Re: Realie vs sila buildu
Posted: 16:34 22. Apr 2009
Hh, docela trefný.kucik wrote:Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimo(sorry)
Hh, docela trefný.kucik wrote:Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimo(sorry)
v klidu.. posledni dobou je na foru mimo skoro kazdejkucik wrote: Ani na tom, že nomisův příspěvek je vždy trochu mimo(sorry)
Aneb vsichni jsou blázni, jen já jsem Nomis.nomis_b wrote: aneb: vsichni sou blazni, jenom ja sem letadlo
Furt lepsi nez byt Rejty, ten zlej sef, co rozdava banany na nadrazi...Rejty wrote: Aneb vsichni jsou blázni, jen já jsem Nomis.![]()
![]()
Nechceš taky jeden?nomis_b wrote:Furt lepsi nez byt Rejty, ten zlej sef, co rozdava banany na nadrazi...
nevim, zda by se v ceske poste ten balicke s banany nekde nezapletl a neposlali by mi po roce jen bananovej koktejlRejty wrote: Nechceš taky jeden?
Již brzy ve vašem obchodě ..... a co více vážení zákazníci ..... máme tu pro vás novou sadu WS přípravků do hor mačky a cepíny jež urychlí váš pohyb ve skalách né o 5% né o 10% ale o celých 20% a to ještě není všechno za cenu pouhých 500 000 Karathských zlatých nebo jedné podvolné elfí otrokyně nedostanete jeden pár maček a dva cepíny, ale DVA páry maček a ČTYŘI cepíny a pro ty jež se rozhodnou využít naší nabídky do následujících 30 minut od nás jako dárek dostanou skládací sněžnice pro snadný pohyb ve sněhu zdarma. Tak si to shrňme máme tu dva páry maček, čtyři cepíny a pro ty nejrychlejší z vás ještě pár zbrusu nových skládacích teleskopických sněžnic za tuto akční cenu tak neváhejte a kontaktujte našeho obchodního zástupce Bohumila Kraťoslava, který vám vyjde ve všem vstříct.Jeanes wrote:Jakože třeba, když budu brodit vodu a budu mít na sobě snorchl a ploutve, tak nebudu mít penalizaci k pohybu? A kdy už to bude fungovat?
Presne! Ludia potrebuju dostat nieco, co by si samy v zivote nekupili lebo by sa hambili. A keby im to niekto u nich doma videl, tak mozu povedat "aaaale, siiim te, to sem dostal zadara ked sem si kupoval brutalny dvd prehravac, ani nevim k cemu to je ..."Jeanes wrote:vytrhávač nosních chloupků!