poděkování
Posted: 18:27 05. Oct 2010
by Bahnak
Gratulujuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Poděkování
Posted: 18:40 05. Oct 2010
by Radim
Krásná malá slečinka,gratuluju!!!!
Re: Poděkování
Posted: 18:59 05. Oct 2010
by Miell
Ale že si dala princeznička na čas! Gratuluju, ať jste všichni zdraví!

Re: Poděkování
Posted: 11:43 06. Oct 2010
by LDamian
Gratuluju! Uz bylo na case! Cela Kora!

Re: Poděkování
Posted: 13:18 06. Oct 2010
by kucik
Taktéž blahoželáme.

Re: Poděkování
Posted: 14:42 06. Oct 2010
by nomis_b
Celej tatka podle tech oci !
Re: Poděkování
Posted: 14:53 06. Oct 2010
by Molly23
Tyjo a zrovna na můj svátek

Gratuluju!
Re: Poděkování
Posted: 17:04 06. Oct 2010
by marii
At se dari Kamilko..at jsi zdrava a silna holcicka:)
Re: Poděkování
Posted: 17:19 06. Oct 2010
by Rejty
Tak malá a už byla na srazu!

Gratuluji!