Page 130 of 331

Re: Poděkování

Posted: 07:12 15. Dec 2010
by Bahnak
Já děkuji hráčům co byli v Ivoře, že nás rovnou neroznesli na kopytech.
Já jsem si alespoň potvrdil jak moc se to v Ivoře seká ve špičce, protože z celého souboje gardistů jsem viděl tak nějak asi tři diapozitivy...
Po dnešku obdivuji kohokoliv, kdo má odvahu cokoliv v Ivoře v hospodě psát do talku, tu je hodně šílená činnost stíhat číst ty řádky co přibývají tempem 2 za vteřinu a k tomu vymejšlet odpovědi.
Jo a děkujeme za pití zdarma :-D

//Status potvrzen teamem: Gardisty Vencu, Pavla a Karla stále bolí hlava, poslední zmíněný má ošklivý monokl pod pravým okem a kulhá ne levou nohu//

Re: Poděkování

Posted: 12:03 15. Dec 2010
by loadr
díky bahňákovi a tomu druhemu, co nás včera obdařil hordou orků a skřetů navíc :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:27 15. Dec 2010
by LDamian
Thuareg - diky za pekny pribeh "Zvláštní galera v Kel-a-Hazru." Zpocatku jsem to klasicky jen proletal ocima, ale rozjizdi se to vazne pekne a osobne si to uz radim mezi oblibene, co skutecne ctu.

Re: Poděkování

Posted: 22:52 15. Dec 2010
by zachy
Díky Bahňákovi za fajn quest s (ne)mrtvákama. Díky i ostatním hráčům kteří se zůčastnili :)

Re: Poděkování

Posted: 00:16 16. Dec 2010
by loadr
taky se přidávám k děkování, jak ostatním hráčům, tak i bahňákovi

Re: Poděkování

Posted: 17:23 16. Dec 2010
by efu_redo
Dík teamu za vyřešení problému.

Re: Poděkování

Posted: 13:05 17. Dec 2010
by Bahnak
Nomis nás opouští, vyhlašuji měsíční smutek.
Patří mu mé mnohé díky, na Thalii se zasloužil o ohromnou spoustu věcí.
Jeho scripty potkáváme dnes a denně, jeho craft se stal legendární.
Jeho DM či WB činnost také neupadne v zapomění.
Nomis byl tím, kdo se mě pár let nazpět zeptal: Čau Bahňáku, znáš NWN?
Nejsem ani schopen vyjádřit jak moc mi tu bude v teamu chybět a jak moc bude chybět Thalii, ale Nomisku, za vše co jsi pro celou Thalii udělal ti děkuji a přeji ti hodně štěstí.

Re: Poděkování

Posted: 13:57 17. Dec 2010
by Molly23
Doufám ale, že budeme mít opět možnost vidět Nomise ala Jacoba v létě!

Re: Poděkování

Posted: 15:37 17. Dec 2010
by Pajule
taky ybch ráda vyslovila velké díky Nomisovi, za to co udělal a také za ty parádní hry v předwipové době!Seš tejpek hobit!:) DÍKY moc

Re: Poděkování

Posted: 17:33 17. Dec 2010
by Tretas
Samozřejmě se připojuju k poděkování Nomisovi. Nejvíc si pamatuju na hru za trpaslíky-Nordovy kladiva. Jako DM jsem tě teda nepoznal, ale se systémy jsem se stopro potkal. 8)

Re: Poděkování

Posted: 19:20 17. Dec 2010
by Radim
Jak ostatní tak i já se samo přidám.Díky za vše co ti na Thalii prošlo pod rukama,skvělá práce!!!Díky za chvilky strávené s tebou ve hře,tak jak ty nehrál dole nikdo.
Doufám,že se mi podaří tě viděl LIVE :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:29 18. Dec 2010
by slencak
Děkuju tvůrcům a vládcům Th za dnešní adrenalinový den :twisted: dostává mě ta rozlehlost a různorodost světa. Díky patří i podpoře na tellu!

Re: Poděkování

Posted: 01:19 19. Dec 2010
by -speck-
Ja bych chtěl poděkovat tomu npc Netopýrodlačí šaman za to, že se jen tak objevil mezi těma hadama, zpráskal je a pak zpráskal i mě.

A pak bych dále rád poděkoval všem hráčům s kterýma se má postavá setkává a vždy něco sehraje. Díky

Re: Poděkování

Posted: 23:03 19. Dec 2010
by tao kan
DM Desmonde, díky za dnešní řešení prohřešku Jacoba, super IC zahrané, mám z toho radost i když to pro moji postavičku bylo dost náročné :).

Re: Poděkování

Posted: 00:42 20. Dec 2010
by Grunk-k
Takže za prvé děkuji Yitrovy, Mayse a Glarikovi za hru v posledních (tý)dnech.

Za druhé děkuji těm dvěma partám, s kterými jsem dneska byl na výpravách a jsem moc rád, že se najdou i tací, co ikdyž ví co je OOC má postava zač, tak si nezačnou vymýšlet kraviny typu, že mě poznali podle dechu atd. Jsem rád že tu jsou i tací s kterýma se dá hrát a já na ně zrovna narazil :) Děkuju moc

Edit: A samozřejmě DMkům a adeptům za plno ošklivých strastí, které mi někdy hází pod nohy :)