Page 126 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:44 03. Sep 2012
by Caehan
J.F.Payne wrote:
Caehan wrote:Nevím, jak je tomu u hlav, ale nemohl jsem si nevšimnout, že třeba u holení jsou některé modely dvakrát a to myslím ve stejných barvách.
To sice jo, ale jednou je tam dominantní barva "oblečení1", jindy "oblečení2" nebo "kůže1", "kůže2", což umožňuje si hadry líp barevně nakombinovat.
Neřekl bych, ne vždycky...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:19 03. Sep 2012
by Ragmon
Chybí mi možnost sám si opravovat zbroj. Jsem plátnéř a je mi to dost na nic. Stejně musim ke kováři.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:14 03. Sep 2012
by J.F.Payne
Mně hodně chybí nějakej pořádnej systém hráčských knih. Aby se daly prakticky psát, kopírovat, aby text nemizel po uložení v perzistentní truhle...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:23 03. Sep 2012
by Prasokralik
To všechno jde ( jde udělat) jen s tou perzistencí asi nikdo nic nuedělá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:38 03. Sep 2012
by Nalkanar
Na EQ to šlo... třeba nám pak Myrpa objasní v čem je zakopaný pravlk.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:01 04. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Pokud tedy neni jeste pocet hlav na maximu, nebo pokud bz se dali nejake nepouzivane vymayat, mam k dispozici dve elfi, zenske, pouzitelne hlavy

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:23 04. Sep 2012
by Barbar321
Chybí mi dalši zkušenosti na mistrovských levelech kraftu. Je deprimující pořád koukat na to samé číslo.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:12 04. Sep 2012
by karolina
Barbar321 wrote:Chybí mi dalši zkušenosti na mistrovských levelech kraftu. Je deprimující pořád koukat na to samé číslo.
Spíš bych uvítala kdyby se od 20. lvlu zobrazovaly jen procenta výrobku...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:49 04. Sep 2012
by Barbar321
karolina wrote: Spíš bych uvítala kdyby se od 20. lvlu zobrazovaly jen procenta výrobku...
...i to by bylo vhodný řešení

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:25 06. Sep 2012
by rosnicka
hodila by se nejaka skola nebo ucitel, u vseho ostatniho vam nekdo poradi ale ne tohle, bylinek je moc a taky jsem nikde nenasla vysvetleni zkratek a nechci se porad jen doptavat . a nechapu jak to ze mi nejdou udelat lektvary ktere jsem drive delala bezne, hledala jsem po foru jestli se neco zmenilo a nic nenasla. vsechno me zranovalo a neudelala jsem nic a to jsou pak vyhozene zlatacky a i cas .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:28 06. Sep 2012
by -RoF-
rosnicka wrote:hodila by se nejaka skola nebo ucitel, u vseho ostatniho vam nekdo poradi ale ne tohle, bylinek je moc a taky jsem nikde nenasla vysvetleni zkratek a nechci se porad jen doptavat . a nechapu jak to ze mi nejdou udelat lektvary ktere jsem drive delala bezne, hledala jsem po foru jestli se neco zmenilo a nic nenasla. vsechno me zranovalo a neudelala jsem nic a to jsou pak vyhozene zlatacky a i cas .
Jojo je to tam napsané v informacích ;) http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 74#p101974

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:29 06. Sep 2012
by rosnicka
ha, diky ti chlape. koukam ze maji doma pravdu ze ja opravdu ale opravdu neumim hledat .. :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:32 06. Sep 2012
by rosnicka
tak ted vidim ze tohle ale neni ono co jsem mela na mysli... ja mam problem se zkratkami beznymi jako je dejme tomu proal.... ted uz vim na co je ale jako novacek v alchymii neco udelam a nevim co to je a na co .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:34 06. Sep 2012
by Prasokralik
To by nebylo to pravé ořechové. Na demoně si ti non-RP alchymistaé dokonce dovolují udělat lektvar o kterém ví(!!!!) na co se bude používat a taky tam ten kraft každý odsuzuje a nikdo je vlastně nemá rád.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:41 06. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.