Page 130 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:18 21. Jul 2013
by -RoF-
Občas miluju takhle dobře udělanou elektroniku, když je to fajn smíchané z metalem. A tohle hrálo i na letošním Masters of Rock!
WALTARI - Far Away
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:15 21. Jul 2013
by innfra
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:08 22. Jul 2013
by Aulus
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:14 24. Jul 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:12 28. Jul 2013
by -RoF-

taky povedené a pěkně se vypracovali. Začínali v dopoledních hodinách a ted hráli na mastru před hlavní kapelou

.
POWERWOLF - Amen & Attack
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 02:21 30. Jul 2013
by KaTo
Tak jsem celej...večer poslouchal podobný pecky jako
tuhle a pak jsem se ztratil

v Praze.
Ponaučení - říci si, že s "tímhle" člověkem už nikdy nebude pít nestačí!

Do příštího týdne to musím nějak upgradovat, jinak bude Assault můj konec

.
P.S.
Chtěl bych mít zítra...eee...dneska ráno tolik energie, jako měli "důchodci" ze Železný pany dneska...eee...včera večer

.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:06 30. Jul 2013
by radekdnb
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:51 01. Aug 2013
by Molly23
Týjo škoda že takhle nezněli i naživo

...
PRONG
http://www.youtube.com/watch?v=c2uW_lg2is0
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:19 12. Aug 2013
by innfra
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:45 13. Aug 2013
by Molly23
Docela zajímavá verze písničky Blackened od Metallicy. Zajímavá v tom, že je konečně slyšet basa... hned to má jiný koule!
http://www.youtube.com/watch?v=0dnlPIuRsh8
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:46 13. Aug 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:30 14. Aug 2013
by radekdnb
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:00 14. Aug 2013
by Caehan
Ta o kafi byla dobrá, docela mě to pobavilo

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:08 15. Aug 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:12 15. Aug 2013
by -RoF-