Page 124 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:28 06. Oct 2010
by Sorrow
Taky se přidávám s blahopřáním.
Tak hodně štěstí a zdraví do života, i když je teď tak bláznivej...

Re: Poděkování

Posted: 17:32 06. Oct 2010
by Molly23
Rejty wrote:Tak malá a už byla na srazu! :twisted: Gratuluji!
Nadosrmti poznamenaná :lol:

Re: Poděkování

Posted: 18:29 06. Oct 2010
by Lord_Berserk
Rejty wrote:Tak malá a už byla na srazu! :twisted: Gratuluji!
Kam se hrabe Pajky s navstevnostma srazu :P :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 19:00 06. Oct 2010
by Pajule
kuš prosímtě :biggrin: ..:D už budu chodit s mega těžkým batohem :D skovam se za kopu knížek,ale budu tam :ugeek: :D ...

jinak tedy gratuluju ještě jednou a veřejně at nespamauju :)

Re: Poděkování

Posted: 19:37 06. Oct 2010
by jachyra
Ďakujem všetkým veľmi moc za gratulácie, dobre to padlo a verte, že sme s Ľubkom fakt veeeľmi šťastní, že toho chrobáčika máme doma ..

ale reku pravda, podobá sa trochu na ten Korin obrázok :shock: hádam nebude mať takú povahu hehe .. skôr dúfam, že jej dobre prospel čerstvý vzduch na thaliovici :D a vyfúkal jej hlúposti z hlavy

Re: Poděkování

Posted: 19:45 06. Oct 2010
by Bahnak
...takže další krafterka :mrgreen: :wall: :mrgreen:
...pozdravuj Ľubka a mužete začít pracovat na dalším :oops:

Re: Poděkování

Posted: 07:11 07. Oct 2010
by Glumišek
Nadherný prcek, velká gratulace a ještě větší přání pevného zdraví.

Re: Poděkování

Posted: 12:44 07. Oct 2010
by EXITUS999
Samozřejmě také gratuluji k tak krásnému přírustku do rodiny.
Ale také bych chtěl poděkovat DenGrassemu za jeho pomoc při tvorbě smysluplných realií Růží. Bez jeho pomoci by to byla jen slátanina bez hlavy a paty... Takže vážně děkuju za trpělivost a pomoc :)

Re: Poděkování

Posted: 10:27 11. Oct 2010
by pilnik
Děkuju Bahnakovi za jeho questiky a neutuchajíci pozornost ,která vždy přijde vhod tak jako včera.
Dále chci poděkovat všem, co se podíleli na včerejším questu "srdíčkový upgrade Bageshurova štítu", sem se pul hodiny fakt válel u kompu smíchy a skorem nemoh psát...
Díky všem....

Re: Poděkování

Posted: 10:39 11. Oct 2010
by StarejKulatej
Rád bych i za kolegy poděkoval Bahňákovi za pomoc s náhradami způsobenými pády a jeho chápající postoj k této otázce - dík.

Re: Poděkování

Posted: 11:12 11. Oct 2010
by -darkvision-
Já bych rád poděkoval Bahnakovi za vše co dělá ať pro mě či pro naší rodinu. A jak moc s ezapojuje do dění a je ochotný ke všem záležitostem.
Ještě jednou díky

Re: Poděkování

Posted: 12:07 11. Oct 2010
by Radim
No když už tady je tolik chváli na Bahňáka tak nezůstanu pozadu.Díky díky za vše co děláš pro nás bubáky,zájem DM je vždy příjemný obzvláště tady dole.

Re: Poděkování

Posted: 12:26 11. Oct 2010
by Bahnak
Díky, za vaše díky :mrgreen: aby to nebylo tak monotoní tak já dávam děkovačku Kucikovi - to co za posledních pár týdnů chudák překopával je pořádný kus práce.
No a taktéž posílám díky do Švédska za scriptujícím Nomiskem! (teda on tam pry i nějak pracuje, ale jak ho znam tak leží v nějakých tabulkách a diagramech a zkoumá z čeho vyrobit lžičku do kafe). Tve upravy craftu jsou super Nomi! ((jen ještě ta truhlarna no))
:var_49:

Re: Poděkování

Posted: 00:21 15. Oct 2010
by Desmond
Díky OneIceOne za to, ze s nami neztraci trpelivost a ze nam dava moznost se nadale v tomto svete nejakym zpusobem realizovat a rozvijet pribehy nasich postav. Dnes to sice nedopadlo uplne podle nasich predstav, ale hold .. ne vzdy to vyjde hned na poprve. Takze jeste jednou diky a doufejme, ze ta radost ze spolecne hry panuje na obou stranach ;).

PS.: priste si vezmeme celou cisternu.

Re: Poděkování

Posted: 10:37 15. Oct 2010
by BelamoAmo
Za mě taky díky Oneiceone! 8)