Page 14 of 14

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:34 22. Apr 2009
by Rejty
kucik wrote:Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimo :mrgreen: (sorry)
Hh, docela trefný. :P

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:34 22. Apr 2009
by nomis_b
kucik wrote: Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimo :mrgreen: (sorry)
v klidu.. posledni dobou je na foru mimo skoro kazdej :wink:
aneb: vsichni sou blazni, jenom ja sem letadlo

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:36 22. Apr 2009
by Rejty
nomis_b wrote: aneb: vsichni sou blazni, jenom ja sem letadlo
Aneb vsichni jsou blázni, jen já jsem Nomis. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:49 22. Apr 2009
by nomis_b
Rejty wrote: Aneb vsichni jsou blázni, jen já jsem Nomis. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Furt lepsi nez byt Rejty, ten zlej sef, co rozdava banany na nadrazi...

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 16:51 22. Apr 2009
by Rejty
nomis_b wrote:Furt lepsi nez byt Rejty, ten zlej sef, co rozdava banany na nadrazi...
Nechceš taky jeden? 8)

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 17:02 22. Apr 2009
by nomis_b
Rejty wrote: Nechceš taky jeden? 8)
nevim, zda by se v ceske poste ten balicke s banany nekde nezapletl a neposlali by mi po roce jen bananovej koktejl :?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 18:16 22. Apr 2009
by photter
hmmm...českou poštu si scriptoval taky ty ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 18:36 22. Apr 2009
by Krata
Nomisi tak jim na oplátku sabotuj craft a oni ještě přilezou :mrgreen:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 20:56 22. Apr 2009
by Neithan1
vratme sa k teme.. tak budu sa dat na povrchu kupit snorchle a plutvy ?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 21:43 22. Apr 2009
by Krata
pokdu nebudou dynamické a nepůjdou na postavě vidět tak tim opovrhuji

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 07:56 23. Apr 2009
by Jeanes
Jakože třeba, když budu brodit vodu a budu mít na sobě snorchl a ploutve, tak nebudu mít penalizaci k pohybu? A kdy už to bude fungovat?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 08:31 23. Apr 2009
by Theogil I
Jeanes wrote:Jakože třeba, když budu brodit vodu a budu mít na sobě snorchl a ploutve, tak nebudu mít penalizaci k pohybu? A kdy už to bude fungovat?
Již brzy ve vašem obchodě ..... a co více vážení zákazníci ..... máme tu pro vás novou sadu WS přípravků do hor mačky a cepíny jež urychlí váš pohyb ve skalách né o 5% né o 10% ale o celých 20% a to ještě není všechno za cenu pouhých 500 000 Karathských zlatých nebo jedné podvolné elfí otrokyně nedostanete jeden pár maček a dva cepíny, ale DVA páry maček a ČTYŘI cepíny a pro ty jež se rozhodnou využít naší nabídky do následujících 30 minut od nás jako dárek dostanou skládací sněžnice pro snadný pohyb ve sněhu zdarma. Tak si to shrňme máme tu dva páry maček, čtyři cepíny a pro ty nejrychlejší z vás ještě pár zbrusu nových skládacích teleskopických sněžnic za tuto akční cenu tak neváhejte a kontaktujte našeho obchodního zástupce Bohumila Kraťoslava, který vám vyjde ve všem vstříct.

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 08:39 23. Apr 2009
by Jeanes
Tady tady! Já si to obědnávám, stihl jsem to do půl hodiny!!! Ale příště kašli na teleskopické siněžnice! Lidi chtějí pánvičku, nebo vytrhávač nosních chloupků!

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:02 23. Apr 2009
by Marvin
Jeanes wrote:vytrhávač nosních chloupků!
Presne! Ludia potrebuju dostat nieco, co by si samy v zivote nekupili lebo by sa hambili. A keby im to niekto u nich doma videl, tak mozu povedat "aaaale, siiim te, to sem dostal zadara ked sem si kupoval brutalny dvd prehravac, ani nevim k cemu to je ..."

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 14:44 26. Apr 2009
by Bahnak
kurna, sněžnice sem prošvihl, ale cepíny chcu...