Page 14 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:30 17. May 2010
by Esuliams
Využiji této vzácné chvilky, kdy KaTo není přítomen a nedostanu hned vynadáno...

takže takhle si představuju jeho Hiwi, kéž by i on byl tak milý jako jeho elfka :lol: :lol:
175148480_4534dc2039.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:25 17. May 2010
by efu_redo
Takhle vypadá Agrilka s ostatními trpaslíky. Taková sexbomba od vedle. :mrgreen:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:27 17. May 2010
by KaTo
Esuliams wrote:...
To mám za to že jsem řekl, že Agrilka mi připomíná Helenu Růžičkovou, viď? Btw - jak milý?! Poooočkej!! :) :D :lol:

Ale abych nebyl úplně OT, na následujícím obrázku je SKUTEČNÁ :twisted: podoba Hiwi a jejího přítelíčka Jul´ie:
Hiwi_a_Jul.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:55 17. May 2010
by Sveneld
takovej Bageshur v lidsky podobe :)

http://www.3tv.cl/index.php?m=video&v=5670

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:15 17. May 2010
by -RoF-
Esuliams wrote:Využiji této vzácné chvilky, kdy KaTo není přítomen a nedostanu hned vynadáno...

takže takhle si představuju jeho Hiwi, kéž by i on byl tak milý jako jeho elfka :lol: :lol:
Jéé nee já si Hiw představuju jako krásnou štíhlounkou elfinku typu "ani rici ani cici" .....nekaž mi iluze :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:29 17. May 2010
by sandoftime
jen proto že není plochá neznamená, že není krásná

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:40 17. May 2010
by KaTo
*mrmlá :lol: :lol: :lol: * Vy mě ještě doženete k tomu, že vám Hiwi nakreslím (a to bude doma zase breku, až malý seberu "její" pastelky a "její" papír), abyste věděli, jak si "autor" Hiwi představuje ve "skutečnosti" ! :lol:

P.S. Ale Hiwi je opravdu správně (skoro) plochá, to jen systém NWN tu z každé elfky dělá kozatou Pamelu Anderson :lol: :lol: .

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:54 17. May 2010
by sandoftime
nakresli! to bereme jako závazek už

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:12 18. May 2010
by -RoF-
KaTo wrote: P.S. Ale Hiwi je opravdu správně (skoro) plochá, to jen systém NWN tu z každé elfky dělá kozatou Pamelu Anderson :lol: :lol: .
hmm *zasní se* to jo elfky sou tu až moc prsaté. Taky sem si vždy založil nějakou drobnou plochou elfinku a beztak jí každý hleděl na prsa, aj když tam nic neměla.

Jen nakresli :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:18 02. Jun 2010
by Inulthor
Můj Rallik Nom. Pro jistotu si v příslušném topicu stáhněte i portrét pokud se vám nezobrazuje, ten ale dodám později(jinak je z toho balíku co je k dispozici na stránkách Thalie). Dokreslí to pak vcelku představu o něm. Je to mladíček mno...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:29 02. Jun 2010
by Nalkanar
Image

:P :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:40 02. Jun 2010
by Luelle
nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:50 02. Jun 2010
by Nalkanar
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
vskutku..přitom trailer vypadal rozumně :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:01 02. Jun 2010
by Luelle
Nalkanar wrote:
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
vskutku..přitom trailer vypadal rozumně :D
já četla tu pošahanou knihu -první dílna víc jsem neměla žaludek-takže jsem ani triler neviděla, ale musí to být ještě větší peklo,protože film obvykle bývá horší, jak kniha

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:12 02. Jun 2010
by -RoF-
Luelle wrote:
Nalkanar wrote:
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
vskutku..přitom trailer vypadal rozumně :D
já četla tu pošahanou knihu -první dílna víc jsem neměla žaludek-takže jsem ani triler neviděla, ale musí to být ještě větší peklo,protože film obvykle bývá horší, jak kniha
Promin, ale četl sem všechny díly, viděl dva ty díly zfilmované a nepřijde mi to zase tak hrozné.
Ano je to pohádka pro pubertální dívky, ale není to zase tak špatné.

To že to zprznilo upírský svět, když si to tak vezmeš, tak každý autor si to nějak upravil a tak je plno rúzných stylů upírů a tak dále.

PS: tohle je spíš tak k přesunutí do spamu. :wink: