Page 126 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:14 31. Oct 2010
by Jatro
taky diky

Re: Poděkování
Posted: 00:36 02. Nov 2010
by Miell
Dík, Salle

Re: Poděkování
Posted: 00:57 02. Nov 2010
by DarK_cz
Já díky Theuregovi a Arii za pěkné zápletky

a Farah za pěknou společnost

Re: Poděkování
Posted: 08:56 02. Nov 2010
by Miell
A ještě jsem zapomněla na pana výběrčího.. který nám to včera spestřil, dík

Re: Poděkování
Posted: 03:03 03. Nov 2010
by Lolipop
Ráda bych poděkovala Irinovi za hezké a zábavné rp zážitky.

Re: Poděkování
Posted: 02:36 04. Nov 2010
by Pista
Ja bych chtel na oplatku podekovat Nesse a Cameronovi za uzasny RP a moc dobry sprijemneni hry
Re: Poděkování
Posted: 09:45 05. Nov 2010
by de Aers
Dík za včerejší spestření v dílně.
Re: Poděkování
Posted: 01:44 07. Nov 2010
by gimlicek
postavy Mara a Kalio by rády poděkovaly Radimovi za jeho zpestřování hry. Jen tak dál

Re: Poděkování
Posted: 02:40 07. Nov 2010
by slencak
Díky ušando, ušáku, brachu a brachu

Re: Poděkování
Posted: 14:30 09. Nov 2010
by G14
diky Modrovousici za krasny obrazek Isabell!!!

potesi

Re: Poděkování
Posted: 13:21 10. Nov 2010
by de Aers
Dík Bahnaku za včera

Re: Poděkování
Posted: 22:51 15. Nov 2010
by Alvarion
Dekuji GM Radimovi za můj první Quest na Thalii a přijemné zpestření i pobytu v dílnách během dne.
Díky ostatním hráčům, kteří tam byli a doufám, že příště budeme méně chaotičtí.... obcas jsem nestíhal co se děje.
Alv
Re: Poděkování
Posted: 22:53 15. Nov 2010
by Sveneld
chtěl bych poděkovat dm adeptu Radimovi za dnešní q u brouků, bylo to fajn. vyvážené, žádná přehnaná odměna, quest dle mých představ - jen tak dál
btw můj děda se jmenoval taky Leopold, jako alchymista u ivory

Re: Poděkování
Posted: 00:08 17. Nov 2010
by Molly23
Děkovačka Arii a Simonovi Moonovi. Dlouho jsem takhle nepokecal a doufám že to nebylo naposled

. Taky díky tomu Dm co nás vyhnalo do bytu

, na ulici by jsme se asi tak nerozkecali. A taky se chci omluvit DM, že jsme jim spamovali kanál kostkama. Hold to nastavení Local háže hody všem DM...

Re: Poděkování
Posted: 00:19 18. Nov 2010
by -darkvision-
Díky za vyblbnutí v Arene, jen by to priste chtelo vice lidi. Z te platneriny mi jde uz hlava kolem totiz, jen stat a craftit
