Page 125 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:00 18. Oct 2010
by -RoF-
Dík OneIceOne, že se o nás tak pěkně stará.

Je to fajn motivace.
A mě už taky jednou ty dvojsmysly zabijou.
Jde Aria s dvěma holkama a povídá si s knězem a říká
"Tak musela sem vzít další dva pěkné kvítky."
A mě hend napadl dvojsmyl
"A já jsem růže mezi těmy kvítky, ale píchám...."

Re: Poděkování
Posted: 22:14 18. Oct 2010
by Pajule
jo bylo to fajn též děkuju ..prej vdovy

nemam ráda pavouky ..

Re: Poděkování
Posted: 08:02 19. Oct 2010
by Molly23
Vil měla chut dát tomu knězi pěstí

ale jinak fajn. Sem zvědav co bude dál.
Re: Poděkování
Posted: 09:01 24. Oct 2010
by Salyr
chtel bych podekovat vsem hracum jez se ucastnily vypravu do Krynu (Mochazi,Jorg,Eli,Stan,bratri magove a mistr trpasli-sry zapomnel sem jmena) diky byl to bezva straveny cas moc sem si to uzil po zhruba rocni pauze od thalie

Re: Poděkování
Posted: 22:58 24. Oct 2010
by Braenn
Velké díky Arii:)
Re: Poděkování
Posted: 23:12 24. Oct 2010
by de Aers
Taky děkuju

Re: Poděkování
Posted: 00:22 25. Oct 2010
by mandos
Jo taky se přidám k děkovačkám ta dnešní soutěž byla fajn a nejen velké dík RoFovi že to dal dohromady ale samozřejmě všem co se ukázali. Skvělej večer

Re: Poděkování
Posted: 09:08 26. Oct 2010
by marii
Diky DM Lashekovi..Bylo to fakt vyborny vcera:D a samozrejme pratelum Mii,Bertovi a Arii:)..a take Geuovi,bez nej by tam ty tri dyne behali doted.)))
Re: Poděkování
Posted: 11:58 26. Oct 2010
by pilnik
pripojuji se k podekovani byla to dobra haluz

Re: Poděkování
Posted: 12:03 26. Oct 2010
by Sveneld
byl bych taky dýně nevytuhnout u kompu

Re: Poděkování
Posted: 19:33 26. Oct 2010
by Fryn
Málem bych zapomněl, díky Arii a ostatním kolem básnického klání. Ačkoliv jsem se viděl spíš v roli obecenstva, bylo celkem zábavné si vyzkoušet i soutěžícího

.
Re: Poděkování
Posted: 11:57 30. Oct 2010
by Salyr
diky Arii a Sallesovi za uzasnou akci v pousti

Re: Poděkování
Posted: 13:58 30. Oct 2010
by slencak
Predyk, Dark,Rof zase jste mi o něco prodloužili život

díky za včerejší/dnešní nočku.
Re: Poděkování
Posted: 00:06 31. Oct 2010
by tao kan
Cameron,Oberon,Will...diky za hru kuci, super charaktery, jen tak dal!

Re: Poděkování
Posted: 01:31 31. Oct 2010
by Lolipop
Já to Cameronovi vyřídím.

Taky děkuju za hru,byla to vážně sranda. Jinak jsem holka ikdyž Cameron je tak mužný.
