Page 124 of 329

Re: Vtípky

Posted: 04:31 14. Aug 2011
by Prasokralik
Turista bloudí po Vršovicích a strašně potřebuje na WC. V tom uvidí barevný nápis EUROTOILETS. Vejde do mramorem obložené místnosti, kde za pultíky postávají slečny v slušivých uniformách. Jedna mu hned vyjde v ústrety:
"Dobrý den! Co pro Vás můžeme udělat?"
Turista se kroutí: "Potřeboval bych využít Vaše služby!"
Slečna se posadí za počítač: "Přejete si kabinu, anebo pisoár?"
"Kabinu. !"
"Dáváte přednost barvě modré, zelené, růžové nebo klasické bílé?"
"Třeba i bílouúúú..."
"Máte raději toaletní papír, nebo Vám můžeme nabídnout současný hit s intimní sprchou?"
"Papííííír!"
"Výborně! Přejete si jednovrstvový, vícevrstvový, barevný, s vůní růží nebo raději svěží mentol?"
"Stačí i noviny!"
"Retro řešení bohužel zatím nemáme v nabídce, ale děkujeme Vám za námět k rozšíření našich služeb. Jako protihodnotu Vám rádi poskytneme zdarma použití¨umývárny. Budete si přát hudbu klasickou, nebo raději něco říznějšího?"
"Aáááááá...." - zavyje turista.
"Ano, znám. Takže výběr operních árií. Skvělá volba. Budete platit kartou nebo v hotovosti?" Turista vytáhne peněženku a zaplatí nemalou sumu za papír, který právě vylezl z tiskárny. Potom přes zuby procedí:
"Tak - kde se můžu vysrat??" Slečna se poohlédne, nakloní se k turistovi a pošeptá mu do
ucha:
"Neměla bych to vlastně říkat, ale my chodíme naproti do hospody. Tady máme jen zákaznické centrum. Provoz je v Ostravě!"

Re: Vtípky

Posted: 07:59 14. Aug 2011
by Alvarion
Dvě jeptišky, sestra Logika (SL) a sestra Matematika (SM) byly na cestě domů do svého kláštera.
SM: Všimla sis, že nás už 38 minut pronásleduje nějaký muž? Ptám se, co asi chce?
SL: To je přeci logické - chce nás znásilnit.
SM: Proboha! Při této rychlosti a vzdálenosti nás nejpozději do 15 minut dožene. Co budeme dělat?
SL: To jediné co je logické: půjdeme rychleji.
SM: To nefunguje.
SL: Přirozeně, že to nefunguje! Ten muž udělá také to jediné co je logické: Půjde rychleji.
SM: Tak co tedy uděláme? Při této rychlosti nás už za minutu dohoní.
SL: To jediné co je logické: Rozdělíme se. Já půjdou jednou cestou a ty tou druhou. Nemůže nás pronásledovat obě.
Muž pronásledoval Sestru Logiku.
Sestra Matematika došla do kláštera a měla obavy o sestru Logiku.
Konečně dorazila i Sestra Logika.
SM: Sestro Logiko! Zaplať Pán Bůh, že už jsi tady. Pověz mi, co se stalo!
SL: To jediné co je logické: Ten muž nás nemohl obě pronásledovat, takže šel jen za mnou.
SM: No jo! Ale co se stalo potom?
SL: To jediné co je logické: běžela jsem nejrychleji, jak jen jsem mohla.
SM: A potom?
SL: To je přeci logické. Začal utíkat také co nejrychleji, jak jen uměl.
SM: No a co pak?
SL: Stalo se to, co se stát muselo. Dohonil mne.
SM: Chudáčku, co jsi pak udělala?
SL: To jediné co je logické: Vyhrnula jsem si sukni nahoru.
SM: O! Sestro! A co udělal ten muž?
SL: To jediné co je logické: Spustil si dolů kalhoty.
SM: O ne! A co se stalo potom?
SL: Není to přeci logické? Sestro? Jeptiška s vyhrnutou sukní může přeci utíkat rychleji než muž se spuštěnými kalhotami! Vy všichni, kteří jste si mysleli, že bude následovat neslušná událost, pomodlete se dvakrát Zdrávas Maria!!!

Re: Vtípky

Posted: 12:37 14. Aug 2011
by davidsoft
Sejdou se dva mladí lidé, kteří se už měsíc neviděli. (Znají se; to, že si vykají, má hluboké zdůvodnění v reáliích daného světa.)

Re: Vtípky

Posted: 09:43 15. Aug 2011
by de Aers
Praví opat: "V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem, tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení." Všichni se svlečou donaha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. "Ty jsi ten vyvolený!" zvolá opat. "Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!" - "Cililililink!"

Re: Vtípky

Posted: 14:03 16. Aug 2011
by Thuereg

Re: Vtípky

Posted: 21:56 16. Aug 2011
by Terbee
...

Re: Vtípky

Posted: 09:50 18. Aug 2011
by Hafen
Ptá se Kalousek Nečase, kolik Ti přišlo za tento měíc na účet peněz ????!!!!! Je to dobré, něco přez dvě stě tisíc a Tobě, také tak nějak, ale to jsou stejně krásné výplaty a peníze, že, představ si co dá do hromady rodina, kde dělaji oba !

Re: Vtípky

Posted: 21:29 18. Aug 2011
by Maya
Sněhurka, Paleček a Quasimodo přijeli ke Guinnessům nechat se zapsat do knihy rekordů.
První jde do kanceláře Sněhurka, za chvíli vyjde, celá září a říká:"Zrcadlo nelhalo, jsem nejkrásněší na celém světě, zapsali mě".
Další na řadě je Paleček, vejde do kanceláře, za chvíli je venku a směje se na celé kolo"Jo! Zapsali mě, jsem nejmenší na světě.
Poslední jde Quasimodo. Za okamžik je venku, pěkně nasranej: "Kdo je kurva Paroubek?!"

Re: Vtípky

Posted: 22:59 18. Aug 2011
by Hafen
Jdou-Topolánek s Paroubkem po silnici a najednou jim cestu zkříží had.
Paroubek hned přiskočí a hada zabije.
Topolánek: "Co jsi to udělal?
Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty.
Je demokracie a každý má právo jít svojí vlastní cestou."
Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába.
Topolánek zrychlí a jediným šlápnutím ji rozmáčkne na kaši.
Paroubek nechápavě kroutí hlavou: Ale před chvílí jsi povídal, že každý může jít svou vlastní cestou...!"
Topolánek: " Ano, ale mají se plazit a ne si vyskakovat!"


Jaký je rozdíl mezi poslanci a vibrátory? Poslanci jsou opravdoví čůráci.


Přijde Topolánek do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne:
Ó děkuji Ti, že jsem vstoupil do ODS."
"Máš štěstí."
"Ó děkuji Ti Pane, že jsem se stal předsedou vlády."
''Máš štěstí."
Topolánek se podiví, ale pokračuje:
"Ó děkuji Ti, že jsem mohl pomoci naší zemi a pracujícímu lidu."
"Máš štěstí," zní znovu odpověď Ježíše.
Topolánkovi to již nedá a tak se zeptá:
"Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?"
"Protože kdybych neměl přibitý nohy, tak Tě kopnu do držky..."

Přijde prezident Bush v Americe na jednu z prestižních vysokých škol a říká shromážděným studentům: "Jsem tady pro vás, tak se mne ptejte na cokoliv, já na všechny vaše otázky odpovím!"
Přihlásí se student Smith: "Pane prezidente, mám na vás dvě otázky. Tak za prvé - byla válka v Iráku nevyhnutelná? A za druhé - jsou Spojené státy odhodlány použít jaderné zbraně?"
V tu chvíli zazvoní a je vyhlášena přestávka. Za deset minut se všichni znovu sejdou, prezident Bush se opět postaví před studenty a povídá: "Jsem tady pro vás, tak se mne ptejte na cokoliv, já na všechny vaše otázky odpovím!"
Přihlásí se student Clark: "Pane prezidente, mám na vás čtyři otázky. Tak za prvé - byla válka v Iráku nevyhnutelná? A za druhé - jsou Spojené státy odhodlány použít jaderné zbraně? Za třetí - proč k sakru zvonilo o 30 minut dřív? A za čtvrté - kam, do prdele, zmizel Smith?"

Re: Vtípky

Posted: 19:10 19. Aug 2011
by Terbee
Nevím, jestli je to zrovna vtípek, ale každopádně se mě to líbí :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:27 19. Aug 2011
by Braenn
hm hm, úplně mi to nesedí u Daenerys a Cersei. Ale jinak vážně dobrý:))

Re: Vtípky

Posted: 20:51 19. Aug 2011
by -RoF-
*do dílny vrazí Ulgo skrz zed* Ulgo zdravit!
*správce si téměř rve vlasy a křičí* Ulgo!! Támhle jsou dveře, ano to dřevěné a hranaté, tudy se chodí a ne tudy!! *ukáže na trosky zdi* Už ti to říkám po sté!

Tenhle odkaz mi poslal johnny :D viz zde :D http://www.youtube.com/watch?v=hJ4r-1OxALE&NR=1

Re: Vtípky

Posted: 18:37 20. Aug 2011
by Hafen
Spiderman: "why cant i use my web anymore??"
Quenthel Baenre: "There is Lloths silence, you idiot!"

Re: Vtípky

Posted: 15:34 22. Aug 2011
by kucik
do_not_eat_packet.jpg

Re: Vtípky

Posted: 16:25 22. Aug 2011
by Troglodyt
Manžel se nečekaně vrací domů ze služební cesty zrovna když má žena doma tři milence. Aby je rychle schovala, pošle je všechny na balkón, kde je zaváže do pytlů. Manžel jde na balkón,vidí tři pytle, kopne do prvního a ozve se chrochtání. "Á, bude zabíjačka, ta ženuška je ale hodná," zvolá nadšeně a kopne do druhýho pytle. Ozve se kokokokodák. "Á, bude slepička, to bude báječná hostina," mne si ruce a kopne do třetího pytle - ticho. Tak kopne ještě jednou, potom znovu a pořád ticho. Nakonec kopne vší silou a z pytle se ozve: "Ty debile,když jsem zticha, tak jsem asi brambory, ne?"