Page 124 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:05 12. Sep 2014
by Barbar321
karolina wrote:Poslední verze stačí.
Díky za info :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:57 12. Sep 2014
by kucik
Jo, stačí vždy poslední. Dělám to tak, že pod odkazy
http://thalie.pilsfree.cz/download/nt_m ... urrent.rar a
http://thalie.pilsfree.cz/download/nt_c_current.rar je vždy aktuální verze.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:47 14. Sep 2014
by Infra
Tyhle odkazy vidím prvně, ze zkušenosti vím, že na webu ke stažení nebývá aktuální verze. - Vypisované datum je většinou starší, než co je v novinkách. Takže pokud tam má být něco automatizovaného, asi to nechodí. Pokud na to teď koukám správně, tak vidím jako nejnovější pouze bardskou hudbu z 1. 2. 2014.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:33 14. Sep 2014
by G-ladiator
U konfigu a tlk nejsou data a odkazují na ty samé odkazy, co sem dal kucik

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:45 14. Sep 2014
by Infra
Aha, toho jsem si nevšim. Tak to sedí, ale možná by to chtělo nějak zvýraznit no...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:10 15. Sep 2014
by kucik
Infra wrote:Aha, toho jsem si nevšim. Tak to sedí, ale možná by to chtělo nějak zvýraznit no...
Co přesně zvýraznit? Že ty haky na webu označené ajko aktuální jsou aktuální?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:29 15. Sep 2014
by Infra
Ano, přesně to. Kdo stahuje prvně celé, tak mu je to jedno, ale když pak hledá aktualizaci, tak pravděpodobně(alespoň já) kouká na data a zrovna u těchto dvou není žádné datum. Pouze přibližná velikost konfiguráku a tlk, že patří do tlk. Tím pádem může dojít k doměnce, že se vlastně nic na nich nemění.
Takže kdyby u nich bylo napsáno nejnovější, nebo něco v tom smyslu, tak by to usnadnilo aktualizování.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:52 15. Sep 2014
by kucik
Jenže o bych pořád přepisoval datumy, což mě moc nebaví. Proto tam nejsou. Zato jsou třeba v novinkách.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:54 15. Sep 2014
by Infra
To chápu. Proto bych je dal třeba tučně a poznámku vždy nejnovější - často se mění. Nebo něco v tom smyslu. Tak aby to docvaklo každému, kdo na to koukne, když hledá co je nového.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:24 17. Sep 2014
by Caehan
Docela dost mi vadí geniální AI, která mě poslepu najde přes celou z těch velkých lokací, i když jsem jí zmizel z dohledu úplně jiným směrem.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:52 20. Sep 2014
by May
Vadí mi a myslím že mluvím za všechny že jsou lektvary a lékárny jen v duergaří čtvrti na povrchu je maj v prostřední lokaci centra dění v a sice v dolním městě na trhu my musíme běhat až do Hogolu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:02 20. Sep 2014
by Mourisson1
Dvě (mimochodem hodně hezky vyrobený) lokace navíc, není to jedno?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:05 20. Sep 2014
by NesQe
Taky sem nad tou leností uvažovala, ale pak mi došlo že by do Duergáří čtvrti nikdo nevlezl :3 a jestli May běhá až do Hágolu to se nedivím kdo ví kde až se nachází :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:43 21. Sep 2014
by Infra
Upřímně, dole je velice dobré rozložení krámů a řekl bych, že centrum včetně banky je na jednom místě, což je výhodnější jak jedna cesta do duergaří čtvrti.
Nevidím důvod, přesouvat lékárny do centra, to už bych pak mohl rýpat, jak to, že to nemáme nahoře taky tak jednoduché. Alespoň se do té čtvrti chodí častěji než jen pro šípy a lvlování.
Podtemno je těžký zvykej si.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:14 21. Sep 2014
by May
Hele koho jsem se ptala ten si stěžoval že musí až tam jako sice je úžasný že vím že existuje duergaří čtvrť ale běhat z jednoho konce hry na druhej kvůli životně důležitejm věcem se mi fakt nechce jelikož se pro ně běhá dost často.
Na víc ani jeden z hráčů není v situaci kdyby mu to mělo vadit Infra v podtemnu nehraje a nepotýká se s tím momentálně. NesQa tu tráví celý dny a má čas na to tam běhat. A Mourison tu hraje krátce.