Page 129 of 329
Re: Vtípky
Posted: 23:07 15. Sep 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/Fs-qfcfnsBw
Nový zbraň pro unreal tournament 3
Re: Vtípky
Posted: 13:27 16. Sep 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 13:47 16. Sep 2011
by Molly23
A ještě maličký přídavek k mému postu do zajímavých videí, nepovedené a nezařazené záběry z natáčení. Lámat smíchy se nebudete, ale je to milé.
http://www.youtube.com/watch?v=tT8jA_pp ... ure=relmfu
Re: Vtípky
Posted: 15:33 16. Sep 2011
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 16:02 16. Sep 2011
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 00:15 18. Sep 2011
by sendys
http://img269.imageshack.us/img269/5328/googleperli.png
mame tu ameriku

<Jakub> narodil se mi syn!

<Zwelik> Gratulace!
<Jakub> vypadá jak já když jsem ožralej.
<Zwelik> Cože?

<Jakub> na všechny řve a slečnám sahá na prsa

))
Re: Vtípky
Posted: 14:33 18. Sep 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 18:13 18. Sep 2011
by Prasokralik
Opice
Jak správně říká první koment, až jí vypustěj do divočiny a ona to naučí ostatní opice, jsme v loji.
Re: Vtípky
Posted: 18:15 19. Sep 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 19:04 19. Sep 2011
by J.F.Payne
Ringo Čech, no, mimořádnej dement.
Re: Vtípky
Posted: 21:11 19. Sep 2011
by Braenn
haha:)

Re: Vtípky
Posted: 16:34 20. Sep 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 21:05 20. Sep 2011
by Radim
Re: Vtípky
Posted: 22:32 20. Sep 2011
by kucik
Byl jsem o par prispevku rychlejsi

Re: Vtípky
Posted: 23:32 20. Sep 2011
by halfox
Braenn wrote:haha:)

Co se mi navážíš do Diviše, ten je odnás!!!
