Page 125 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:48 21. Sep 2014
by Uradin
da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:39 21. Sep 2014
by May
Uradin wrote:da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často

Pro někoho kdo nemá ze začátku žádnou sílu a zlatky?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:07 21. Sep 2014
by rosnicka
ono na jednu stranu ty lektvary zase tolik nevazi , je pravda ze pro nekoho kdo nepotrebuje chodit do hagolu je to zbytecne skoro, vsak tam nikoho nepotkas, veskery zivot je v kazhetu
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:12 21. Sep 2014
by May
rosnicka wrote:ono na jednu stranu ty lektvary zase tolik nevazi , je pravda ze pro nekoho kdo nepotrebuje chodit do hagolu je to zbytecne skoro, vsak tam nikoho nepotkas, veskery zivot je v kazhetu
Nikde jinde není život Kahzet je jediná planeta podtemna a konec šluz fajn máme jakýsi městečko na které jde odplůt lodí ale co tam je? Placek s NPC u něčeho co má být trh...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:14 21. Sep 2014
by NesQe
May wrote:Uradin wrote:da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často

Pro někoho kdo nemá ze začátku žádnou sílu a zlatky?

Tedy už je mourissonova reakce relevantní ? on má ten nízkej lvl a žádný prachy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:15 21. Sep 2014
by rosnicka
ale na druhou stranu zase podtemnani nejsou tak druzni jako lidi a elfove, kazdy drow kdyz bude mit naladu tak te zradi , vuci sobe jsou opatrni a hlidasi si svoje zada aby jim tam neskoncila kudla od nekoho

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:27 21. Sep 2014
by Mourisson1
NesQe wrote:May wrote:Uradin wrote:da se to řešit i většim nakupem lektvaru aby se nemuselo chodit tak často

Pro někoho kdo nemá ze začátku žádnou sílu a zlatky?

Tedy už je mourissonova reakce relevantní ? on má ten nízkej lvl a žádný prachy.
Nojo, ale já jsem divnej, mně totiž občas mimo creep baví prostě chodit a koukat jak pěkně jsou ty lokace udělaný

bych na tom vlastně mohl trhnout, co?

Začnu pašovat lektvary z Hagolský částio do středního města. Zařídím otroka co je bude prodávat a budu mít moneyyyyy

Sithe'sarolin stánek Poslední Pomoci

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:30 21. Sep 2014
by rosnicka
tak ted jsi na to prisel
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:49 21. Sep 2014
by May
Diskuze přesunutá na příslušné téma.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 02:55 22. Sep 2014
by Raznuts
Vadí mi výška XP kterou mi krade summon ze zabíjení. Přijde mi to dost nefér, že když si neudělám vermomocí postavu na Solo s mega str a hp, že trpím Xp postihem až 50%.
Prosím, zkuste se na to podívat a zamyslet. Z hlediska toho, že bych přemýšlel o zakládání další postavy prostě nejsem ochotnej hrát sám cokoli, co nemá dvouručku nebo štít jak kráva.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:48 22. Sep 2014
by Barbar321
Popravdě, myslím, že když pár velkých lékáren a lektvarů hodíš k překupníkovi na trh, určitě je nějaký "líný" epik zkoupí.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:51 22. Sep 2014
by Mourisson1
To byl jen takovej nápad, kterýho by se mohl chytit někdo jinej

Sithe nemá bohužel důvod to dělat

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:50 26. Sep 2014
by Barbar321
Pohled na lodní lístek Kahzet - houbové tunely:
"loď odjíždí za 1 hodinu a 52 minut".
Když k těmto dvaceti reálným minutám přičtu ? 7 ? minut plavby, dostanu se na 27 minut, které reálně strávím ničím. Je opravdu cílem pro zlepšení hratelnosti a zábavnosti nutné zavést skoro půlhodinovou prodlevu? Je to myšleno tak - chcete cestovat, pusťte si zatím seriál, než budete moct hrát dál?
Navíc se včera stala taková zajímavá kuriozitka. Přiběhli jsme na poslední chvíli do přístaviště. Moje postava měla lístek, parťáci si ho koupit nemohli, protože kapitán chyběl (asi byl zabit nebo ho někdo někam vylákal a už se nevrátil). Takže moje postava cestovala lodí, parťáci si to štrádovali po souši. Hezké překvapení bylo, když jsme se skoro ve stejnou dobu sešli hned na tržišti v Kahzetu.
Jaký tedy má smysl napálit takové doby a prodlevy u lodní dopravy, když po souši trvá cesta stejně dlouho jako lodí a ještě není nutné čekání na další loď? (bezpečnost zanedbejte, protože na cestě není nic nebezpečnějšího, než v lokaci, kam loď míří)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:51 26. Sep 2014
by Barbar321
Odměna za jeskynního trolla.
Když vezmu v úvahu vlastnosti této příšery, 35AB, nějakých 300 životů, dmg někde v mezích 20-50, regenerace (a se slušnou rychlostí), nějakou tou imkou na fyzické zranění a dále útočící v počtu, že i smečka vlků na lovu se musí červenat, tak 1 exp za jeho killnutí s jeví skoro jako výsměch. Jsem názoru, že i 50-ti násobek odměny by se nemusel stydět a nebyl by nijak přehnaný.
Píšu to sem, protože netuším, zda-li je to záměr a nebo chyba.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:56 26. Sep 2014
by Rejty
Nechal bych lodě jezdit každou hodinu, je to opruz.
Trolové se musejí ještě vyladit, zvednu za ně xp.