Já jsem si alespoň potvrdil jak moc se to v Ivoře seká ve špičce, protože z celého souboje gardistů jsem viděl tak nějak asi tři diapozitivy...
Po dnešku obdivuji kohokoliv, kdo má odvahu cokoliv v Ivoře v hospodě psát do talku, tu je hodně šílená činnost stíhat číst ty řádky co přibývají tempem 2 za vteřinu a k tomu vymejšlet odpovědi.
Jo a děkujeme za pití zdarma
//Status potvrzen teamem: Gardisty Vencu, Pavla a Karla stále bolí hlava, poslední zmíněný má ošklivý monokl pod pravým okem a kulhá ne levou nohu//