Page 125 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:57 06. Jun 2013
by Nalkanar
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:37 06. Jun 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:04 08. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Epický emo hardcore z japonska....hlavně ty melodické pasáže jsou fajn
Envy - Chains Wandering Deeply
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:49 08. Jun 2013
by -RoF-
Heh už jste slyšeli tu písničku, kterou nazpíval Christopher Lee, který hrál toho mága ve filmu Pán prstenů?
Celkem dobré
http://mp3hamster.net/muz/Christopher%2 ... bOJ7dh4BKU
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:50 10. Jun 2013
by -RoF-
Fíha ten je fakt dost dobrý, já netušil že spolupracoval s RoF

= Rhapsody of Fire
Rhapsody - The Magic of the Wizard's Dream
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:19 10. Jun 2013
by Molly23
Jj to už je ale starší počin

. Dokonce spolupracoval s mnohem víc kapelami než tušíš, říká ve videu, které jsem odkazoval na straně 123
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:50 10. Jun 2013
by pavad
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:54 10. Jun 2013
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:07 10. Jun 2013
by Molly23
Jacka Blacka mám mnohem radši jako muzikanta než jako herce, zpívá fakt úžasně!
http://www.youtube.com/watch?v=EaAoXMbvVJk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:46 11. Jun 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:46 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:00 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
a jeden z mých nejoblíbenějších kytarových rifů
In Flames - Crawl Trough Knives
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:21 13. Jun 2013
by KaTo
Trocha tý pohodovky na parné letní odpoledne u vody -
Followed By Ghosts - All Is Lost.
P.S.
Proslýchá se, že předseda ODS dostal tuto písničku darem od neznámého kmotra a následně ho musel navštívit lékař. Bůh suď, co je na tom drbu pravdy

.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:50 13. Jun 2013
by Prasokralik
Už ten název zní naprsoto pohodově, ani stopa po něčem depresivním

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:18 13. Jun 2013
by Nalkanar
Hudební nákaza z Koree, taky známo jako "Ahri taneček".