Page 127 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:17 19. Jun 2013
by D_E_K_A

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 08:22 20. Jun 2013
by pavad
Vivaldi, sonata Rv 86 - vsechny 4 vety. Specialne doporucuji k posouzeni kontrast mezi 1. vetou (Largo) a 2. vetou (Allegro) – prechod je v okolo 3:17.

http://www.youtube.com/watch?v=7_qzePqF2mM

Provedeni je vyborne - v podani ansamblu Il Giardino Armonico. Vyborna prace s tempem, virtuozita hrace na onu „pistalku“ (asi nejlepe je tohle videt od cca 5:05 do 5:40).

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:12 20. Jun 2013
by KaTo
pavad wrote:bla,bla,bla...Specialne doporucuji...bla,bla,bla...
Na to ti můžu říct jediné - HEY!! Aneb F(l)us Ro Dah po "islandsku". Btw - zaujal mě (kromě vlezlý melodie a HEY :o :twisted: ) právě klip (text je sympatický emo-cadják :D ).

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:21 20. Jun 2013
by Prasokralik
Neplést love fool text za emo text.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:15 20. Jun 2013
by D_E_K_A
Queen of the Damned Soundtrack

Vřele doporučuji shlédnout film těm, co jej neviděli.

Edit: Pardon, prvně tam byl špatný link.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:22 20. Jun 2013
by Nalkanar
Celldweller - Wish Upon A Blackstar
celkem zajímavé album

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:04 21. Jun 2013
by KaTo
Trocha té "klasiky" na téma GoT od Lindsey Stirling & Peter Hollens. Btw - nevím proč mi ve tváři Peter připomněl něčím Jona :mrgreen: .

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:06 21. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
D_E_K_A wrote:Queen of the Damned Soundtrack

Vřele doporučuji shlédnout film těm, co jej neviděli.

Edit: Pardon, prvně tam byl špatný link.
Akasha walks into a bar.....there is no bar

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:44 21. Jun 2013
by Prasokralik
KaTo wrote:Trocha té "klasiky" na téma GoT od Lindsey Stirling & Peter Hollens. Btw - nevím proč mi ve tváři Peter připomněl něčím Jona :mrgreen: .
Já je prostě nemám rád. Toho "paradam pom pom" se nedá zbavit v žádné z "uměleckých" ztvárnění čehokoliv co tihle dva géniové vymyslí a mne to přímo otravuje. Je to jako poslouchat originály jen přezpívané včerejší večerní hvězdou gaybaru.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:48 21. Jun 2013
by Molly23
To já mám rád zase tenhle cover z GoT. http://www.youtube.com/watch?v=moZExve-AeQ

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:32 21. Jun 2013
by D_E_K_A
KaTo wrote:....Me gusta! :oops:


:idea: :arrow: :?: :!: Manu Chao

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:09 22. Jun 2013
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:21 22. Jun 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:25 22. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Příjemný...
Saosin - Changing

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:27 22. Jun 2013
by D_E_K_A
Trocha nostalgie pro fanoušky sérií BGček, alespoň v hudební podobě.;)
Baldur´s Gate OST

Musím říct, že některá hudba mě doslova děsí a zamrazí mě, když si vzpomenu na ty časy. :)