Page 129 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:35 26. Jun 2013
by -darkvision-
radekdnb wrote:...
Tohle by se ti mohlo líbit, je to ale klidnější :P
Mt Eden Dubstep - Escape

Originál: Craig Armstrong - Escape

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:08 27. Jun 2013
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:16 27. Jun 2013
by D_E_K_A
Mhmm.. lepší jak předchozí post skrze BGčka OST, jelikož je zde k mání více hudby. ;)
Baldur´s Gate Radio

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:51 01. Jul 2013
by -RoF-
Občas si rád poslechnu takovou hudbu ;)

Dalida & Alain Delon - Paroles, paroles

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:28 02. Jul 2013
by Elverin

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:44 04. Jul 2013
by Prasokralik
Néé, bam bam bam bam bam bam ...

Ať jen neflamuju

She Lives In Neon Lights

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:33 04. Jul 2013
by kucik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:13 06. Jul 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:39 10. Jul 2013
by -darkvision-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:19 15. Jul 2013
by KaTo
Jeden "tklivý" animovaný klip od "australáka" Gotye - Hearts a Mess.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:24 15. Jul 2013
by Nalkanar

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:55 15. Jul 2013
by Molly23
MOR mi zas věnoval jeden zajímavý hudební zážitek, který mi rozzářil očička :). Devin Townsend.

http://www.youtube.com/watch?v=StSalE00cAA

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:18 17. Jul 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:31 18. Jul 2013
by Molly23
Tak Trollové z Norska dělají i pohodářské písně :D
http://www.youtube.com/watch?v=BqXuxu8CU04

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:57 20. Jul 2013
by Prasokralik