Page 128 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:11 29. Nov 2010
by zachy
Díky DM Lashekovi a Desmondovi a DenGrassemu za úžasnou hru. Bavil jsem se celou dobu až do posledního momentu. Dokonce jsem se i něco naučil. :)

Re: Poděkování

Posted: 10:18 03. Dec 2010
by tao kan
chci poděkovat DMku, který nám včera zavařil v hrobce u Lambertů, bylo to děsivé a leckdo z hráčů si určitě uprdnul i doma u počítače jak Bodáci zautočili pohledem smrti :-D.

zadruhé díky drowskému kouzelníkovi za fajn RP a že mě ušetřil, druhou smrt už bych ten den nerozdejchal :-D.

Re: Poděkování

Posted: 15:28 03. Dec 2010
by Mobill
já se přidávám k poděkování za laberta a největší radost mam z tý hlavy, která si ce nic nestojí ale pro měšce je to mocná trofej :)

Re: Poděkování

Posted: 19:13 03. Dec 2010
by Bahnak
Není zač :-D
Hlavu nechat, snaj ji ještě použiju... :-D
Jinak ti bodaci už tam byli, to já ne :-)
(Akorát jsem jim otevřel dveře a škodolibě fandil :mrgreen: )

Ať nejsem OOT, děkuji nejmenovanému drowovi i Jacobovi za opravdu velmi pěkně zahrané RP po souboji, mělo to šťávu, hlavu i patu.
Taktéž TaoKanovi fandím ve hře za dwarfa, po dlouhé době jsem viděl opravdu dobře hranýho pajzla se vším všudy.
Jen tak dál.

Re: Poděkování

Posted: 00:18 05. Dec 2010
by jachyra
Chcem poďakovať Czech_Lutherovi za dnešnú lomenivu :D tak dobre som sa už hodne dlho nevybláznila. Ale MUHEHE aj tak som vyhrala!

*a BA a BA a BA .. dupe nožičkami z trucu*

A chcem poďakovať aj Grorovi a Jorgovi za ich snahu tú marovačku ukončiť ;) neboojte sa chlapci, raz sa to podarí
+ Gror, to bol zárez, jak si sa zmenil na draka a Korou ani nepohol XD ale naj bol hlod: *odpinkol ju* som skoro zo stoličky spadla, bolo to super!

Re: Poděkování

Posted: 00:20 05. Dec 2010
by Czech_Luthor
Jop, taky musím Jachyrce poděkovat, bylo to zas po dlouhé době supr spestření :D

Stejně tak i Jorgovi a Grórovi, protože ty hlody co občas padli mě fakt drtili :D Takže děkuju moc, dnešek fakt paráda ;)

Re: Poděkování

Posted: 09:26 05. Dec 2010
by Miell
Díky za včerejšek Desovi, Werdimu a Sallovi.. fajn akcička :)

Re: Poděkování

Posted: 23:41 05. Dec 2010
by pavad
Děkuji bratrům mnichům, obzvláště jeden měl krušné chvilky. Tema rozhovoru se měnilo každou chvíli, ale nebylo to ke škodě věci. Naopak. Po řadě těch pár, co si vybavuji: Ignacius, Cyprian, Maysa

Re: Poděkování

Posted: 01:58 06. Dec 2010
by sendys
Dekuju Elince a Elze :) za peknou hru a skvele dohrani s Elzou i kdyz ji to asi nebavilo

Re: Poděkování

Posted: 08:26 06. Dec 2010
by -RoF-
Já musím hlavně pochválit DM Desmonda, že super zastoupil OneIceOne a navázal na pokračování příběhu Morusova stánku a a dalších skupin :wink: . Doufám to tak bude dál pokračovat. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:34 06. Dec 2010
by DarK_cz
-RoF- wrote:Já musím hlavně pochválit DM Desmonda, že super zastoupil OneIceOne a navázal na pokračování příběhu Morusova stánku a a dalších skupin :wink: . Doufám to tak bude dál pokračovat. :wink:
No já se s chválením DM Desmonda připojím :) zvládá to velmi dobře a to přepadení v dílnách se mi opravdu líbilo :)

Re: Poděkování

Posted: 09:38 06. Dec 2010
by DarK_cz
Miell wrote:Díky za včerejšek Desovi, Werdimu a Sallovi.. fajn akcička :)
Chtěl bych taky poděkovat Desovi, Werdimu a Farah, za hezkou výpravičku :) chtělo by to častěji :)

Re: Poděkování

Posted: 09:49 06. Dec 2010
by Woxa
pavad wrote:Děkuji bratrům mnichům, obzvláště jeden měl krušné chvilky. Tema rozhovoru se měnilo každou chvíli, ale nebylo to ke škodě věci. Naopak. Po řadě těch pár, co si vybavuji: Ignacius, Cyprian, Maysa
bleee, nemam rad tyhle dekovaci topicy, ale kdyz uz jsem teda byl zminen, tak ja dekuji taky. Zvlaste pak Honzovi, ackoliv Ignacovi z nej asi brzo praskne hlava, ja ty jeho hlasky miluju :)

Re: Poděkování

Posted: 18:36 06. Dec 2010
by Maya
Woxa wrote:
pavad wrote:Děkuji bratrům mnichům, obzvláště jeden měl krušné chvilky. Tema rozhovoru se měnilo každou chvíli, ale nebylo to ke škodě věci. Naopak. Po řadě těch pár, co si vybavuji: Ignacius, Cyprian, Maysa
bleee, nemam rad tyhle dekovaci topicy, ale kdyz uz jsem teda byl zminen, tak ja dekuji taky. Zvlaste pak Honzovi, ackoliv Ignacovi z nej asi brzo praskne hlava, ja ty jeho hlasky miluju :)
Přesně tak, jeho hlášky jsou úžasný :-)

Re: Poděkování

Posted: 04:44 07. Dec 2010
by G14
diky Yitrovi za nocni spestreni hry :wink: