Page 14 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:18 04. Dec 2009
by Sobik
Tenhle song jsem slyšel naposledy před čtyřma rokama a dneska znova v jednom klubu a strašně mě chytnul:
Masterblaster - Hypnotic Tango. Slyšíte správně, je to DISCO!
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:01 05. Dec 2009
by kucik
Snad nejlepsi cover na
Personal Jesus
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:29 05. Dec 2009
by Modrovousice
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:50 05. Dec 2009
by Modrovousice
No a pak jsem našla další luxusní věcičku.
http://www.youtube.com/watch?v=JHPvXpjlR7Q
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:03 05. Dec 2009
by kucik
Hoffmannovy predelavky jsou uzasny. Co vim, tak tehle veci udelal cely album.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:37 06. Dec 2009
by Necrooo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:07 06. Dec 2009
by -RoF-
Tak ted nějakou divočinu
Jo ta ženská má v jinak normální hlas, když mluví, tak se nebojte
ARCH ENEMY - Nemesis
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:17 06. Dec 2009
by -RoF-
Pěkné a líbilo se ti to?

Já na tom byl taky nedávno a fakt pěkné, sice je to spíš pro ženské, ale na tom nesejde. Sem četl knížky a viděl i první film a bylo to vcelku fajn
Jinak trochu pohodovky
the magic numbers - love's a game
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:13 07. Dec 2009
by Jkerry
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:27 07. Dec 2009
by Sobik
Krásná skladba, známá z Comebacku:
Brutus - Opijem se.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:00 07. Dec 2009
by G14
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:53 10. Dec 2009
by Modrovousice
Tak jsem na chvilku od tvrdé hudby sklouzla k alternativnému rocku

a přikládám pár písniček, které mimo jiné umím už i zahrát na kytaru

a v případě písničky Seven nation army dokonce i solo.
http://www.youtube.com/watch?v=psbs_8kkWqg
http://www.youtube.com/watch?v=q27BfBkRHbs
http://www.youtube.com/watch?v=MPCqC-9aZXo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:58 10. Dec 2009
by -RoF-
hej tohle mi posla kámoš a úžasné
Holyhell - The Phantom Of The Opera.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:39 10. Dec 2009
by Sapal
Naučte se zpívat jako King!
Sing Like The King
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:55 10. Dec 2009
by marii