Page 128 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:49 12. Sep 2011
by G-ladiator
Mě stačilo 40 vteřin. Abych dal mozek do pořádku, pustil jsem si pak tohle

Re: Vtípky

Posted: 07:37 13. Sep 2011
by Molly23
Jeden co tak koluje mezi pilotama...

Nákladní letadlo společnosti IKEA explodovalo nad Švédskem. Vyšetřovatelé na místě nalezli stovky černých skříněk.

Re: Vtípky

Posted: 10:37 13. Sep 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 12:34 13. Sep 2011
by Sorrow
Žena poslala manžela v den výročí koupit do obchodu šneky a víno.Samozřejmě se cestou domů zastavil v hospodě, že si jako dá jen jedno pivko...Najednou jsou 02:00 ráno, manžel se motá domů nalitej jak dělo říká si :"Ajajaj... jak tohle doma vysvětlím?" Přede dveřma dostane nápad, rozestaví šneky za sebou v 20 cm rozestupech a zazvoní...Otevře nasraná manželka, smrt v očích a chlap se otočí na šneky a povídá: "No pojďte vy kurvy líný, ještě 2 metry a jsme doma." :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:21 13. Sep 2011
by Desmond
Repast z nyxu :

Badass of the Week: Jan Zizka


http://www.badassoftheweek.com/zizka.html
Jan Zizka was a badass 15th century Czech knight who led the first real Protestant uprising in Europe by building gigantic fucking war tanks and using these homemade custom iron-plated juggernauts to crush the balls of anyone who opposed him with extreme prejudice all the way up their asses. In his fifteen years relentlessly smiting bitches apart and flattening the skulls of his enemies by swinging an oversized steel mace that was presumably modeled after his oversized steel testicles

Re: Vtípky

Posted: 19:39 13. Sep 2011
by XŠevyX
Takto funguje hasičák :D

Re: Vtípky

Posted: 23:00 13. Sep 2011
by Molly23
Medieval Weapon, celkem povedený seriál z EverQuestu 2.

http://www.youtube.com/watch?v=eLZEzSk0 ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 11:39 14. Sep 2011
by Ikstremist
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:21 14. Sep 2011
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 16:20 14. Sep 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 17:57 14. Sep 2011
by XŠevyX
Baví se 2 děvčata.
-"Jak poznáš,jestli se ti kluk líbi nebo líbi moc?"
-"hodím si mincí,orel-líbí se mi a pana-líbi se mi moc..a ty to děláš jak?"...
-"hodím do vzduchu kalhotky a když spadnou tak se mi líbi a když zůstanou přilepené na stropě tak se mi líbi moc"¨ :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:36 14. Sep 2011
by Lolipop
Ožralá zootechnička se stříská na MDŽ, potácí se takhle tím kravínem, v tom najednou spadne pod krávu, teď koukne na ty vemena, uculí se a povídá. "Heheee tak pánové po jednom a poslední mě veze domů." :oops:

dodatek: Tohle je můj poslední příspěvek, chci si zanechat sympatické číslo počtu příspěvků. :D

Re: Vtípky

Posted: 03:02 15. Sep 2011
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 08:58 15. Sep 2011
by LDamian
Něco poučného na ráno a zároveň černý kůň v soutěži o oblíbené zvířátko:

http://www.videacesky.cz/parodie-parody ... #_comments

Re: Vtípky

Posted: 10:17 15. Sep 2011
by KaTo
LDamian wrote:...černý kůň v soutěži o oblíbené zvířátko...
Trochu mi připomíná jezevce od Ivory. Ti taky vybíjí zástupy hrdinů jak medojed kobry. A nebojí se ničeho.
Nedávno se jeden zapomněl nechat "utišit" a pak si hodil tak čtyři dvacky v řadě. První na "strach", druhou na "iniciativu", třetí na "zásah" a čvtrtou dvackou potvrdil "kritik"
...a přesně podle videa jsem na něj zíral ve stylu: "No vidíte toho jezevce? Klidně naběhne na "epica" a je mu to uplně u ..." :lol: :lol: