CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A také tam chybí zdroj jídla, dílna pro craftery a obchodníci s bankou... jak to je se tam nedá dlouhodobě přebývat.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Legition wrote:My rodina Fletcherová bychom rádi uvítaly vařící craft, jehož suroviny, je na Thalii všude dostatek...
Budem pro to bojovat natolik, že jsme ochotni ho sami naprogramovat:D
Legitione pokud chceš vařit tak můžeš , máš přece hospodu na Sferii . Zřejmě máš už pod kontrolou celou Sferii, nevím jestli funguje a nebo ne , ale musím jí nedoporučit normálním hráčům, protože tam každého bleskově o všechno ale skutečně o všechno okradou místní hráči kterým ze samoty asi už šibe. Takže já bych to na Thalii nekomplikoval , alchymisti vaří až se z nich kouří
Menhiri Dierta
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tam se i drow mění na neškodného mazánkaBarbar321 wrote:ohniště v Eriinině zahradě (či jak se to tam vlastně jmenuje)
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No, v Eranině zahradě by mělo jít spát (aspoň v Quest for Glory to šlo). A taky by tam měly být kouzelný jablka.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A po seslání kouzla zaklep na památník by se měla objevit tajná skrýš.J.F.Payne wrote:No, v Eranině zahradě by mělo jít spát (aspoň v Quest for Glory to šlo). A taky by tam měly být kouzelný jablka.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Erainina zahrada je kouzelná i bez kouzelných jablekJ.F.Payne wrote:No, v Eranině zahradě by mělo jít spát (aspoň v Quest for Glory to šlo). A taky by tam měly být kouzelný jablka.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
hodilo by se rozšířit nabídku v Kovadlině o krumpáč, v trpasličí pevnosti prostě došly krumpáče
.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Asi to už tu bylo, ale:
Existují lodě, kterými se dá cestovat. Nemohly by existovat dostavníkové cesty?
Představuji si to identicky jako u lodí jen by byla animace dopravy jiná.
Existují lodě, kterými se dá cestovat. Nemohly by existovat dostavníkové cesty?
Představuji si to identicky jako u lodí jen by byla animace dopravy jiná.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ano, plánovalo se to, ale bylo to takové trošku nedotažené.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nebylo by jednoduší udělat třeba gnómské vzducholodě ? Podobná animace jako u lodí jen by jsi byl ve vzduchu.
Pak ještě teleporty, ale to předpokládám že už někdo navrhnul a neprošlo to z nějakého důvodu.
Pak ještě teleporty, ale to předpokládám že už někdo navrhnul a neprošlo to z nějakého důvodu.
Červená Markita
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nezaváděl bych nic víc, než lodě. Pokud už nové cesty, tak někam na Mlžné Ostrovy, do Targothu... Nebo nějaké ostrovní "pirátské" dungy... cokoliv.
Gnómské vzducholodě, teleporty...? Jen to ne! Pak by nikdo nechodil po cestách a narazit na někoho někde vprostřed divočiny by byl hotový zázrak. Ono to dlouhé cestování pěšmo má taky svoje kouzlo... zvlášť v grupě.
Gnómské vzducholodě, teleporty...? Jen to ne! Pak by nikdo nechodil po cestách a narazit na někoho někde vprostřed divočiny by byl hotový zázrak. Ono to dlouhé cestování pěšmo má taky svoje kouzlo... zvlášť v grupě.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Wywerna! .))Diemo wrote:nejaky silnejsi krokous
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já se divím že gnomové ještě nesestrojili tank....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co ty víš
*představuje si nazi-gnómy vs karatští jezdci "polish style"*
*představuje si nazi-gnómy vs karatští jezdci "polish style"*
.
