Page 126 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:35 13. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Tolikrát Ahri

*slint*

. Jinak hudba brakoidní, ale koho ta hudba zajímá...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:00 14. Jun 2013
by karolina
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:45 14. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:37 14. Jun 2013
by radekdnb
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 07:02 15. Jun 2013
by Prasokralik
Není nad inovativní hudební kritiku
Radio Friendly Song
Pop Song
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:04 15. Jun 2013
by D_E_K_A
Tak když je ta sobota, jedině
Luďka Sobotu!
A ještě jeden song z dávných dob počátku tohoto žánru u nás..., aby se neřeklo.
Zprdele klika!
PS.: Video ignorujte...

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:04 15. Jun 2013
by Prasokralik
Chaozzáci byli nejlepší
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:20 15. Jun 2013
by D_E_K_A
Prasokralik wrote:Chaozzáci byli nejlepší
Ono I Defuckto a Divoký západ má něco do sebe a ještě i další, na které si ted už nevzpomenu. Když jsou ty texty dobré a má to slušný rytmus... tak se to prostě líbí.

Pár songů od Defuckto:
Umění..
Nohy..
Zabil jsi..
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:40 15. Jun 2013
by -RoF-
Jedna z mála českých písniček, které se mi líbí
Náhrobní kámen - Petr Novák
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:00 15. Jun 2013
by Aulus
Tu jsem měl hodně rád, když jsem byl malý.
*čeká na Nalkova vyjádření a narážky na hobití výšku*
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:18 16. Jun 2013
by Molly23
Jedna taková zajímavá písnička od Ishiiho Yasushiho.
http://www.youtube.com/watch?v=q92oPHQLWI4
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:29 17. Jun 2013
by J.F.Payne
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:08 17. Jun 2013
by Molly23
Zajímavý rakouský počin

... vůbec nevím kam to zařadit žánrově, ale má to skvělej refrén!
http://www.youtube.com/watch?v=BVWfqOSdzs4
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:28 18. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:57 19. Jun 2013
by xxxMajkyxxx