Page 14 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 21:06 14. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote::)
Trochu min Photosopu a je z ni seredka : P

Re: Vaše plocha

Posted: 21:15 14. Feb 2012
by Derken-
xxxMajkyxxx wrote:
Derken- wrote::)
Trochu min Photosopu a je z ni seredka : P
No a co :P Mě se líbí! :viking:

Re: Vaše plocha

Posted: 22:12 14. Feb 2012
by Pajule
kárky jsou větší kočky a nepotřebujou fotošopík :D

Re: Vaše plocha

Posted: 19:14 22. Feb 2012
by Molly23
BEHOLD!!!... :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 22:39 22. Feb 2012
by -darkvision-
Majky, tak jsem to poklidil :wink:

Re: Vaše plocha

Posted: 23:30 22. Feb 2012
by slencak
:viking:

Re: Vaše plocha

Posted: 00:36 23. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:Majky, tak jsem to poklidil :wink:
Jsi si urcite vyprintscreenil cizi monitor, se priznej :P :D .
Ale o poznani pouzitelnejsi a nevyvolava to ve mne nabehy na epileptak :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 00:41 23. Feb 2012
by Molly23
No jo... jenže já mám na té druhé obrazovce uhlopříšku 81cm!!! YES!

Re: Vaše plocha

Posted: 14:47 27. Feb 2012
by Amber
Ha... našla jsem obrázek, který se celkem i podobá mé postavě :)
Juch juch, šup s ním na plochu!

Re: Vaše plocha

Posted: 22:25 15. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Stara nova

Re: Vaše plocha

Posted: 22:28 15. Mar 2012
by Pajule
hh Sinča :)

Re: Vaše plocha

Posted: 22:32 15. Mar 2012
by Molly23
Jeden ze stovek wallpaperů s letadly, které mi kolují po pěti minutách...

Re: Vaše plocha

Posted: 22:38 15. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Pajule wrote:hh Sinča :)
:) ...skoda, ze jsem si na tenhle obrazek nevzpomnel driv, kdyz jsem ji zakladal :?

Re: Vaše plocha

Posted: 22:40 15. Mar 2012
by Nalkanar
Vždycky se to dá změnit, když si seženeš DM. Jen teda... na té ploše mi to příjde nechutně čtverečkované, jak je to roztáhlé :roll:

Re: Vaše plocha

Posted: 00:05 16. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Vždycky se to dá změnit, když si seženeš DM. Jen teda... na té ploše mi to příjde nechutně čtverečkované, jak je to roztáhlé :roll:
No ja mam male rozsliseni....na dvanactipalcovce to tak hrozne neni, ale......dela se na tom :)