Page 125 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:57 06. Jun 2013
by Nalkanar

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:37 06. Jun 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:04 08. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Epický emo hardcore z japonska....hlavně ty melodické pasáže jsou fajn
Envy - Chains Wandering Deeply

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:49 08. Jun 2013
by -RoF-
Heh už jste slyšeli tu písničku, kterou nazpíval Christopher Lee, který hrál toho mága ve filmu Pán prstenů? :)
Celkem dobré ;)

http://mp3hamster.net/muz/Christopher%2 ... bOJ7dh4BKU

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:50 10. Jun 2013
by -RoF-
-RoF- wrote:Heh už jste slyšeli tu písničku, kterou nazpíval Christopher Lee, který hrál toho mága ve filmu Pán prstenů? :)
Celkem dobré ;)

http://mp3hamster.net/muz/Christopher%2 ... bOJ7dh4BKU
Fíha ten je fakt dost dobrý, já netušil že spolupracoval s RoF :) = Rhapsody of Fire ;)

Rhapsody - The Magic of the Wizard's Dream

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:19 10. Jun 2013
by Molly23
Jj to už je ale starší počin :). Dokonce spolupracoval s mnohem víc kapelami než tušíš, říká ve videu, které jsem odkazoval na straně 123 ;)
Molly23 wrote:Taková zajímavost... Saruman a jeho metalový projekt :D

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TfFXrVJcNQ

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:50 10. Jun 2013
by pavad
Od vikendu jsem propadl tomuhle!

http://www.youtube.com/watch?v=SC3raoiMaX0

:mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:54 10. Jun 2013
by Molly23
pavad wrote:Od vikendu jsem propadl tomuhle!

http://www.youtube.com/watch?v=SC3raoiMaX0

:mrgreen:
Skvost!

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:07 10. Jun 2013
by Molly23
Jacka Blacka mám mnohem radši jako muzikanta než jako herce, zpívá fakt úžasně!
http://www.youtube.com/watch?v=EaAoXMbvVJk

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:46 11. Jun 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:46 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Two Minutes Silence - Last Funeral

melodicky moc pěkný. Škoda, že to kazí zpěvák
Narziss - Entstelltes Bild

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:00 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
a jeden z mých nejoblíbenějších kytarových rifů
In Flames - Crawl Trough Knives

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:21 13. Jun 2013
by KaTo
Trocha tý pohodovky na parné letní odpoledne u vody - Followed By Ghosts - All Is Lost.
P.S.
Proslýchá se, že předseda ODS dostal tuto písničku darem od neznámého kmotra a následně ho musel navštívit lékař. Bůh suď, co je na tom drbu pravdy :D :mrgreen: .

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:50 13. Jun 2013
by Prasokralik
Už ten název zní naprsoto pohodově, ani stopa po něčem depresivním :D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:18 13. Jun 2013
by Nalkanar
Hudební nákaza z Koree, taky známo jako "Ahri taneček".