Reku ostáva mi nepohnúť sa od stredných foriem, ale pri tých znížených triviálnych xp na 3 mi postup na ďalší lvl bude trvať neskutočne dlho
CRAFT
Re: CRAFT
Ja bych len chcela pridať jednu poznámku - neviem, či si niekto všimol, alebo to každý prehliadol, ale keramika mi vychádza strašne nevyrovnaná - už asi posledné 2 lvl (tuším, nespomínam si presne) je pre mňa výroba stredných foriem triviálna ... a tak som skúsila prejsť na zahnuté formy, že aj sa poučím v kovaní nových typov zbraní a aj získam nejaké tie XP .. ale čakal ma riadny šok: z 10 zahnutých foriem sa mi nepodarila ani jedna a viac ako 2/3 sa mi zničili bez jediného úspechu - dokopy som získala ledva 200 craft XP.
Reku ostáva mi nepohnúť sa od stredných foriem, ale pri tých znížených triviálnych xp na 3 mi postup na ďalší lvl bude trvať neskutočne dlho
Reku ostáva mi nepohnúť sa od stredných foriem, ale pri tých znížených triviálnych xp na 3 mi postup na ďalší lvl bude trvať neskutočne dlho
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: CRAFT
Vyzkoušej velké před těmi zahnutými, mělo by to být jednodušší.jachyra wrote:Ja bych len chcela pridať jednu poznámku - neviem, či si niekto všimol, alebo to každý prehliadol, ale keramika mi vychádza strašne nevyrovnaná - už asi posledné 2 lvl (tuším, nespomínam si presne) je pre mňa výroba stredných foriem triviálna ... a tak som skúsila prejsť na zahnuté formy, že aj sa poučím v kovaní nových typov zbraní a aj získam nejaké tie XP .. ale čakal ma riadny šok: z 10 zahnutých foriem sa mi nepodarila ani jedna a viac ako 2/3 sa mi zničili bez jediného úspechu - dokopy som získala ledva 200 craft XP.
Reku ostáva mi nepohnúť sa od stredných foriem, ale pri tých znížených triviálnych xp na 3 mi postup na ďalší lvl bude trvať neskutočne dlho
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CRAFT
jop asi tak. jinak sem se chtel zeptat.. keramika je ted takova.. jen proste dolnkova ke vsem ostatnim craftum, uvitali byste, kdyby se zvedly ceny nakladu keramiky a tim padem i tedy zisky z keramiky (a ostatnich vyrobku) ?
A zase se craftí...
Re: CRAFT
Proč zvedat ceny?
Na tohle myslím časem přibudou lepší nástroje - například ta burza.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CRAFT
Já nevím proč se tu furt snažíš, Nomisi, zavádět úpravy na základě náhodnejch příspěvků. 
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CRAFT
to nejsou nehodne prispevky, lae uz sem se o tom bavil dlouho... ceny ostatnich veci zacinaji na 20gp a konci u 10.000gp, kdezto keramika konci u tusim 50gp pro nejlepsi formu.
A zase se craftí...
Re: CRAFT
Myslim že pokud je jiná možnost, tak neni dobrý zvedat vstupní ceny.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CRAFT
Tie ceny sú podľa mňa v poriadku a aj tak tie sumy nie sú primárne a tým pádom ani toľko ten zisk nezvýšia. Jedná sa hlavne o to, že jedna forma je triviálna a ďalšia je neuskutočniteľná - lebo postupnosť foriem (aspoň podľa toho, ako som to skúšala a podľa xp) je naprv
malá
tenká
stredná
zahnutá
veľká
takže zahnutá je pred veľkou.
Chcela by som sa len spýtať, či by sa dala trošku znížiť náročnosť medzi formami, aby jedna nebola triviálna a nasledujúca nevyrobiteľná - nech je reálna šanca, aj trebars pri veľkom ničení foriem, že sa aspoň 1 z desiatich podarí.
Som už na 12 lvl v keramike a nemám šancu vyrobiť zahnutú formu.
malá
tenká
stredná
zahnutá
veľká
takže zahnutá je pred veľkou.
Chcela by som sa len spýtať, či by sa dala trošku znížiť náročnosť medzi formami, aby jedna nebola triviálna a nasledujúca nevyrobiteľná - nech je reálna šanca, aj trebars pri veľkom ničení foriem, že sa aspoň 1 z desiatich podarí.
Som už na 12 lvl v keramike a nemám šancu vyrobiť zahnutú formu.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: CRAFT
keramika mi vyhovuje tak jak je, jak rikal Nomis, je to jen doplnkovy craft, ktery je tady kvuli tomu aby ztižil dostupnost jinych vyrobku...( zbraně a šperky), nejsem v ni sice na 12 urovni, ale vzhledem k tomu, že je hlina maximalně dostupna a muže se kopat skoro na každym rohu, navic se ji da vykopat nechutne množstvi, myslim že je to vše OK, zajímavé, tohle je první stížnost na keramiku vubec a to už někteří kovají i z velkých forem a nikomu to problem nedělalo....
PS: pro Nomise, prosímtě jak to je teď s tou Triviální výrobou, když jsem včera brousil šutr na triviál, dvakrát se to hned ze startu nepovedlo a šutr se zničil.... triviál tedy neznamená že je jeho výroba banální?
PS: pro Nomise, prosímtě jak to je teď s tou Triviální výrobou, když jsem včera brousil šutr na triviál, dvakrát se to hned ze startu nepovedlo a šutr se zničil.... triviál tedy neznamená že je jeho výroba banální?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CRAFT
co ti to napsalo do vypisu?? ze je to trivialni, nebo si dostal 5xp a ty sam si to povazoval za trivialni??
trivialni je, pokud to napise ve vypisu: tento vyrobek je trivialni
no a pokud ti to bouchne, i kdyz to napise tohle, tka je to spatne.
btw pro jednom spatnem pookusu by ti to ted urcite nemelo bouchnout !! zacina se z 10% a o 10% nize jdou jen ty uplne nejzakladnejsi veci, jako treba cinova dyka.
momentalni trivialni vyroba je na 3xpech. a zanmena to, ze to umis na 100% a nidky se to nemuze nepovezt.
trivialni je, pokud to napise ve vypisu: tento vyrobek je trivialni
no a pokud ti to bouchne, i kdyz to napise tohle, tka je to spatne.
btw pro jednom spatnem pookusu by ti to ted urcite nemelo bouchnout !! zacina se z 10% a o 10% nize jdou jen ty uplne nejzakladnejsi veci, jako treba cinova dyka.
momentalni trivialni vyroba je na 3xpech. a zanmena to, ze to umis na 100% a nidky se to nemuze nepovezt.
A zase se craftí...
Re: CRAFT
dal jsem to jinam tak odkazu
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 931#p38931
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 931#p38931
Re: CRAFT
RE: NOMIS...
co ti to napsalo do vypisu?? ze je to trivialni, nebo si dostal 5xp a ty sam si to povazoval za trivialni??
napsalo to že je to triviální...
trivialni je, pokud to napise ve vypisu: tento vyrobek je trivialni
ano, napsalo to, jsem na cca9 lvl brusičství a bouchl tuším nefrit....
no a pokud ti to bouchne, i kdyz to napise tohle, tka je to spatne.
ano, je to špatně, mrzí mě že me nenapadlo udělat screen
btw pro jednom spatnem pookusu by ti to ted urcite nemelo bouchnout !! zacina se z 10% a o 10% nize jdou jen ty uplne nejzakladnejsi veci, jako treba cinova dyka.
ne nebylo to po jednom špatném pokusu, napsal jsem že se to nepovedlo hned dvakrát za sebou... tudíž to ze startovních 10 procent slezlo na 5 a pak to buchlo...
momentalni trivialni vyroba je na 3xpech. a zanmena to, ze to umis na 100% a nidky se to nemuze nepovezt.
.....a přece se točí......
co ti to napsalo do vypisu?? ze je to trivialni, nebo si dostal 5xp a ty sam si to povazoval za trivialni??
napsalo to že je to triviální...
trivialni je, pokud to napise ve vypisu: tento vyrobek je trivialni
ano, napsalo to, jsem na cca9 lvl brusičství a bouchl tuším nefrit....
no a pokud ti to bouchne, i kdyz to napise tohle, tka je to spatne.
ano, je to špatně, mrzí mě že me nenapadlo udělat screen
btw pro jednom spatnem pookusu by ti to ted urcite nemelo bouchnout !! zacina se z 10% a o 10% nize jdou jen ty uplne nejzakladnejsi veci, jako treba cinova dyka.
ne nebylo to po jednom špatném pokusu, napsal jsem že se to nepovedlo hned dvakrát za sebou... tudíž to ze startovních 10 procent slezlo na 5 a pak to buchlo...
momentalni trivialni vyroba je na 3xpech. a zanmena to, ze to umis na 100% a nidky se to nemuze nepovezt.
.....a přece se točí......
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: CRAFT
Měl bych jeden dotaz. Jestli zbraně a zbroje z craftu se taky opotřebují a je je potřeba opravovat v opravovací truhle nebo ne? Nevim, jestli se to nekde psalo, ale tak mě to napadlo....
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: CRAFT
Taky se opotrebovavaji s tim rozdilem, ze nevim, jak kvalitni z craftu jsou a jak rychle se tudiz opotrebovavaj.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.