Page 127 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:42 06. Sep 2012
by rosnicka
Prasokralik wrote:To by nebylo to pravé ořechové. Na demoně si ti non-RP alchymistaé dokonce dovolují udělat lektvar o kterém ví(!!!!) na co se bude používat a taky tam ten kraft každý odsuzuje a nikdo je vlastně nemá rád.
vis o to ani nejde aby mi nekdo rekl recept, ale neco udelam a nevim vlastne co. ale spis me ted stve ze i lektvar ktery jsem delala bezne na tretim stupni alchymie zranuje postavu a nemuzu se dopatrat proc. v novinkach ani neni nic ze by se neco zmenilo, a blbost aby se zmenilo slozeni receptu nebo ano?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:43 06. Sep 2012
by rosnicka
xxxMajkyxxx wrote:Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.
takze az se Lina dopracuje opravdu k velike sile tak ma skocit po kamaradce a klecet na ni aby ji vyzradila recepty?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:38 06. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
rosnicka wrote:xxxMajkyxxx wrote:Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.
takze az se Lina dopracuje opravdu k velike sile tak ma skocit po kamaradce a klecet na ni aby ji vyzradila recepty?

Tak jako.....zkusit to muze

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:31 08. Sep 2012
by Prasokralik
Úprava imploze, aby pěkně rozmašírovala všechno co si ji pošle pod nohy a ne jen nepřátelské cíle
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:41 08. Sep 2012
by XŠevyX
A není to už tak náhodou .?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:54 08. Sep 2012
by Prasokralik
Na demoně určitě

Na thalii se o tom v upravách nic nepíše
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:31 08. Sep 2012
by Firefox_
Imploze zabíjí i tady všechny mimo sesílatele.
A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:40 08. Sep 2012
by Prasokralik
chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:50 09. Sep 2012
by Derken-
Prasokralik wrote:chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Zapominas na to, ze na demone existuje pasek

Jinak na thalii to vrazdi vse krom sesilatele. Pokud do party berete ciziho klerika, ujistete se, ze to nema naspane. Nikdoy totiz nevite, kdy vam od support klerika z invisu prileti imploze pod nohy a posle to celou partu k rohatymu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:03 09. Sep 2012
by Aillen
Firefox_ wrote:Imploze zabíjí i tady všechny mimo sesílatele.
A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?
Taky by se mi líbilo, kdyby u barvíře šlo pláště přešívat, stejně jako kapuce

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:16 09. Sep 2012
by Prasokralik
Derken- wrote:Prasokralik wrote:chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Zapominas na to, ze na demone existuje pasek

Jinak na thalii to vrazdi vse krom sesilatele. Pokud do party berete ciziho klerika, ujistete se, ze to nema naspane. Nikdoy totiz nevite, kdy vam od support klerika z invisu prileti imploze pod nohy a posle to celou partu k rohatymu

to je uplně jedno, když si hážu pod nohy granát tak holt musím počítat s tím že mě to zabije, tohle je to samý
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:51 10. Sep 2012
by Tadomekaari
Možnost jizdni zvěře v podtemnu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:01 18. Sep 2012
by Tadomekaari
Jo ještě mi chybi možnost odložit si předělavany item u barviře a zajit si pro vic peněz tzv ne vždy si vezmete dost a stelovat to znovu je dost unavny obvikle pisnete někomu at vam donese potřebnou sumu přes tell. Hodilo by se moznost vybrat penize u barviřky nebo odlozit předělanou zbroj tak aby jsme si mohli skocit do banky. (jestli to nějak jde a ja o tom nevim tak se omlouvám.) Kdyz uz jsme u toho moznost předělat vzhled plastě mi taky chybi.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:08 18. Sep 2012
by Shaman88
Nejlepší by bylo kdyby všichni obchodníci ve městě umožňovali platbu "bankovním převodem".
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:19 18. Sep 2012
by J.F.Payne
Směnkou
Teoreticky by se dal udělat předmět, kterýmu bys nastavil random hodnotu, za kterou by ti obchodník dal peníze (volba v rozhovoru, dostal bys gp ve stanovené hodnotě), který by se následně strhly z tvýho účtu, pokud by tam skutečně byly, nebo se mýlím?