Page 126 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:35 13. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Hudební nákaza z Koree, taky známo jako "Ahri taneček".
Tolikrát Ahri :shock: *slint* :wall: . Jinak hudba brakoidní, ale koho ta hudba zajímá...

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:00 14. Jun 2013
by karolina

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:45 14. Jun 2013
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:37 14. Jun 2013
by radekdnb

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 07:02 15. Jun 2013
by Prasokralik
Není nad inovativní hudební kritiku

Radio Friendly Song

Pop Song

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:04 15. Jun 2013
by D_E_K_A
Tak když je ta sobota, jedině Luďka Sobotu!
A ještě jeden song z dávných dob počátku tohoto žánru u nás..., aby se neřeklo. :)
Zprdele klika!
PS.: Video ignorujte... :P

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:04 15. Jun 2013
by Prasokralik
Chaozzáci byli nejlepší

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:20 15. Jun 2013
by D_E_K_A
Prasokralik wrote:Chaozzáci byli nejlepší
Ono I Defuckto a Divoký západ má něco do sebe a ještě i další, na které si ted už nevzpomenu. Když jsou ty texty dobré a má to slušný rytmus... tak se to prostě líbí. :)
Pár songů od Defuckto:
Umění..
Nohy..
Zabil jsi..

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:40 15. Jun 2013
by -RoF-
Jedna z mála českých písniček, které se mi líbí ;)

Náhrobní kámen - Petr Novák

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:00 15. Jun 2013
by Aulus
-RoF- wrote:Jedna z mála českých písniček, které se mi líbí ;)

Náhrobní kámen - Petr Novák
Tu jsem měl hodně rád, když jsem byl malý. :) *čeká na Nalkova vyjádření a narážky na hobití výšku*

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:18 16. Jun 2013
by Molly23
Jedna taková zajímavá písnička od Ishiiho Yasushiho.

http://www.youtube.com/watch?v=q92oPHQLWI4

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:29 17. Jun 2013
by J.F.Payne
A co Nohavica + jidiš, jak vám to zní?

http://www.youtube.com/watch?v=cvhhxkXN81Q

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:08 17. Jun 2013
by Molly23
Zajímavý rakouský počin :D... vůbec nevím kam to zařadit žánrově, ale má to skvělej refrén!
http://www.youtube.com/watch?v=BVWfqOSdzs4

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:28 18. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Oldschool všech oldschoolů

Madball - Demonstrating My Style

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:57 19. Jun 2013
by xxxMajkyxxx