Page 129 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:11 07. Dec 2010
by Radim
G14 wrote:diky Yitrovi za nocni spestreni hry :wink:
Už jsem měl jedno oko zavřený a druhý napůl tak jsem tam vydržel u vás asi 5 minut a šel spát,ale mohlo to být kvalitní podle toho co jsem viděl.

Re: Poděkování

Posted: 14:10 07. Dec 2010
by G14
Radim wrote:
G14 wrote:diky Yitrovi za nocni spestreni hry :wink:
Už jsem měl jedno oko zavřený a druhý napůl tak jsem tam vydržel u vás asi 5 minut a šel spát,ale mohlo to být kvalitní podle toho co jsem viděl.
nojo vidis,tobe vlastne taky moc diky Radime :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:29 08. Dec 2010
by Rejty
Děkuji všem, kteří se přihlásili o práci v toolsetu a pomáhají nám s prací!

Re: Poděkování

Posted: 21:43 08. Dec 2010
by Daanri
Rejty wrote:Děkuji všem, kteří se přihlásili o práci v toolsetu a pomáhají nám s prací!
K tomuto podakovaniu sa taktiez pridavam - jedna velka vdaka. Naozaj ma milo prekvapil taky znacny zaujem u tolkych ludi o pomoc pri tvorbe - len tak dalej a vytrvajte. :wink:

PS: Ak som niekomu neodpovedal, alebo nezaslal zadanie tak ma pls kontaktuje este raz - naozaj Vas bolo hodne, ale myslim, ze som na nikoho nezabudol. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:57 08. Dec 2010
by Bahnak
Rejty wrote:Děkuji všem, kteří se přihlásili o práci v toolsetu a pomáhají nám s prací!
Ano, těmto lidem taktéž moc děkuji. Vaše práce je šílená, klobouk dolů a držím palce.
Opravdu upřimné díky že pomáháte.

Re: Poděkování

Posted: 03:08 09. Dec 2010
by Maya
Děkuji DM Desmondovi za úžasnou hru, která mne donutila sáhnout postavě až na dno :)
už vim proč má acc "beznadej" :-D :-D :)

Re: Poděkování

Posted: 20:00 12. Dec 2010
by Scrappy
Díky Bahňáku za Q, mazec efekty a vůbec, povedený ;)

Re: Poděkování

Posted: 02:18 13. Dec 2010
by venomeq
Diky Aersovi a desovi za pekny,dlouhy a vycerpavajci Q.....

Re: Poděkování

Posted: 08:58 13. Dec 2010
by Miell
venomeq wrote:Diky Aersovi a Desovi za pekny,dlouhy a vycerpavajci Q.....
Připojuji se k poděkování.. bylo to super.. a taky díky Dariovi, Sallovi, Stanovi, Ven a Werdimu.. díky všem.. za zábavu, vytrvalost a odhodlání. Je to báječnej pocit s něčím takhle hnout :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 12:56 13. Dec 2010
by BelamoAmo
Taky děkuju, moc pěkné a napínavé. :D

Re: Poděkování

Posted: 08:33 14. Dec 2010
by Glumišek
Rád bych poděkoval Pajky za pravidelné doplňování Galerie, ty obrázky jsou vždy moc hezké a hlavně se jejíma očima podívám na míto, které nikdy neuvidím. Takže díky moc a už se těším na další screeny.

Re: Poděkování

Posted: 00:00 15. Dec 2010
by Miell
Díky za gardisty v Ivory.. pobavili :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 00:39 15. Dec 2010
by Pajule
Glumišek wrote:Rád bych poděkoval Pajky za pravidelné doplňování Galerie, ty obrázky jsou vždy moc hezké a hlavně se jejíma očima podívám na míto, které nikdy neuvidím. Takže díky moc a už se těším na další screeny.
hh to já vždycky začnu hrabat když se nudim a sem tam něco vyhrábnu. :D
___________

jinak já dííky všem co se mnou posledních pár dní zlvádaj :)

Re: Poděkování

Posted: 00:39 15. Dec 2010
by venomeq
Tak to bylo podle ja je tam nalejvam z vlastniho,mixuju vsecko mozne piti aby jim bylo blbe jak psum a oni se nakonec ani nepobijou meci !!!!Ja se tak tesil ze se zapichnou navzajem......
Ale jinak hezke zpestreni diky.:)

Re: Poděkování

Posted: 05:50 15. Dec 2010
by sendys
dekuju Desovy za to ze i pres moji otravnost dostal trpelivost a sveho slova :) doufam ze se t povede hodne Q i peknych chvilek s hracema