Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často 
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pro někoho kdo nemá ze začátku žádnou sílu a zlatky?Uradin wrote:da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často
Re: Co Vám na Thalii vadí?
ono na jednu stranu ty lektvary zase tolik nevazi , je pravda ze pro nekoho kdo nepotrebuje chodit do hagolu je to zbytecne skoro, vsak tam nikoho nepotkas, veskery zivot je v kazhetu
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nikde jinde není život Kahzet je jediná planeta podtemna a konec šluz fajn máme jakýsi městečko na které jde odplůt lodí ale co tam je? Placek s NPC u něčeho co má být trh...rosnicka wrote:ono na jednu stranu ty lektvary zase tolik nevazi , je pravda ze pro nekoho kdo nepotrebuje chodit do hagolu je to zbytecne skoro, vsak tam nikoho nepotkas, veskery zivot je v kazhetu
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tedy už je mourissonova reakce relevantní ? on má ten nízkej lvl a žádný prachy.May wrote:Pro někoho kdo nemá ze začátku žádnou sílu a zlatky?Uradin wrote:da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Co Vám na Thalii vadí?
ale na druhou stranu zase podtemnani nejsou tak druzni jako lidi a elfove, kazdy drow kdyz bude mit naladu tak te zradi , vuci sobe jsou opatrni a hlidasi si svoje zada aby jim tam neskoncila kudla od nekoho 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nojo, ale já jsem divnej, mně totiž občas mimo creep baví prostě chodit a koukat jak pěkně jsou ty lokace udělanýNesQe wrote:Tedy už je mourissonova reakce relevantní ? on má ten nízkej lvl a žádný prachy.May wrote:Pro někoho kdo nemá ze začátku žádnou sílu a zlatky?Uradin wrote:da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Co Vám na Thalii vadí?
tak ted jsi na to prisel
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Diskuze přesunutá na příslušné téma.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vadí mi výška XP kterou mi krade summon ze zabíjení. Přijde mi to dost nefér, že když si neudělám vermomocí postavu na Solo s mega str a hp, že trpím Xp postihem až 50%.
Prosím, zkuste se na to podívat a zamyslet. Z hlediska toho, že bych přemýšlel o zakládání další postavy prostě nejsem ochotnej hrát sám cokoli, co nemá dvouručku nebo štít jak kráva.
Prosím, zkuste se na to podívat a zamyslet. Z hlediska toho, že bych přemýšlel o zakládání další postavy prostě nejsem ochotnej hrát sám cokoli, co nemá dvouručku nebo štít jak kráva.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Popravdě, myslím, že když pár velkých lékáren a lektvarů hodíš k překupníkovi na trh, určitě je nějaký "líný" epik zkoupí.Mourisson1 wrote:
Nojo, ale já jsem divnej, mně totiž občas mimo creep baví prostě chodit a koukat jak pěkně jsou ty lokace udělaný![]()
bych na tom vlastně mohl trhnout, co?
![]()
Začnu pašovat lektvary z Hagolský částio do středního města. Zařídím otroka co je bude prodávat a budu mít moneyyyyy
![]()
Sithe'sarolin stánek Poslední Pomoci
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To byl jen takovej nápad, kterýho by se mohl chytit někdo jinej
Sithe nemá bohužel důvod to dělat 
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pohled na lodní lístek Kahzet - houbové tunely:
"loď odjíždí za 1 hodinu a 52 minut".
Když k těmto dvaceti reálným minutám přičtu ? 7 ? minut plavby, dostanu se na 27 minut, které reálně strávím ničím. Je opravdu cílem pro zlepšení hratelnosti a zábavnosti nutné zavést skoro půlhodinovou prodlevu? Je to myšleno tak - chcete cestovat, pusťte si zatím seriál, než budete moct hrát dál?
Navíc se včera stala taková zajímavá kuriozitka. Přiběhli jsme na poslední chvíli do přístaviště. Moje postava měla lístek, parťáci si ho koupit nemohli, protože kapitán chyběl (asi byl zabit nebo ho někdo někam vylákal a už se nevrátil). Takže moje postava cestovala lodí, parťáci si to štrádovali po souši. Hezké překvapení bylo, když jsme se skoro ve stejnou dobu sešli hned na tržišti v Kahzetu.
Jaký tedy má smysl napálit takové doby a prodlevy u lodní dopravy, když po souši trvá cesta stejně dlouho jako lodí a ještě není nutné čekání na další loď? (bezpečnost zanedbejte, protože na cestě není nic nebezpečnějšího, než v lokaci, kam loď míří)
"loď odjíždí za 1 hodinu a 52 minut".
Když k těmto dvaceti reálným minutám přičtu ? 7 ? minut plavby, dostanu se na 27 minut, které reálně strávím ničím. Je opravdu cílem pro zlepšení hratelnosti a zábavnosti nutné zavést skoro půlhodinovou prodlevu? Je to myšleno tak - chcete cestovat, pusťte si zatím seriál, než budete moct hrát dál?
Navíc se včera stala taková zajímavá kuriozitka. Přiběhli jsme na poslední chvíli do přístaviště. Moje postava měla lístek, parťáci si ho koupit nemohli, protože kapitán chyběl (asi byl zabit nebo ho někdo někam vylákal a už se nevrátil). Takže moje postava cestovala lodí, parťáci si to štrádovali po souši. Hezké překvapení bylo, když jsme se skoro ve stejnou dobu sešli hned na tržišti v Kahzetu.
Jaký tedy má smysl napálit takové doby a prodlevy u lodní dopravy, když po souši trvá cesta stejně dlouho jako lodí a ještě není nutné čekání na další loď? (bezpečnost zanedbejte, protože na cestě není nic nebezpečnějšího, než v lokaci, kam loď míří)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Odměna za jeskynního trolla.
Když vezmu v úvahu vlastnosti této příšery, 35AB, nějakých 300 životů, dmg někde v mezích 20-50, regenerace (a se slušnou rychlostí), nějakou tou imkou na fyzické zranění a dále útočící v počtu, že i smečka vlků na lovu se musí červenat, tak 1 exp za jeho killnutí s jeví skoro jako výsměch. Jsem názoru, že i 50-ti násobek odměny by se nemusel stydět a nebyl by nijak přehnaný.
Píšu to sem, protože netuším, zda-li je to záměr a nebo chyba.
Když vezmu v úvahu vlastnosti této příšery, 35AB, nějakých 300 životů, dmg někde v mezích 20-50, regenerace (a se slušnou rychlostí), nějakou tou imkou na fyzické zranění a dále útočící v počtu, že i smečka vlků na lovu se musí červenat, tak 1 exp za jeho killnutí s jeví skoro jako výsměch. Jsem názoru, že i 50-ti násobek odměny by se nemusel stydět a nebyl by nijak přehnaný.
Píšu to sem, protože netuším, zda-li je to záměr a nebo chyba.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nechal bych lodě jezdit každou hodinu, je to opruz.
Trolové se musejí ještě vyladit, zvednu za ně xp.
Trolové se musejí ještě vyladit, zvednu za ně xp.
Vedoucí týmu Thalie
