Re: Poděkování
Posted: 13:11 07. Dec 2010
Už jsem měl jedno oko zavřený a druhý napůl tak jsem tam vydržel u vás asi 5 minut a šel spát,ale mohlo to být kvalitní podle toho co jsem viděl.G14 wrote:diky Yitrovi za nocni spestreni hry
Už jsem měl jedno oko zavřený a druhý napůl tak jsem tam vydržel u vás asi 5 minut a šel spát,ale mohlo to být kvalitní podle toho co jsem viděl.G14 wrote:diky Yitrovi za nocni spestreni hry
nojo vidis,tobe vlastne taky moc diky RadimeRadim wrote:Už jsem měl jedno oko zavřený a druhý napůl tak jsem tam vydržel u vás asi 5 minut a šel spát,ale mohlo to být kvalitní podle toho co jsem viděl.G14 wrote:diky Yitrovi za nocni spestreni hry
K tomuto podakovaniu sa taktiez pridavam - jedna velka vdaka. Naozaj ma milo prekvapil taky znacny zaujem u tolkych ludi o pomoc pri tvorbe - len tak dalej a vytrvajte.Rejty wrote:Děkuji všem, kteří se přihlásili o práci v toolsetu a pomáhají nám s prací!
Ano, těmto lidem taktéž moc děkuji. Vaše práce je šílená, klobouk dolů a držím palce.Rejty wrote:Děkuji všem, kteří se přihlásili o práci v toolsetu a pomáhají nám s prací!
Připojuji se k poděkování.. bylo to super.. a taky díky Dariovi, Sallovi, Stanovi, Ven a Werdimu.. díky všem.. za zábavu, vytrvalost a odhodlání. Je to báječnej pocit s něčím takhle hnoutvenomeq wrote:Diky Aersovi a Desovi za pekny,dlouhy a vycerpavajci Q.....
hh to já vždycky začnu hrabat když se nudim a sem tam něco vyhrábnu.Glumišek wrote:Rád bych poděkoval Pajky za pravidelné doplňování Galerie, ty obrázky jsou vždy moc hezké a hlavně se jejíma očima podívám na míto, které nikdy neuvidím. Takže díky moc a už se těším na další screeny.