Page 14 of 33
Re: Váš portret
Posted: 11:13 13. Dec 2009
by Sobik
Jj. Dobrej odhad.

Re: Váš portret
Posted: 14:23 13. Dec 2009
by Pajule
nebylo to těžký

Re: Váš portret
Posted: 14:38 13. Dec 2009
by Sobik
No bylo to 50:50, že jo.

Re: Váš portret
Posted: 17:22 13. Dec 2009
by Pajule
ne

ale ten kámoš je takovej elfák

sedíš na trpoše

to neber jako urážku simě jo?:D
Re: Váš portret
Posted: 17:41 13. Dec 2009
by Sobik
Jasně že neberu! Udělalas mi radost! Konečně někdo, kdo mě nepovažuje za člověka.

Re: Váš portret
Posted: 16:36 14. Dec 2009
by Bahnak
...hm, našel jsem i fotku na ktere jsem si podobnej a nevypadam jako rozespaly jezevec...
Re: Váš portret
Posted: 18:56 21. Dec 2009
by G14
Predvanocni seslost hracu NWN!

(neco malo z akce)
Sem to sem nechtela hazet,tak zasilam odkaz na lide
Fotogalerie,slozka Veřejné 2
Tak se juknete a vesely Vanoce!
http://profil.lide.cz/G144/profil/
Re: Váš portret
Posted: 15:58 26. Dec 2009
by loadr
vánoční koleda u rodiny R´rorrok
Re: Váš portret
Posted: 14:38 02. Jan 2010
by Sobik
Jedna pěkná aktuální ze silvestra. Takhle kalej trpaslíci!

Re: Váš portret
Posted: 14:45 02. Jan 2010
by Krata

tak už vim co chci k dalšim vánocum..
Re: Váš portret
Posted: 15:02 02. Jan 2010
by Pajule
Re: Váš portret
Posted: 08:03 05. Jan 2010
by de Aers
Tak já se přidám pokorně

Re: Váš portret
Posted: 16:30 07. Jan 2010
by Pajule
trochu vyumělkovaná

Re: Váš portret
Posted: 13:56 01. Apr 2010
by Luelle
když blondynu zakousne upir....
Re: Váš portret
Posted: 14:06 01. Apr 2010
by Ikstremist
tak jednu z nějaké novější doby, elektronika je taky fantasy!
P.S: Fotříku, nahod taky foto at vidim kolik ti přibylo šedejch vlasu
