Page 129 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:07 15. Sep 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/Fs-qfcfnsBw

Nový zbraň pro unreal tournament 3

Re: Vtípky

Posted: 13:27 16. Sep 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 13:47 16. Sep 2011
by Molly23
A ještě maličký přídavek k mému postu do zajímavých videí, nepovedené a nezařazené záběry z natáčení. Lámat smíchy se nebudete, ale je to milé.

http://www.youtube.com/watch?v=tT8jA_pp ... ure=relmfu

Re: Vtípky

Posted: 15:33 16. Sep 2011
by kucik
Jak startuje skoda v zime:
Klikni na poslech ang.
http://translate.google.com/#cs|en|Jak% ... vv.%20vvvv

Re: Vtípky

Posted: 16:02 16. Sep 2011
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 00:15 18. Sep 2011
by sendys
http://img269.imageshack.us/img269/5328/googleperli.png
mame tu ameriku :)
<Jakub> narodil se mi syn! :)
<Zwelik> Gratulace!
<Jakub> vypadá jak já když jsem ožralej.
<Zwelik> Cože? :D
<Jakub> na všechny řve a slečnám sahá na prsa :)))

Re: Vtípky

Posted: 14:33 18. Sep 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 18:13 18. Sep 2011
by Prasokralik
Opice
Jak správně říká první koment, až jí vypustěj do divočiny a ona to naučí ostatní opice, jsme v loji.

Re: Vtípky

Posted: 18:15 19. Sep 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 19:04 19. Sep 2011
by J.F.Payne
Ringo Čech, no, mimořádnej dement.

Re: Vtípky

Posted: 21:11 19. Sep 2011
by Braenn
haha:)
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:34 20. Sep 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 21:05 20. Sep 2011
by Radim
Zima a škodovka

http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=w ... vvvvvvvvvv

edit:stačí spustit přehrání

Re: Vtípky

Posted: 22:32 20. Sep 2011
by kucik
Radim wrote:Zima a škodovka

http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=w ... vvvvvvvvvv

edit:stačí spustit přehrání
Byl jsem o par prispevku rychlejsi :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 23:32 20. Sep 2011
by halfox
Braenn wrote:haha:)
Image
Co se mi navážíš do Diviše, ten je odnás!!! :D