Page 14 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:06 30. May 2008
by Daanri
To vyzera jak votrelec...ja vedel ze Melvik neni z tohto sveta. :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 19:56 10. Jun 2008
by igor

Re: Vtípky

Posted: 20:05 10. Jun 2008
by Phantorris
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:16 10. Jun 2008
by Daanri
:lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to je huuuuuuuuuuuuste.

Re: Vtípky

Posted: 20:22 10. Jun 2008
by Neithan1
Igor, za napad a spracovanie davam svoju dusu tvojmu bohovi, toto je to prave umenie, pozerat akekolvek dalsie INE videa by sa rovnalo posluchu britney spears po mozartovi. :mrgreen:

Bohuzial autorske prava sa vztahuju len na vlastnu tvorbu nasho D tymu a ta je tu :

http://www.acapela-group.com/Greetings/ ... b9b245ec32

//Edit : finalna verzia, upravene scripty, posunuty spawn, vyriesene problemy s dynamickym zobrazovanim velkonocnych vajicok.

Re: Vtípky

Posted: 20:26 10. Jun 2008
by igor
Ufff tak to sem rád že nemusim nic platit :mrgreen:
Btw. to je ještě malej Xarx když měl dvě oči ne? :lol:

Re: Vtípky

Posted: 20:34 10. Jun 2008
by Neithan1
Neviem, ale za svoje skutky by mal ten clovek dostat nobelovu cenu za celozivotny prinos.

Re: Vtípky

Posted: 20:53 10. Jun 2008
by kaz
Vy ste magori :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 01:58 11. Jun 2008
by Jonny
Co dodat... :lol:

Re: Vtípky

Posted: 17:11 13. Jun 2008
by Neithan1

Re: Vtípky

Posted: 00:37 14. Jun 2008
by Kiri
Moje mama nebyla horska koza?

http://youtube.com/watch?v=zYIOTZnUTNc

//kdyz uz sme u toho nikiho :D

edit:

http://www.youtube.com/watch?v=RfZXQ8A4coM&NR=1

//reakce drowaku na svetlo ROFL

Re: Vtípky

Posted: 02:12 14. Jun 2008
by kucik
To byl bozi film. Vzpomenu si na to vzdycky, kdyz slysim Ozzyase :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:08 22. Jun 2008
by Neithan1
Image

neviem ci uz to tu nebolo, ale predsa.. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:49 20. Jul 2008
by pepa48
mam tu jedno fakt vostrý videjko který stojí za to zkouknout :)

http://www.youtube.com/watch?v=m1TnzCiUSI0

Re: Vtípky

Posted: 23:03 20. Jul 2008
by nomis_b
pepa48 wrote:mam tu jedno fakt vostrý videjko který stojí za to zkouknout :)
http://www.youtube.com/watch?v=m1TnzCiUSI0
njn kdybych nebydlel jednu domu s italama, tak tomu ani neuverim :D
Sem nepochopil, jak si veri, ze umi anglicky, kdyz si nedovedou ani rict v obchode o chleba :(