Page 14 of 33

Re: Váš portret

Posted: 11:13 13. Dec 2009
by Sobik
Jj. Dobrej odhad. ;)

Re: Váš portret

Posted: 14:23 13. Dec 2009
by Pajule
nebylo to těžký :P :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 14:38 13. Dec 2009
by Sobik
No bylo to 50:50, že jo. :)

Re: Váš portret

Posted: 17:22 13. Dec 2009
by Pajule
ne :D ale ten kámoš je takovej elfák :D sedíš na trpoše ;) :D to neber jako urážku simě jo?:D

Re: Váš portret

Posted: 17:41 13. Dec 2009
by Sobik
Jasně že neberu! Udělalas mi radost! Konečně někdo, kdo mě nepovažuje za člověka. :D

Re: Váš portret

Posted: 16:36 14. Dec 2009
by Bahnak
...hm, našel jsem i fotku na ktere jsem si podobnej a nevypadam jako rozespaly jezevec...

Re: Váš portret

Posted: 18:56 21. Dec 2009
by G14
Predvanocni seslost hracu NWN! :twisted: (neco malo z akce)
Sem to sem nechtela hazet,tak zasilam odkaz na lide :P
Fotogalerie,slozka Veřejné 2 :wink:
Tak se juknete a vesely Vanoce! :P
http://profil.lide.cz/G144/profil/

Re: Váš portret

Posted: 15:58 26. Dec 2009
by loadr
vánoční koleda u rodiny R´rorrok

Re: Váš portret

Posted: 14:38 02. Jan 2010
by Sobik
Jedna pěkná aktuální ze silvestra. Takhle kalej trpaslíci! :D
Image

Re: Váš portret

Posted: 14:45 02. Jan 2010
by Krata
:shock: tak už vim co chci k dalšim vánocum..

Re: Váš portret

Posted: 15:02 02. Jan 2010
by Pajule
:D :D hm hm myslela sem si,že se ti to bude líbit.a ještě takové zrcadlo :D

Re: Váš portret

Posted: 08:03 05. Jan 2010
by de Aers
Tak já se přidám pokorně :)

Re: Váš portret

Posted: 16:30 07. Jan 2010
by Pajule
trochu vyumělkovaná :mrgreen: :oops:

Re: Váš portret

Posted: 13:56 01. Apr 2010
by Luelle
když blondynu zakousne upir....

Re: Váš portret

Posted: 14:06 01. Apr 2010
by Ikstremist
tak jednu z nějaké novější doby, elektronika je taky fantasy!

P.S: Fotříku, nahod taky foto at vidim kolik ti přibylo šedejch vlasu :)