Page 127 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:22 18. Nov 2010
by cer-c
Moc rád bych poděkoval za dnešní švandu v dílnách a dotyčnému DM za spoestření. Není nad úžasně naivního gardistu

Re: Poděkování
Posted: 00:45 18. Nov 2010
by de Aers
Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
Re: Poděkování
Posted: 00:52 18. Nov 2010
by White wolf
de Aers wrote:Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
Tak tak*souhlasně kývne* ráda se přidávám ...moc jsem se nasmála. Dík
Re: Poděkování
Posted: 08:28 18. Nov 2010
by -RoF-
Molly23 wrote:Děkovačka Arii a Simonovi Moonovi. Dlouho jsem takhle nepokecal a doufám že to nebylo naposled

. Taky díky tomu Dm co nás vyhnalo do bytu

, na ulici by jsme se asi tak nerozkecali. A taky se chci omluvit DM, že jsme jim spamovali kanál kostkama. Hold to nastavení Local háže hody všem DM...

Jo to byl vcelku příjemný večer. Hlavně poděkuj Bageshurovi, páč ten Arii naučil hrát hru "mezi kozy" (jinak pro ostatní, je to hra s kostkama)
cer-c wrote:Moc rád bych poděkoval za dnešní švandu v dílnách a dotyčnému DM za spoestření. Není nad úžasně naivního gardistu

Cheche jo ten gardista mě dostal, takový naivní hlupáček, jestli bude víc takových... to dopadne:D
A díky za úpravu GS, ikdyž na to ted asi bude hodně lidí nadávat, ale konečně si nebudou mágové a klerici chodit na pohodové procházky.

Re: Poděkování
Posted: 09:23 18. Nov 2010
by Istvan
White wolf wrote:de Aers wrote:Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
Tak tak*souhlasně kývne* ráda se přidávám ...moc jsem se nasmála. Dík
Diky za moznost delat prikladoveho krena

Re: Poděkování
Posted: 14:32 20. Nov 2010
by Czech_Luthor
Děkuji za včerejší moc pěknou hru jedné nejmenované drowce, trpasličímu bitkaři Jorgovi (

), Vruugovi a DM Bahnakovi. Moc sem se bavil, díky moc

Re: Poděkování
Posted: 23:35 20. Nov 2010
by LDamian
Dekuji hraci Israele de Aers za usporadani dnesniho turnaje. Je super, ze tu po delsi dobe zase nekdo neco podobneho udelal. Turnaj se skvele vydaril a ja osobne se vyborne bavil. Navic musim ocenit dost velkoryse ceny - musel jsi se poradne placnout pres kapsu!
Dal samozrejme diky vsem, s kterymi jsem bojoval. Zvlast s Kaliem byl ten souboj dost narocny a primel mne zacit pouzivat uplne novou taktiku zalozenou na boji v kruhu.

Diky dnesnimu turnaji jsem si overil, ze BU stale nepatri do stareho zeleza - aspon ve sve kategorii.
Mimochodem primo ve hre jsem zapomel, takze aspon takhle zpetne dekuji Raine Tears za necekanou pomoc.
Jo a jeste jedno podekovani. Tentokrat Rofovi. Sice se zatim toho projektu Morusuv kramek neucastnim, ale ctu si to tam a bavim se. Je moc fajn, ze se takhle snazis ozivit bardy.
Tyyy jo. Bavilo mne to dneska.
PS: pokud mi nekdo posle seznam souboju v obou kategoriich a jejich vysledky, tak podle toho upravim tabulku v arene.
Re: Poděkování
Posted: 00:07 21. Nov 2010
by de Aers
Taky děkuju všem co přišli, bylo to fajne, měl sem radost a bál se že moc lidí nepřijde.
Re: Poděkování
Posted: 02:34 21. Nov 2010
by cer-c
Připojuju se k děkovačce za turnaj. Původně jsem čekal malou účast a ještě jsem Aersovi psal, že je škoda, že si toho hráči neváží. Beru to zpět. Tolik lidiček v jedné lokaci pohromadě jsem už dlouho neviděl (ani v dílnách). Taže děkuji všem co přišli a omlouvám se, že sem jim křivdil.
Děkuju Buovi za supr souboj. To vytlačování Kalia z kruhu byl dobrej nápad. Kvůli úkrokům mu občas spadnul útok v obraně a bylo vymalováno
Pak ještě děkuji skupince dobrodruhů, která se zúčastnila vlčího lovu. Akorát škoda, že si Kálio nestačil do vlkoušů pořádně praštit.
Re: Poděkování
Posted: 10:24 21. Nov 2010
by Miell
Ač Farah tento druh zábavy nemusí.. taky přišla nakouknout. Poklona Israelovi, že něco takového zorganizoval

No a potom díky DM Desovi za svérázné ukončení rozhovoru U Racka

Re: Poděkování
Posted: 11:37 21. Nov 2010
by -RoF-
Bylo vidět, že hráči sou po takových akcích hladoví. Páč poslední turnaj byl snad před půlrokem

. Je fajn že někdo něco udělal. Ne že bych se o to taky nesnažil, ale holt Arii to město zamítlo
Díky teda Israelovi a jeho hráčovi
Jinak jo výprava v 9 lidech na vlkodlaky....cheche chudáci, ale pěkné to bylo a jak sem říkal v takovém počtu je semelete
PS: Doufám bude víc takových akcí.
PS2: A nejvíc mě pobavilo jak otrok drowů, utekl na povrch a ve dne sám lovil, fajné no z těch pravidel si někteří dělají prdel

Re: Poděkování
Posted: 13:46 21. Nov 2010
by Lord_Berserk
Dik 1Rakosnicek1 ze me omylem potkal v lese.

Re: Poděkování
Posted: 09:26 22. Nov 2010
by de Aers
Tak ještě jednou díky, že Vás na ten turnaj slezlo tolik. Bylo to fajne něco pořádat pro tolik lidí

Re: Poděkování
Posted: 09:51 22. Nov 2010
by -RoF-
de Aers wrote:Tak ještě jednou díky, že Vás na ten turnaj slezlo tolik. Bylo to fajne něco pořádat pro tolik lidí

Jo fajné to bylo. A zase se něco dělo (podporujte snahu hráčů a podporujte spolky

)
Ted by to chtělo uspořádat nějakou básnickou oslavu vítězů a pořadatele

Re: Poděkování
Posted: 00:25 23. Nov 2010
by de Aers
Díky DM Desmondovi, za večerní zpestření !