Re: Vtípky
Posted: 08:07 30. Aug 2011
hehe..na mou dusi ,na psi usi,na kocici svedomi prohlasuju,ze ja teda neee.)))Desmond wrote:http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE
Přiznejte se! Kolik z Vás si brousilo zuby na ty ovečky? ;-D
I na tu vlčačku.Desmond wrote:http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE
Přiznejte se! Kolik z Vás si brousilo zuby na ty ovečky? ;-D
...hhmmm...fenečka, (dvaceti)dvouletádrake127 wrote:I na tu vlčačku.
Taky se přidávám...drake127 wrote:I na tu vlčačku.Desmond wrote:http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE
Přiznejte se! Kolik z Vás si brousilo zuby na ty ovečky? ;-D
To bylo epickyThuereg wrote:Taky se přidávám...drake127 wrote:I na tu vlčačku.Desmond wrote:http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE
Přiznejte se! Kolik z Vás si brousilo zuby na ty ovečky? ;-D

G-ladiator wrote:Paráda! Škoda jen, že není víc dílů