Page 127 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:22 18. Nov 2010
by cer-c
Moc rád bych poděkoval za dnešní švandu v dílnách a dotyčnému DM za spoestření. Není nad úžasně naivního gardistu :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 00:45 18. Nov 2010
by de Aers
Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.

Re: Poděkování

Posted: 00:52 18. Nov 2010
by White wolf
de Aers wrote:Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
Tak tak*souhlasně kývne* ráda se přidávám ...moc jsem se nasmála. Dík

Re: Poděkování

Posted: 08:28 18. Nov 2010
by -RoF-
Molly23 wrote:Děkovačka Arii a Simonovi Moonovi. Dlouho jsem takhle nepokecal a doufám že to nebylo naposled :). Taky díky tomu Dm co nás vyhnalo do bytu :), na ulici by jsme se asi tak nerozkecali. A taky se chci omluvit DM, že jsme jim spamovali kanál kostkama. Hold to nastavení Local háže hody všem DM... :(
Jo to byl vcelku příjemný večer. Hlavně poděkuj Bageshurovi, páč ten Arii naučil hrát hru "mezi kozy" (jinak pro ostatní, je to hra s kostkama) :D
cer-c wrote:Moc rád bych poděkoval za dnešní švandu v dílnách a dotyčnému DM za spoestření. Není nad úžasně naivního gardistu :biggrin:
Cheche jo ten gardista mě dostal, takový naivní hlupáček, jestli bude víc takových... to dopadne:D


A díky za úpravu GS, ikdyž na to ted asi bude hodně lidí nadávat, ale konečně si nebudou mágové a klerici chodit na pohodové procházky. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:23 18. Nov 2010
by Istvan
White wolf wrote:
de Aers wrote:Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
Tak tak*souhlasně kývne* ráda se přidávám ...moc jsem se nasmála. Dík
Diky za moznost delat prikladoveho krena :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 14:32 20. Nov 2010
by Czech_Luthor
Děkuji za včerejší moc pěknou hru jedné nejmenované drowce, trpasličímu bitkaři Jorgovi ( :mrgreen: ), Vruugovi a DM Bahnakovi. Moc sem se bavil, díky moc :)

Re: Poděkování

Posted: 23:35 20. Nov 2010
by LDamian
Dekuji hraci Israele de Aers za usporadani dnesniho turnaje. Je super, ze tu po delsi dobe zase nekdo neco podobneho udelal. Turnaj se skvele vydaril a ja osobne se vyborne bavil. Navic musim ocenit dost velkoryse ceny - musel jsi se poradne placnout pres kapsu!

Dal samozrejme diky vsem, s kterymi jsem bojoval. Zvlast s Kaliem byl ten souboj dost narocny a primel mne zacit pouzivat uplne novou taktiku zalozenou na boji v kruhu. :wink: Diky dnesnimu turnaji jsem si overil, ze BU stale nepatri do stareho zeleza - aspon ve sve kategorii. :)

Mimochodem primo ve hre jsem zapomel, takze aspon takhle zpetne dekuji Raine Tears za necekanou pomoc. :wink:

Jo a jeste jedno podekovani. Tentokrat Rofovi. Sice se zatim toho projektu Morusuv kramek neucastnim, ale ctu si to tam a bavim se. Je moc fajn, ze se takhle snazis ozivit bardy.

Tyyy jo. Bavilo mne to dneska.

PS: pokud mi nekdo posle seznam souboju v obou kategoriich a jejich vysledky, tak podle toho upravim tabulku v arene.

Re: Poděkování

Posted: 00:07 21. Nov 2010
by de Aers
Taky děkuju všem co přišli, bylo to fajne, měl sem radost a bál se že moc lidí nepřijde.

Re: Poděkování

Posted: 02:34 21. Nov 2010
by cer-c
Připojuju se k děkovačce za turnaj. Původně jsem čekal malou účast a ještě jsem Aersovi psal, že je škoda, že si toho hráči neváží. Beru to zpět. Tolik lidiček v jedné lokaci pohromadě jsem už dlouho neviděl (ani v dílnách). Taže děkuji všem co přišli a omlouvám se, že sem jim křivdil.

Děkuju Buovi za supr souboj. To vytlačování Kalia z kruhu byl dobrej nápad. Kvůli úkrokům mu občas spadnul útok v obraně a bylo vymalováno :D

Pak ještě děkuji skupince dobrodruhů, která se zúčastnila vlčího lovu. Akorát škoda, že si Kálio nestačil do vlkoušů pořádně praštit.

Re: Poděkování

Posted: 10:24 21. Nov 2010
by Miell
Ač Farah tento druh zábavy nemusí.. taky přišla nakouknout. Poklona Israelovi, že něco takového zorganizoval :D No a potom díky DM Desovi za svérázné ukončení rozhovoru U Racka :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:37 21. Nov 2010
by -RoF-
Bylo vidět, že hráči sou po takových akcích hladoví. Páč poslední turnaj byl snad před půlrokem ;). Je fajn že někdo něco udělal. Ne že bych se o to taky nesnažil, ale holt Arii to město zamítlo :roll: :D

Díky teda Israelovi a jeho hráčovi :wink:

Jinak jo výprava v 9 lidech na vlkodlaky....cheche chudáci, ale pěkné to bylo a jak sem říkal v takovém počtu je semelete :twisted: :D

PS: Doufám bude víc takových akcí. :wink:

PS2: A nejvíc mě pobavilo jak otrok drowů, utekl na povrch a ve dne sám lovil, fajné no z těch pravidel si někteří dělají prdel :roll:

Re: Poděkování

Posted: 13:46 21. Nov 2010
by Lord_Berserk
Dik 1Rakosnicek1 ze me omylem potkal v lese. 8)

Re: Poděkování

Posted: 09:26 22. Nov 2010
by de Aers
Tak ještě jednou díky, že Vás na ten turnaj slezlo tolik. Bylo to fajne něco pořádat pro tolik lidí :)

Re: Poděkování

Posted: 09:51 22. Nov 2010
by -RoF-
de Aers wrote:Tak ještě jednou díky, že Vás na ten turnaj slezlo tolik. Bylo to fajne něco pořádat pro tolik lidí :)
Jo fajné to bylo. A zase se něco dělo (podporujte snahu hráčů a podporujte spolky :wink: )
Ted by to chtělo uspořádat nějakou básnickou oslavu vítězů a pořadatele :)

Re: Poděkování

Posted: 00:25 23. Nov 2010
by de Aers
Díky DM Desmondovi, za večerní zpestření !