Page 14 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 10:12 05. Mar 2012
by klobouk
Statečný hlídač a hlavní špekoun vylidněného Dornova útočiště. Nejhezčí okamžik dne - psí jízda.
Vypálený, vydrancovaný Tarten. Hranice pro mrtvé. Smuteční průvod.

ImageImageImage
ImageImageImage

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:46 08. Apr 2012
by Pajule
Noční rande :)
souboj.jpg
Kterak Nien po odkamenění infarkt měla :D
ee.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 23:08 20. Apr 2012
by artaxas
Někde ve skalách

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 12:53 28. Apr 2012
by Aillen
setkání s bezhlavým trpaslíkem.JPG
Podivné setkání :biggrin:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 17:35 28. Apr 2012
by Caehan
Aillen wrote:
setkání s bezhlavým trpaslíkem.JPG
Podivné setkání :biggrin:
Na Naděždu na koni to ale nemá, ta víc než jako tělíčko bez hlavy vypadá jako hlava bez tělíčka. Skoro to zní jako crossover Erbenova vodníka s filmem ospalá díra. :D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:32 03. May 2012
by XŠevyX
Láska přetrvává i po smrti.. :)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 23:00 13. May 2012
by slencak
Když Gorhunkovi bouchnou saze :twisted:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 21:41 15. May 2012
by Derken-
Za dob největšího rozkvětu...

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 10:06 18. May 2012
by Radim
Zůstávají už jen pěkné vzpomínky a screeny

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 05:01 21. May 2012
by sendys
Radim wrote:Zůstávají už jen pěkné vzpomínky a screeny
stejně jako na spoustu starych hracu :)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 08:57 17. Sep 2012
by klobouk
U příležitosti prohibice v ČR jsem vytvořil ilustrovanou brožuru, co vše tropí chlast na Thalii.

ImageImage

ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImageImageImageImageImageImage

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 23:05 28. Sep 2012
by -RoF-
Něco málo s nedávné pěkné události

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:03 29. Sep 2012
by Amber
Připojím své tři postřehy ze svatby... :wink:

Během obřadu
Image

Požehnání svatebčanům
(yes! haluzácky zachyceno)
Image

A malá vyjukaná návštěvnice v modrém v pozadí :mrgreen:
Image

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:04 29. Sep 2012
by Nalkanar
Díky :mrgreen:
Mé dva screeny nestojí za řeč.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:11 29. Sep 2012
by Pajule
Hm já sice fotila, ale screeny se zas někam poděly :( tak aspoň jeden pohled - čumilové :D
svatebčani.jpg