CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Presne tak, takze moznosti jak sa zabavit v hre je straaasne vela. Tak isto niekto moze pozorovat rozne prisery, zvierata, zmapovat ich vyskyt a chovanie. Spisat o tom naku studiu a vydat to vo svete. S kludom za takyto pocin, pokial bude v ramci IG tak mu zato pridelim aj nake xp a za vydanie knihy moze dostat aj nake gp. Nech mate motivaciu. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To som vobec nemyslel. Veď Herbár...?...sa mi zdá akoby si na jednej strane vedel čo to je a a na druhej nevedel čo to jeDenGrasse wrote:jestli myslíš jako že dostaneš do ruky celej přehled pracně vymyšlený alchymie s popisem co s čím smíchat tak ne... to by craft a bádání pozbylo smyslu, ne?Skipp wrote:Počkať, takže sa jedná o normálny herbár? Existuje zbierka rastlin,kompletne s ich opisom vlastnosti a tak???
herbář je herbář, tzn. popis věcí, ze kterých se daj získat ingredience pro alchymii, s rozdělením do skupin. dál si už poraď sám, mladý kutile...
PS: recepty na jednotlivé lektvary již jsou předmětem poměrně čilé směny mezi postavami, sám jsem nedávno nějaké vykšeftoval za svitky a další suroviny...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
bez zlisovanejch bylin se budeš muset vobejít, pokud kusik nepřijde na to, jak je tam vlisovat... taky ty klouby kostlivců a tak by se tam vlisovávaly blbě. herbář tomu víceméně jen říkáme orientačně, jedná se o soupis surovin, ze kterých se dají získávat ingredience pro alchymii..Skipp wrote:To som vobec nemyslel. Veď Herbár...?...sa mi zdá akoby si na jednej strane vedel čo to je a a na druhej nevedel čo to jeHerbár je proste zvezok..niečo ako kniha..v ktorej na každej strane je zlysovaná usušená rastlina a pri nej (na tej istej strane:) je napísaný popis , meno, miesto výskytu, opis, na aký účel sa dá použiť..nikto tu nič nehovoril o alchymii a o kompletne spisaných receptoch..je jasné že zbytok už záleží na alchymistovi, ako správne zváži ktoré vlastnosti sa v kotli zhodnú a ktoré nie. Nie? Ano!
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Veď to som ani nemyslel vážne, ono v skutočnosti sa takto herbáre robia ale v hre je mi jasne že by bolo zbytočné robiť také čosi.DenGrasse wrote:bez zlisovanejch bylin se budeš muset vobejít, pokud kusik nepřijde na to, jak je tam vlisovat...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
no já vim jak vypadá herbář, sám se ho jako robě školou povinné vyráběl... tenhle je zpracovaný podobně, však uvidíš...Skipp wrote:Veď to som ani nemyslel vážne, ono v skutočnosti sa takto herbáre robia ale v hre je mi jasne že by bolo zbytočné robiť také čosi.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Muhehe ... tentokráte to nebude o věcech v obchodech, cenách nebo craftu ... i když *potutelně se zašklebí*, možná by nebylo od věci vypustit něco málo mezi poddané, teda jak to jako vypadá a ták, že jo.
Uvažoval jsem co mi na Thalii v poslední době chybí a pokud pominu to nahoře psané a notoricky omílané, chybí mi více rozcestníků nebo ještě lépe mapa a teď nemyslím tu hezkou na stránkách, ale třeba méně hezkou ale podrobnější. Jo a ještě dotaz, nedalo by se jezdit třebas i na něčem jinším než je kůň nebo poník? Hezký by byl třeba oslík, velbloud, medvěd, nějaká ještěrkovitá dvounožka do podtemna, beran, pštros nebo třeba ochočený obří škorpion. Jo a další dotázek, dá se sehnat v běžném obchodě předmět s bonusem k vlastnosti +2 (nebo ví - i když to asi ne) zatím se mi nedaří nic najít. Pokud to je v rámci plánovaných oprav jako bych nic neřekl.
T.
Uvažoval jsem co mi na Thalii v poslední době chybí a pokud pominu to nahoře psané a notoricky omílané, chybí mi více rozcestníků nebo ještě lépe mapa a teď nemyslím tu hezkou na stránkách, ale třeba méně hezkou ale podrobnější. Jo a ještě dotaz, nedalo by se jezdit třebas i na něčem jinším než je kůň nebo poník? Hezký by byl třeba oslík, velbloud, medvěd, nějaká ještěrkovitá dvounožka do podtemna, beran, pštros nebo třeba ochočený obří škorpion. Jo a další dotázek, dá se sehnat v běžném obchodě předmět s bonusem k vlastnosti +2 (nebo ví - i když to asi ne) zatím se mi nedaří nic najít. Pokud to je v rámci plánovaných oprav jako bych nic neřekl.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
I to je mozny, ze se projedes na necem jinym jak na koni.Jo a ještě dotaz, nedalo by se jezdit třebas i na něčem jinším než je kůň nebo poník? Hezký by byl třeba oslík, velbloud, medvěd, nějaká ještěrkovitá dvounožka do podtemna, beran, pštros nebo třeba ochočený obří škorpion.
Da, ale asi blbe. Pockej na nove obchody a craft a jeste budete cucet na to, co se da sehnat.Jo a další dotázek, dá se sehnat v běžném obchodě předmět s bonusem k vlastnosti +2 (nebo ví - i když to asi ne) zatím se mi nedaří nic najít. Pokud to je v rámci plánovaných oprav jako bych nic neřekl.T.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tej podrobnej mape sa nebranime, ale nekto ju musi udelat. Ak sa niekto toho ujme nech sa paci, mozte zacat.
Pokial viem, zatial je mozne jazdit na konoch a ponikoch, ostatne vyzaduju nove modely. Nieco na vaulte sice je ale, ake je to kompatibilne tazko povedat, kym sa to neotestuje. Okrem toho novy patch a CEP prinasaju aj nove pekne vzhlady koni s roznymi prehozmi a zbrojami, co vyzera velmi zaujimavo.
Jo da sa zohnat prsten +2 ale momentalne velmi tazko. S novymi obchodmi to uz bude hodne lepsie a naozaj sa mate naco tesit.
Pokial viem, zatial je mozne jazdit na konoch a ponikoch, ostatne vyzaduju nove modely. Nieco na vaulte sice je ale, ake je to kompatibilne tazko povedat, kym sa to neotestuje. Okrem toho novy patch a CEP prinasaju aj nove pekne vzhlady koni s roznymi prehozmi a zbrojami, co vyzera velmi zaujimavo.
Jo da sa zohnat prsten +2 ale momentalne velmi tazko. S novymi obchodmi to uz bude hodne lepsie a naozaj sa mate naco tesit.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A co ty rozčumníky ... nešel bytřebá *dlouze přemýšlí* šoupnout někam nějaký který ukazuje směr Gruberik a ta hospa na severu .... já to totiž nemůžu najít
.
Úplně to vidím v barvách ... trpaslíci na medvědech v rukou obouručné sekery a obouručná kladiva ... to by se mi taky moc líbilo a ne jen pro trpoše, ale i pro kněze a paladiny ... a žlutý kůže budou dostávat nafrak tak, že se nebudou ani stačit množit.
S tou mapou mě něco napadlo, zkusím si tě daanri někdy chytnout na ICQ a probrat jestli to je technicky možné.
Úplně to vidím v barvách ... trpaslíci na medvědech v rukou obouručné sekery a obouručná kladiva ... to by se mi taky moc líbilo a ne jen pro trpoše, ale i pro kněze a paladiny ... a žlutý kůže budou dostávat nafrak tak, že se nebudou ani stačit množit.
S tou mapou mě něco napadlo, zkusím si tě daanri někdy chytnout na ICQ a probrat jestli to je technicky možné.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zatím jsem prošel jen něco z nového patche a ještě jsem nezkusil CEP, ale předběžně bych řekl, že kromě velkého množství koní se dá jezdit na některých velkých šelmách (medvěd kodiak, lití tygři...) půlčící budou mít nejspíš možnost jezdit na větším množství zvířat a asi půjde jako jízdní prostředek použít i wyvern a spousta větších bestií. Viděl bych, že se na tom začne pracovat, až se vypustí kovařina.Theogil I wrote: Jo a ještě dotaz, nedalo by se jezdit třebas i na něčem jinším než je kůň nebo poník? Hezký by byl třeba oslík, velbloud, medvěd, nějaká ještěrkovitá dvounožka do podtemna, beran, pštros nebo třeba ochočený obří škorpion. Jo a další dotázek, dá se sehnat v běžném obchodě předmět s bonusem k vlastnosti +2 (nebo ví - i když to asi ne) zatím se mi nedaří nic najít. Pokud to je v rámci plánovaných oprav jako bych nic neřekl.T.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jahůůůůůů .... už tam budém *mlaskne*.kucik wrote:Zatím jsem prošel jen něco z nového patche a ještě jsem nezkusil CEP, ale předběžně bych řekl, že kromě velkého množství koní se dá jezdit na některých velkých šelmách (medvěd kodiak, lití tygři...) půlčící budou mít nejspíš možnost jezdit na větším množství zvířat a asi půjde jako jízdní prostředek použít i wyvern a spousta větších bestií. Viděl bych, že se na tom začne pracovat, až se vypustí kovařina.Theogil I wrote: Jo a ještě dotaz, nedalo by se jezdit třebas i na něčem jinším než je kůň nebo poník? Hezký by byl třeba oslík, velbloud, medvěd, nějaká ještěrkovitá dvounožka do podtemna, beran, pštros nebo třeba ochočený obří škorpion. Jo a další dotázek, dá se sehnat v běžném obchodě předmět s bonusem k vlastnosti +2 (nebo ví - i když to asi ne) zatím se mi nedaří nic najít. Pokud to je v rámci plánovaných oprav jako bych nic neřekl.T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
rezervuju si wyverna...huhkucik wrote:Zatím jsem prošel jen něco z nového patche a ještě jsem nezkusil CEP, ale předběžně bych řekl, že kromě velkého množství koní se dá jezdit na některých velkých šelmách (medvěd kodiak, lití tygři...) půlčící budou mít nejspíš možnost jezdit na větším množství zvířat a asi půjde jako jízdní prostředek použít i wyvern a spousta větších bestií. Viděl bych, že se na tom začne pracovat, až se vypustí kovařina.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mohl by pulcik jezdit na jezevcovi?
Bych jezdil strašit kiriho
Bych jezdil strašit kiriho
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
rovnou na dvou jezevcich
muze je mit na nohou misto brusli 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kdyz sezenes jezevce velikosti lityho prasete, tak jo.
(Da se jezdit na hrbetu skreta, ale pssst.)
(Da se jezdit na hrbetu skreta, ale pssst.)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.