Page 14 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 21:06 14. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:
Trochu min Photosopu a je z ni seredka : P
Re: Vaše plocha
Posted: 21:15 14. Feb 2012
by Derken-
xxxMajkyxxx wrote:Derken- wrote:
Trochu min Photosopu a je z ni seredka : P
No a co

Mě se líbí!

Re: Vaše plocha
Posted: 22:12 14. Feb 2012
by Pajule
kárky jsou větší kočky a nepotřebujou fotošopík

Re: Vaše plocha
Posted: 19:14 22. Feb 2012
by Molly23
BEHOLD!!!...

Re: Vaše plocha
Posted: 22:39 22. Feb 2012
by -darkvision-
Majky, tak jsem to poklidil

Re: Vaše plocha
Posted: 23:30 22. Feb 2012
by slencak
Re: Vaše plocha
Posted: 00:36 23. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:Majky, tak jsem to poklidil

Jsi si urcite vyprintscreenil cizi monitor, se priznej

.
Ale o poznani pouzitelnejsi a nevyvolava to ve mne nabehy na epileptak

Re: Vaše plocha
Posted: 00:41 23. Feb 2012
by Molly23
No jo... jenže já mám na té druhé obrazovce uhlopříšku 81cm!!! YES!
Re: Vaše plocha
Posted: 14:47 27. Feb 2012
by Amber
Ha... našla jsem obrázek, který se celkem i podobá mé postavě
Juch juch, šup s ním na plochu!
Re: Vaše plocha
Posted: 22:25 15. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Stara nova
Re: Vaše plocha
Posted: 22:28 15. Mar 2012
by Pajule
hh Sinča

Re: Vaše plocha
Posted: 22:32 15. Mar 2012
by Molly23
Jeden ze stovek wallpaperů s letadly, které mi kolují po pěti minutách...
Re: Vaše plocha
Posted: 22:38 15. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Pajule wrote:hh Sinča


...skoda, ze jsem si na tenhle obrazek nevzpomnel driv, kdyz jsem ji zakladal

Re: Vaše plocha
Posted: 22:40 15. Mar 2012
by Nalkanar
Vždycky se to dá změnit, když si seženeš DM. Jen teda... na té ploše mi to příjde nechutně čtverečkované, jak je to roztáhlé

Re: Vaše plocha
Posted: 00:05 16. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Vždycky se to dá změnit, když si seženeš DM. Jen teda... na té ploše mi to příjde nechutně čtverečkované, jak je to roztáhlé

No ja mam male rozsliseni....na dvanactipalcovce to tak hrozne neni, ale......dela se na tom
