Re: Chyby v Alchymii
Posted: 21:20 24. Aug 2012
Nějak se mi množí lektvary bez efektu : owin, mifo (to fakt naštve).
Lektvar TVR v ampuli nefunguje (ve flašce ano)
Lektvar TVR v ampuli nefunguje (ve flašce ano)
neni to ej vyvážená alchymie, na kterou jsem upozornoval už asi 10x...J.F.Payne wrote:Levňoučký lektvar rez přidává +1 ke všem záchranným hodům. Na tom by nebylo nic extra, kdyby se efekt lektvaru nekumuloval. Deset vypitých lektvarů tak znamená +10 k savům. Lektvar vyjde na pakatel.
Domnívám se, že jde o bug.
Zas takova Stara pavoucnatka te z lektvaru svlikne jak prdPrasokralik wrote:neni to ej vyvážená alchymie, na kterou jsem upozornoval už asi 10x...
Vrátím se k tématu. Ampule li - uvařená do flakónu = lečí summony, přítelíčky , ale neléčí jiné PC je to správně ?Snekoun wrote:To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?Theogil I wrote:Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
Ale léčením čehokoliv jiného než sebe ti GS padne.J.F.Payne wrote: Takovej fighter podporovanej neviditelným/GS casterem, co na něj mrská leu lektvary jak na běžícím páse....
A jako že plácat na někoho v boji lékárničku je OK, chtěl básník říct?J.F.Payne wrote:OK, každopádně stále nevím, proč by mělo jít léčit ostatní PC ampulema. Lektvar se má vypít. A já si nedokážu představit, jak by to uprostřed boje fungovalo. Prostě noste lékárničky.
Já si myslim, že plácat na někoho v boji lékárničku je zcela v duchu jejího určení. K tomu byla dle mého vytvořená.Absinthorix wrote: A jako že plácat na někoho v boji lékárničku je OK, chtěl básník říct?
Fíha to opravdu funguje? A používá se to? Hmmm fajné.J.F.Payne wrote:Levňoučký lektvar rez přidává +1 ke všem záchranným hodům. Na tom by nebylo nic extra, kdyby se efekt lektvaru nekumuloval. Deset vypitých lektvarů tak znamená +10 k savům. Lektvar vyjde na pakatel.
Domnívám se, že jde o bug.