Page 125 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:27 28. Aug 2012
by Barbar321
Indiskrétnost bankovního úředníka.
Když jsem s někým v bance a on si dá říct stav svého účtů, slyším to i já

((
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:57 28. Aug 2012
by davidsoft
Molly23 wrote:Možnost v hostinci vrátit klíč, abych neblokoval pokoje, když už jsem dávno z pokoje pryč.
Za tuto možnost bych se také přimlouval. IC moje postavy klíče při odchodu z hostince obvykle vracely, ale bylo by dobré to dělat i systémově. Zvlášť užitečné by to bylo v případě pokoje č. 4 u Modrého racka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:03 28. Aug 2012
by Ragmon
Barbar321 wrote:Indiskrétnost bankovního úředníka.
Když jsem s někým v bance a on si dá říct stav svého účtů, slyším to i já

((
Pravda, mohl by to úředník šeptat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:07 28. Aug 2012
by D_E_K_A
Nechápu, co je na tom super tajného...
Spíše mi tu chybí více interakce mezi NPC, náhodných setkání (encouterů), kde se mydlí mezi sebou klidně 2-4 frakce, atp.

Co mám na mysli interakcí mezi NPC? No aby mezi se sebou vedli dialogy obyvatelé daného města, kraje vesnice atp., co se šustne tu a tam anebo i klidně nějaké rozmary z běžného života. Také by si mohli vykládat více o podivnostech a dění (IC info povrchu a stejně tak podtemna).
Chápu, že by to bylo náročné nejen na naskriptování, ale že i DMka by se museli starat o "nové rozhovory" NPC. Přesto by to zlepšilo celkovou atmosféru.

Ono přeci jen koukat, jak neustále obyvatelé a stráže stojí a čumí do blba nebo chodí nesmyslně sem tam je trošku nudné.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:51 28. Aug 2012
by Pajule
Jo chodívala po Ivory stará božena a povídala furt nějaký drby!:D ale třeba v ivorskej hospodě si povídaj dvě NPC

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:30 28. Aug 2012
by Bahnak
Hm, ty rozhovory právě nascriptované jsou, na povrchu jde o celkem asi cca 10-15 NPC (už si to moc nepamatuju, vím že dole jich je trošku méně) a klidně i mluví na střídačku mezi sebou.
Osobně jsem rád že nejsou na frekventovaných místech. Vzpomínám, že některým hodně užvaněným NPC jsme museli prodlužovat intervaly a pročistit jim "slovníček", neboť povídat si v jedné místnosti společně nebylo téměř možné.
A mimojiné můj favborit v rozhovorech je uklízečka u Krkovičky v pokojích, má opravdu pěkné hlody.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:04 28. Aug 2012
by Práček
A u nás v Olathu to vypadá spíš jak na sněmu drbaček.
Jen je škoda, že se často opakují
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:56 31. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Zmena RP vyvetleni GS na puvodni NWN model a pridani hodu na vuli, TO10+1/2 lvl sesilatele. Uspesny hod by zviditelnil schovaneho v GS, ale presto by se na nej nedalo utocit. Coz, ale stejne asi nepujde....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:23 01. Sep 2012
by Absinthorix
Ethereal a zároveň hod na vůli na vidění Ethereála?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:46 01. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Absinthorix wrote:Ethereal a zároveň hod na vůli na vidění Ethereála?
Myslim, ze by se to dalo povazovat za druh iluze. Etericky - vzdusny, prchavy, nadzemsky......myslim, ze jsou to veci ktere se daji vnimat soustredenim, coz tu nejlepe vyjadruje vule.
Pripadne by se dal pouzit hod na naslouchani.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:36 02. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
kucik wrote:Prasokralik wrote:kucik wrote:Pocet modelu zbroje (jeji casti), ktere je mozne do hry pridat je omezeny a v tomto smeru jiz neni prilis co pridavat.
Jako clekově nebo pro každou broj zvlášť, nebo prostě víc modelů neexistuje? Jestli jde o celkový počet, tak možná dát navíc nějaké hezké plátovky, kterých je na výběr asi jen 10 a vyhodit těch +-10 nepotřebných porno trůpů pro obyčejné hadry?
Celkově. počet hrudí, prdelí, nohou... prostě všeho je limitovanej 255ti modely. Z toho zrovna na tý hrudi se to už blíží k limitu. Pravděpodobně by se tam daly najít nějaký volný místa a přidat, ale chce to pečlivě výbírat a kontrolovat, že tohle tam ještě není.
Tyka se tohle i casti tela? Konkretne hlav?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:40 03. Sep 2012
by davidsoft
xxxMajkyxxx wrote:kucik wrote:Celkově. počet hrudí, prdelí, nohou... prostě všeho je limitovanej 255ti modely. Z toho zrovna na tý hrudi se to už blíží k limitu. Pravděpodobně by se tam daly najít nějaký volný místa a přidat, ale chce to pečlivě výbírat a kontrolovat, že tohle tam ještě není.
Tyka se tohle i casti tela? Konkretne hlav?
Ano, i počet hlav je omezený. Hlavu lze nahradit helmou, jejichž počet je ale také omezený. Obě omezení, pokud se nebude přepínat fenotyp, jsou zhruba 255 modelů (nejsem si jistý, protože to nemám vyzkoušené). Teoreticky lze hlavu vypnout a nahradit vizuálním efektem, kterých může být podstatně víc, ale to by vyžadovalo úpravu modelů a především textur.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:00 03. Sep 2012
by Caehan
Nevím, jak je tomu u hlav, ale nemohl jsem si nevšimnout, že třeba u holení jsou některé modely dvakrát a to myslím ve stejných barvách.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:21 03. Sep 2012
by J.F.Payne
Caehan wrote:Nevím, jak je tomu u hlav, ale nemohl jsem si nevšimnout, že třeba u holení jsou některé modely dvakrát a to myslím ve stejných barvách.
To sice jo, ale jednou je tam dominantní barva "oblečení1", jindy "oblečení2" nebo "kůže1", "kůže2", což umožňuje si hadry líp barevně nakombinovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:23 03. Sep 2012
by Myrpa
A navíc někdy model vypadá totožně jako jiný, ale u jiné rasy, či pohlaví ten samý model vypadá jinak. A někdy jeden model na koni vidět jde, druhý ne, i když vypadají stejně.