Page 130 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:18 21. Jul 2013
by -RoF-
Občas miluju takhle dobře udělanou elektroniku, když je to fajn smíchané z metalem. A tohle hrálo i na letošním Masters of Rock! ;)

WALTARI - Far Away

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:15 21. Jul 2013
by innfra

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:08 22. Jul 2013
by Aulus

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:14 24. Jul 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:12 28. Jul 2013
by -RoF-
:wink: taky povedené a pěkně se vypracovali. Začínali v dopoledních hodinách a ted hráli na mastru před hlavní kapelou ;).

POWERWOLF - Amen & Attack

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:21 30. Jul 2013
by KaTo
Tak jsem celej...večer poslouchal podobný pecky jako tuhle a pak jsem se ztratil :twisted: v Praze.
Ponaučení - říci si, že s "tímhle" člověkem už nikdy nebude pít nestačí! :twisted: :lol: :lol: Do příštího týdne to musím nějak upgradovat, jinak bude Assault můj konec :lol: :lol: :lol: .
P.S.
Chtěl bych mít zítra...eee...dneska ráno tolik energie, jako měli "důchodci" ze Železný pany dneska...eee...včera večer :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:06 30. Jul 2013
by radekdnb

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:51 01. Aug 2013
by Molly23
Týjo škoda že takhle nezněli i naživo :(...
PRONG
http://www.youtube.com/watch?v=c2uW_lg2is0

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:19 12. Aug 2013
by innfra

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:45 13. Aug 2013
by Molly23
Docela zajímavá verze písničky Blackened od Metallicy. Zajímavá v tom, že je konečně slyšet basa... hned to má jiný koule!

http://www.youtube.com/watch?v=0dnlPIuRsh8

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:46 13. Aug 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:30 14. Aug 2013
by radekdnb
http://www.youtube.com/watch?v=Vz3pdjd8So8

tohle se možná bude líbit Dárkovi :) ;)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:00 14. Aug 2013
by Caehan
Ta o kafi byla dobrá, docela mě to pobavilo :-)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 03:08 15. Aug 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:12 15. Aug 2013
by -RoF-