Page 129 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:51 31. Oct 2012
by Caehan
A také tam chybí zdroj jídla, dílna pro craftery a obchodníci s bankou... jak to je se tam nedá dlouhodobě přebývat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:45 31. Oct 2012
by Jachym
Legition wrote:My rodina Fletcherová bychom rádi uvítaly vařící craft, jehož suroviny, je na Thalii všude dostatek...
Budem pro to bojovat natolik, že jsme ochotni ho sami naprogramovat

:D
Legitione pokud chceš vařit tak můžeš , máš přece hospodu na Sferii . Zřejmě máš už pod kontrolou celou Sferii, nevím jestli funguje a nebo ne , ale musím jí nedoporučit normálním hráčům, protože tam každého bleskově o všechno ale skutečně o všechno okradou místní hráči kterým ze samoty asi už šibe. Takže já bych to na Thalii nekomplikoval , alchymisti vaří až se z nich kouří

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:03 31. Oct 2012
by Radim
Barbar321 wrote:ohniště v Eriinině zahradě (či jak se to tam vlastně jmenuje)
Tam se i drow mění na neškodného mazánka

,ale jsem pro ohniště založitelné 1x denně na libovolném místě co když dohoří tak se rozpadne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:41 31. Oct 2012
by J.F.Payne
No, v Eranině zahradě by mělo jít spát (aspoň v Quest for Glory to šlo). A taky by tam měly být kouzelný jablka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:51 31. Oct 2012
by Caehan
J.F.Payne wrote:No, v Eranině zahradě by mělo jít spát (aspoň v Quest for Glory to šlo). A taky by tam měly být kouzelný jablka.
A po seslání kouzla zaklep na památník by se měla objevit tajná skrýš.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:52 31. Oct 2012
by Aillen
J.F.Payne wrote:No, v Eranině zahradě by mělo jít spát (aspoň v Quest for Glory to šlo). A taky by tam měly být kouzelný jablka.
Erainina zahrada je kouzelná i bez kouzelných jablek

Není snad kouzelnější místo v celé Thalii.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:46 10. Nov 2012
by artaxas
hodilo by se rozšířit nabídku v Kovadlině o krumpáč, v trpasličí pevnosti prostě došly krumpáče

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:46 12. Nov 2012
by Krysak
Asi to už tu bylo, ale:
Existují lodě, kterými se dá cestovat. Nemohly by existovat dostavníkové cesty?
Představuji si to identicky jako u lodí jen by byla animace dopravy jiná.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:53 12. Nov 2012
by kucik
Ano, plánovalo se to, ale bylo to takové trošku nedotažené.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:26 12. Nov 2012
by Snekoun
Nebylo by jednoduší udělat třeba gnómské vzducholodě ? Podobná animace jako u lodí jen by jsi byl ve vzduchu.
Pak ještě teleporty, ale to předpokládám že už někdo navrhnul a neprošlo to z nějakého důvodu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:39 12. Nov 2012
by J.F.Payne
Nezaváděl bych nic víc, než lodě. Pokud už nové cesty, tak někam na Mlžné Ostrovy, do Targothu... Nebo nějaké ostrovní "pirátské" dungy... cokoliv.
Gnómské vzducholodě, teleporty...? Jen to ne! Pak by nikdo nechodil po cestách a narazit na někoho někde vprostřed divočiny by byl hotový zázrak. Ono to dlouhé cestování pěšmo má taky svoje kouzlo... zvlášť v grupě.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:40 12. Nov 2012
by Diemo
nejaky silnejsi krokous
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:41 12. Nov 2012
by J.F.Payne
Diemo wrote:nejaky silnejsi krokous
Wywerna! .))
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:43 12. Nov 2012
by Shaman88
Já se divím že gnomové ještě nesestrojili tank....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:45 12. Nov 2012
by Nalkanar
Co ty víš
*představuje si nazi-gnómy vs karatští jezdci "polish style"*