Page 130 of 329
Re: Vtípky
Posted: 08:58 21. Sep 2011
by GeForce
kucik wrote:
Byl jsem o par prispevku rychlejsi

a Kuciku tys to dohnal k dokonalosti

Re: Vtípky
Posted: 11:01 21. Sep 2011
by Molly23
Proděkan Balík z ČVUT FIT při přednášce: "Co jsem to proboha pustil, proč nejde F pětka!"
Re: Vtípky
Posted: 13:31 21. Sep 2011
by Thuereg
heeh sem teď zas po dlouhý době oběvil tohle video:D
http://www.youtube.com/watch?v=ie8nS9q-wJI
Re: Vtípky
Posted: 08:16 22. Sep 2011
by Alvarion
Takhle nějak si představuji sektu "MYášů" na Thalii

.
http://www.novinky.cz/koktejl/245078-ne ... amisu.html
Re: Vtípky
Posted: 19:21 22. Sep 2011
by Molly23
Hehe tak tato fotka mě docela pobavila. Kdo viděl, tak se možná pousměje

.
http://www.filmpolski.pl/z1/80z/7180_112.jpg
Re: Vtípky
Posted: 21:34 22. Sep 2011
by Bahnak
Myšáku, to je na bludišťáka!
Re: Vtípky
Posted: 21:50 22. Sep 2011
by de Aers
To je z natáčení Ohněm a mečem ne ?

)
Re: Vtípky
Posted: 22:01 22. Sep 2011
by Molly23
Ano ano ohněm a mečem...

Re: Vtípky
Posted: 22:08 22. Sep 2011
by Braenn
To je pan Longinus z Myších bříšek, erbu Servispodky!

Kruci, jak mu to sekne!
A abych nebyla OOT, nedávno tu proběhla debata o domácích mazlíčcích...:

Re: Vtípky
Posted: 23:00 25. Sep 2011
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 00:45 26. Sep 2011
by Molly23
Krásné... milé

Re: Vtípky
Posted: 17:19 26. Sep 2011
by Braenn
NE

Re: Vtípky
Posted: 17:38 26. Sep 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 22:52 26. Sep 2011
by Molly23
Dva policajti nemají kde bydlet a tak si koupí vyřazené vagony. Potkají se po roce a jeden povídá: "Jak bydlíš?"
"Ujde to, jen mi vadí ta cedulka zákaz kouření, že musím jít kouřit i v zimě ven, a jak ty?" "Taky dobrý, mě zase vadí ta cedulka na záchodě "používat jen za jízdy", protože já vždycky než ten vagon roztlačím, tak se poseru..."
Re: Vtípky
Posted: 12:09 27. Sep 2011
by Rejty
Není nad šťastné manželství
1. Moje žena a já,chodíme dvakrát týdně na večeři do nějaké dobré restaurace.
Nejdřív si dáme nějaký aperitiv a potom obvykle místní specialitu.
Přitom si užíváme příjemné společnosti. Ona chodí v úterý, já pátek.
...
2. Máme oddělené ložnice. Její je v Brně, moje je v Praze.
3. Beru svou ženu všude. Ona však vždycky najde cestu zpátky.
4. Když jsem se ženy zeptal, kam by chtěla jít na výročí naší svatby,
řekla, že někam kde dlouho nebyla. Tak jsem ji navrhl kuchyň.
5. Vždycky se držíme za ruce. Kdybych ji pustil, šla by nakupovat.
6. Má elektricky vyhřívanou postel, elektrický mixér,
elektrický opékač topinek, elektrickou kulmu, elektrickou troubu,
elektrickou myčku nádobí.
Jednou povídá:
„Všude spousta elektrických vymožeností a já si přitom nemám kde sednout.“
Tak jsem ji navrhl, že jí koupím elektrické křeslo.
7. Žena řekla, že ji zlobí auto. Prý má vodu v karburátoru.
Vzal jsem tašku s nářadím a zeptal se, kde je auto.
Odpověděla, že v rybníce.
8. Nechala si dát v salonu krásy pleťovou masku z piešťanského bahna.
Dva dny vypadala skvěle. Pak bahno opadalo.
9. Ráno běžela za popelářem a volala:
„Stihla bych ještě odvoz ?“
Popelář se vyklonil z okénka a řekl:
„Ale jo, naskočte si !“
10. Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou rozvodu.
11. Nemluvil jsem se svou ženou dva měsíce.
Nechtěl jsem ji přerušovat.
12. Poslední hádku jsem zavinil já.
Když se mě žena zeptala, co je v televizi,
odpověděl jsem, že tištěné spoje, obrazovka a prach.