Page 129 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:35 26. Jun 2013
by -darkvision-
radekdnb wrote:...
Tohle by se ti mohlo líbit, je to ale klidnější
Mt Eden Dubstep - Escape
Originál:
Craig Armstrong - Escape
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:08 27. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:16 27. Jun 2013
by D_E_K_A
Mhmm.. lepší jak předchozí post skrze BGčka OST, jelikož je zde k mání více hudby.
Baldur´s Gate Radio
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:51 01. Jul 2013
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:28 02. Jul 2013
by Elverin
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:44 04. Jul 2013
by Prasokralik
Néé, bam bam bam bam bam bam ...
Ať jen neflamuju
She Lives In Neon Lights
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:33 04. Jul 2013
by kucik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:13 06. Jul 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:39 10. Jul 2013
by -darkvision-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:19 15. Jul 2013
by KaTo
Jeden "tklivý" animovaný klip od "australáka"
Gotye - Hearts a Mess.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:24 15. Jul 2013
by Nalkanar
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:55 15. Jul 2013
by Molly23
MOR mi zas věnoval jeden zajímavý hudební zážitek, který mi rozzářil očička

. Devin Townsend.
http://www.youtube.com/watch?v=StSalE00cAA
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:18 17. Jul 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:31 18. Jul 2013
by Molly23
Tak Trollové z Norska dělají i pohodářské písně
http://www.youtube.com/watch?v=BqXuxu8CU04
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:57 20. Jul 2013
by Prasokralik