Page 125 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:00 18. Oct 2010
by -RoF-
Dík OneIceOne, že se o nás tak pěkně stará. ;) :) Je to fajn motivace.

A mě už taky jednou ty dvojsmysly zabijou.
Jde Aria s dvěma holkama a povídá si s knězem a říká "Tak musela sem vzít další dva pěkné kvítky."
A mě hend napadl dvojsmyl "A já jsem růže mezi těmy kvítky, ale píchám...." :roll: :D :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:14 18. Oct 2010
by Pajule
jo bylo to fajn též děkuju ..prej vdovy :D nemam ráda pavouky .. :D

Re: Poděkování

Posted: 08:02 19. Oct 2010
by Molly23
Vil měla chut dát tomu knězi pěstí :D ale jinak fajn. Sem zvědav co bude dál.

Re: Poděkování

Posted: 09:01 24. Oct 2010
by Salyr
chtel bych podekovat vsem hracum jez se ucastnily vypravu do Krynu (Mochazi,Jorg,Eli,Stan,bratri magove a mistr trpasli-sry zapomnel sem jmena) diky byl to bezva straveny cas moc sem si to uzil po zhruba rocni pauze od thalie :)

Re: Poděkování

Posted: 22:58 24. Oct 2010
by Braenn
Velké díky Arii:)

Re: Poděkování

Posted: 23:12 24. Oct 2010
by de Aers
Taky děkuju :D

Re: Poděkování

Posted: 00:22 25. Oct 2010
by mandos
Jo taky se přidám k děkovačkám ta dnešní soutěž byla fajn a nejen velké dík RoFovi že to dal dohromady ale samozřejmě všem co se ukázali. Skvělej večer :)

Re: Poděkování

Posted: 09:08 26. Oct 2010
by marii
Diky DM Lashekovi..Bylo to fakt vyborny vcera:D a samozrejme pratelum Mii,Bertovi a Arii:)..a take Geuovi,bez nej by tam ty tri dyne behali doted.)))

Re: Poděkování

Posted: 11:58 26. Oct 2010
by pilnik
pripojuji se k podekovani byla to dobra haluz :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 12:03 26. Oct 2010
by Sveneld
byl bych taky dýně nevytuhnout u kompu :D

Re: Poděkování

Posted: 19:33 26. Oct 2010
by Fryn
Málem bych zapomněl, díky Arii a ostatním kolem básnického klání. Ačkoliv jsem se viděl spíš v roli obecenstva, bylo celkem zábavné si vyzkoušet i soutěžícího :) .

Re: Poděkování

Posted: 11:57 30. Oct 2010
by Salyr
diky Arii a Sallesovi za uzasnou akci v pousti :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 13:58 30. Oct 2010
by slencak
Predyk, Dark,Rof zase jste mi o něco prodloužili život :var_47: díky za včerejší/dnešní nočku.

Re: Poděkování

Posted: 00:06 31. Oct 2010
by tao kan
Cameron,Oberon,Will...diky za hru kuci, super charaktery, jen tak dal! :)

Re: Poděkování

Posted: 01:31 31. Oct 2010
by Lolipop
Já to Cameronovi vyřídím. :mrgreen: Taky děkuju za hru,byla to vážně sranda. Jinak jsem holka ikdyž Cameron je tak mužný. :oops: