Page 14 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:06 30. May 2008
by Daanri
Re: Vtípky
Posted: 19:56 10. Jun 2008
by igor
Re: Vtípky
Posted: 20:05 10. Jun 2008
by Phantorris
Re: Vtípky
Posted: 20:16 10. Jun 2008
by Daanri
Re: Vtípky
Posted: 20:22 10. Jun 2008
by Neithan1
Igor, za napad a spracovanie davam svoju dusu tvojmu bohovi, toto je to prave umenie, pozerat akekolvek dalsie INE videa by sa rovnalo posluchu britney spears po mozartovi.
Bohuzial autorske prava sa vztahuju len na vlastnu tvorbu nasho D tymu a ta je tu :
http://www.acapela-group.com/Greetings/ ... b9b245ec32
//Edit : finalna verzia, upravene scripty, posunuty spawn, vyriesene problemy s dynamickym zobrazovanim velkonocnych vajicok.
Re: Vtípky
Posted: 20:26 10. Jun 2008
by igor
Ufff tak to sem rád že nemusim nic platit

Btw. to je ještě malej Xarx když měl dvě oči ne?

Re: Vtípky
Posted: 20:34 10. Jun 2008
by Neithan1
Neviem, ale za svoje skutky by mal ten clovek dostat nobelovu cenu za celozivotny prinos.
Re: Vtípky
Posted: 20:53 10. Jun 2008
by kaz
Re: Vtípky
Posted: 01:58 11. Jun 2008
by Jonny
Co dodat...

Re: Vtípky
Posted: 17:11 13. Jun 2008
by Neithan1
Re: Vtípky
Posted: 00:37 14. Jun 2008
by Kiri
Moje mama nebyla horska koza?
http://youtube.com/watch?v=zYIOTZnUTNc
//kdyz uz sme u toho nikiho
edit:
http://www.youtube.com/watch?v=RfZXQ8A4coM&NR=1
//reakce drowaku na svetlo ROFL
Re: Vtípky
Posted: 02:12 14. Jun 2008
by kucik
To byl bozi film. Vzpomenu si na to vzdycky, kdyz slysim Ozzyase

Re: Vtípky
Posted: 17:08 22. Jun 2008
by Neithan1
neviem ci uz to tu nebolo, ale predsa..

Re: Vtípky
Posted: 21:49 20. Jul 2008
by pepa48
mam tu jedno fakt vostrý videjko který stojí za to zkouknout
http://www.youtube.com/watch?v=m1TnzCiUSI0
Re: Vtípky
Posted: 23:03 20. Jul 2008
by nomis_b
njn kdybych nebydlel jednu domu s italama, tak tomu ani neuverim

Sem nepochopil, jak si veri, ze umi anglicky, kdyz si nedovedou ani rict v obchode o chleba
