Page 128 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:57 18. Sep 2012
by Tadomekaari
Shaman88 wrote:Nejlepší by bylo kdyby všichni obchodníci ve městě umožňovali platbu "bankovním převodem".
Zase ostatni obchodnici prodavaj přes inventař narozdil od barviře tam muzete odskocit do banky bez nějakych obtiží.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:33 18. Sep 2012
by kucik
A co by pak kradli lupici, kdyz by kazdej chodil svorc?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:54 18. Sep 2012
by Prasokralik
vyjímečně s kucikem souhlasím :D taky mi přijde že tím by se uplně ztratil smysl banky, to už rovnou vypnout ztrátu peněz při smrti a všichni by si mohli iu sebe nosit všechno

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:06 19. Sep 2012
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:vyjímečně s kucikem souhlasím :D taky mi přijde že tím by se uplně ztratil smysl banky, to už rovnou vypnout ztrátu peněz při smrti a všichni by si mohli iu sebe nosit všechno
Úhel pohledu, na kterej jsem nepomyslel. Uznávám mýlku :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:18 19. Sep 2012
by Tadomekaari
kucik wrote:A co by pak kradli lupici, kdyz by kazdej chodil svorc?
Jj nemam v plánu znicit smysl banky uplně by stacilo kdyby ty saty tam sli jen odlozit aby se to nemuselo upravovat od zacátku.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:24 19. Sep 2012
by -RoF-
Jednoduché řešení, napiš si čísla těch upravených částí a pak to jde udělat dle těch čísel hodně rychle. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:31 19. Sep 2012
by Krysak
kucik wrote:A co by pak kradli lupici, kdyz by kazdej chodil svorc?
Kradli by peníze z banky :).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:44 09. Oct 2012
by Molly23
Poručík Lazzaro, stýská se nám... :cry:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:47 09. Oct 2012
by Nalkanar
Mluv za sebe... *počítá si žebra*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:46 25. Oct 2012
by Absinthorix
Craftové leukárničky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:45 26. Oct 2012
by XŠevyX
Dung s prastarýma tygrama (nemám na mysli Rakhse)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:44 29. Oct 2012
by Molly23
Uniformální rozlišení důstojnictva od mužstva (u gardy, armády atd.) Je to kravina :D ale hrozně by se mi to líbilo.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:18 29. Oct 2012
by Legition
My rodina Fletcherová bychom rádi uvítaly vařící craft, jehož suroviny, je na Thalii všude dostatek...
Budem pro to bojovat natolik, že jsme ochotni ho sami naprogramovat :D:D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:28 31. Oct 2012
by Barbar321
ohniště v Eriinině zahradě (či jak se to tam vlastně jmenuje)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:17 31. Oct 2012
by de Aers
Barbar321 wrote:ohniště v Eriinině zahradě (či jak se to tam vlastně jmenuje)
Na místě klidu a míru si chceš opejkat buřta ? :D