Page 124 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:03 20. Aug 2012
by Elverin
Porno trupy nechat :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:07 20. Aug 2012
by Prasokralik
Elverin wrote:Porno trupy nechat :D
Na co je zrovna typ otřebuješ? Tvé plechové krásky choděj jak konzervy 24/7

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:10 20. Aug 2012
by klobouk
Prasokralik wrote:
Elverin wrote:Porno trupy nechat :D
Na co je zrovna typ otřebuješ? Tvé plechové krásky choděj jak konzervy 24/7
Ale nevíš, co nosí pod plechem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:01 20. Aug 2012
by kucik
Prasokralik wrote:
kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
Jako clekově nebo pro každou broj zvlášť, nebo prostě víc modelů neexistuje? Jestli jde o celkový počet, tak možná dát navíc nějaké hezké plátovky, kterých je na výběr asi jen 10 a vyhodit těch +-10 nepotřebných porno trůpů pro obyčejné hadry?
Celkově. počet hrudí, prdelí, nohou... prostě všeho je limitovanej 255ti modely. Z toho zrovna na tý hrudi se to už blíží k limitu. Pravděpodobně by se tam daly najít nějaký volný místa a přidat, ale chce to pečlivě výbírat a kontrolovat, že tohle tam ještě není.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:05 20. Aug 2012
by -darkvision-
kucik wrote:Celkově. počet hrudí, prdelí, nohou... prostě všeho je limitovanej 255ti modely. Z toho zrovna na tý hrudi se to už blíží k limitu. Pravděpodobně by se tam daly najít nějaký volný místa a přidat, ale chce to pečlivě výbírat a kontrolovat, že tohle tam ještě není.
Takže z těch 255ti modelů zjistit čísla na kterých se nenachází "žádný model" ty vypsat bokem na papír a pak když by se přidávaly nové modely, vždy zkontrolovat zda ten danej trup už tam není?
(jsem po ránu rozespalej, tak zda jsem to dobře pochopil)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:19 20. Aug 2012
by kucik
Jo. Samozřejmě ten model musíš zkontrolovat na všech šesti (sedmi?) hráčskejch modelech a obou pohlavích.

Nicméně tenhle seznam už mám někde hotovej pro všechny modely.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:38 20. Aug 2012
by Prasokralik
-darkvision- wrote:
kucik wrote:Celkově. počet hrudí, prdelí, nohou... prostě všeho je limitovanej 255ti modely. Z toho zrovna na tý hrudi se to už blíží k limitu. Pravděpodobně by se tam daly najít nějaký volný místa a přidat, ale chce to pečlivě výbírat a kontrolovat, že tohle tam ještě není.
Takže z těch 255ti modelů zjistit čísla na kterých se nenachází "žádný model" ty vypsat bokem na papír a pak když by se přidávaly nové modely, vždy zkontrolovat zda ten danej trup už tam není?
(jsem po ránu rozespalej, tak zda jsem to dobře pochopil)
ono když to hlásí že nějaký model nelze použít tak to neznamená že je prázdnej, ale že může být pro jiný typ zbroje nebo výhradně pro druhé pohlaví

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:12 25. Aug 2012
by Koninho87
Turnaje pořádané městem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:40 27. Aug 2012
by Lord_Berserk
Pravidelna denni odstavka dilen a stroju ... spravce tam neni na vozdobu a vecer musi soustruhy a sici stroje udrzovat :idea:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:02 27. Aug 2012
by zachy
NPC žoldák jako v singleplayeru :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:26 27. Aug 2012
by Molly23
Možnost v hostinci vrátit klíč, abych neblokoval pokoje, když už jsem dávno z pokoje pryč.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:12 27. Aug 2012
by Barbar321
Lord_Berserk wrote:Pravidelna denni odstavka dilen a stroju ... spravce tam neni na vozdobu a vecer musi soustruhy a sici stroje udrzovat :idea:
ukřižovat za takový návrh :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:24 27. Aug 2012
by Bahnak
zachy wrote:NPC žoldák jako v singleplayeru :)
Zajímavej návrh, nebylo to tuším na K2?

Pro: nemusíš čekat na bandu až logne a projedeš si těžší dung sám + žoldák.
Proti: vznikne více sólo hráču s mercem a nepojede se tolik na družiny, tedy ubude interakce s hráči.

Proti u mě vyhrálo...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:23 28. Aug 2012
by Prasokralik
Mno už jen fatk zavádět tupé npc co by sledovalo pc jako ocásek a nechalo do sebe tupě bušit bez sebemenší reakce na cokoliv je divné. Nebo aspoň v (E)RP světě.

Navíc kdoví na co by si nějakého namakance najímal třeba takovej RoF....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:57 28. Aug 2012
by Nalkanar
Už se někdo nějak zabýval tím komplexním systémem počasí?

Svým způsobem mi příjde naprosto zbytečné řešit počasí, když v jedné lokaci prší a v druhé ne. :roll: