Page 127 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:42 06. Sep 2012
by rosnicka
Prasokralik wrote:To by nebylo to pravé ořechové. Na demoně si ti non-RP alchymistaé dokonce dovolují udělat lektvar o kterém ví(!!!!) na co se bude používat a taky tam ten kraft každý odsuzuje a nikdo je vlastně nemá rád.
vis o to ani nejde aby mi nekdo rekl recept, ale neco udelam a nevim vlastne co. ale spis me ted stve ze i lektvar ktery jsem delala bezne na tretim stupni alchymie zranuje postavu a nemuzu se dopatrat proc. v novinkach ani neni nic ze by se neco zmenilo, a blbost aby se zmenilo slozeni receptu nebo ano? :shock:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:43 06. Sep 2012
by rosnicka
xxxMajkyxxx wrote:Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.
takze az se Lina dopracuje opravdu k velike sile tak ma skocit po kamaradce a klecet na ni aby ji vyzradila recepty? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:38 06. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
rosnicka wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Vsak ja bych v tom i to zabavne na alchymii videl......musis zkouset, zapisovat si, zkoumat, overovat, proverovat, vyslichat obeti, obetovat male deti bohum a tak.
takze az se Lina dopracuje opravdu k velike sile tak ma skocit po kamaradce a klecet na ni aby ji vyzradila recepty? :D
Tak jako.....zkusit to muze :biggrin: :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:31 08. Sep 2012
by Prasokralik
Úprava imploze, aby pěkně rozmašírovala všechno co si ji pošle pod nohy a ne jen nepřátelské cíle

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:41 08. Sep 2012
by XŠevyX
A není to už tak náhodou .?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:54 08. Sep 2012
by Prasokralik
Na demoně určitě :P Na thalii se o tom v upravách nic nepíše

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:31 08. Sep 2012
by Firefox_
Imploze zabíjí i tady všechny mimo sesílatele.

A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:40 08. Sep 2012
by Prasokralik
chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:50 09. Sep 2012
by Derken-
Prasokralik wrote:chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Zapominas na to, ze na demone existuje pasek :) Jinak na thalii to vrazdi vse krom sesilatele. Pokud do party berete ciziho klerika, ujistete se, ze to nema naspane. Nikdoy totiz nevite, kdy vam od support klerika z invisu prileti imploze pod nohy a posle to celou partu k rohatymu :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:03 09. Sep 2012
by Aillen
Firefox_ wrote:Imploze zabíjí i tady všechny mimo sesílatele.

A nedá se nastavit možnost u krejčího na změnu vzhledu plášťů?
Taky by se mi líbilo, kdyby u barvíře šlo pláště přešívat, stejně jako kapuce :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:16 09. Sep 2012
by Prasokralik
Derken- wrote:
Prasokralik wrote:chyba, sesilatele to má zabít taky, když si to hodí pod nohy
Zapominas na to, ze na demone existuje pasek :) Jinak na thalii to vrazdi vse krom sesilatele. Pokud do party berete ciziho klerika, ujistete se, ze to nema naspane. Nikdoy totiz nevite, kdy vam od support klerika z invisu prileti imploze pod nohy a posle to celou partu k rohatymu :)
to je uplně jedno, když si hážu pod nohy granát tak holt musím počítat s tím že mě to zabije, tohle je to samý

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:51 10. Sep 2012
by Tadomekaari
Možnost jizdni zvěře v podtemnu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:01 18. Sep 2012
by Tadomekaari
Jo ještě mi chybi možnost odložit si předělavany item u barviře a zajit si pro vic peněz tzv ne vždy si vezmete dost a stelovat to znovu je dost unavny obvikle pisnete někomu at vam donese potřebnou sumu přes tell. Hodilo by se moznost vybrat penize u barviřky nebo odlozit předělanou zbroj tak aby jsme si mohli skocit do banky. (jestli to nějak jde a ja o tom nevim tak se omlouvám.) Kdyz uz jsme u toho moznost předělat vzhled plastě mi taky chybi.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:08 18. Sep 2012
by Shaman88
Nejlepší by bylo kdyby všichni obchodníci ve městě umožňovali platbu "bankovním převodem".

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:19 18. Sep 2012
by J.F.Payne
Směnkou :)

Teoreticky by se dal udělat předmět, kterýmu bys nastavil random hodnotu, za kterou by ti obchodník dal peníze (volba v rozhovoru, dostal bys gp ve stanovené hodnotě), který by se následně strhly z tvýho účtu, pokud by tam skutečně byly, nebo se mýlím?