Page 14 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:20 24. Aug 2012
by karolina
Nějak se mi množí lektvary bez efektu : owin, mifo (to fakt naštve).
Lektvar TVR v ampuli nefunguje (ve flašce ano)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:04 24. Oct 2012
by J.F.Payne
Levňoučký lektvar rez přidává +1 ke všem záchranným hodům. Na tom by nebylo nic extra, kdyby se efekt lektvaru nekumuloval. Deset vypitých lektvarů tak znamená +10 k savům. Lektvar vyjde na pakatel.

Domnívám se, že jde o bug.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 16:29 24. Oct 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Levňoučký lektvar rez přidává +1 ke všem záchranným hodům. Na tom by nebylo nic extra, kdyby se efekt lektvaru nekumuloval. Deset vypitých lektvarů tak znamená +10 k savům. Lektvar vyjde na pakatel.

Domnívám se, že jde o bug.
neni to ej vyvážená alchymie, na kterou jsem upozornoval už asi 10x...

jinak dá se to vyhclastat přesně do +20, nesčítá se to s jinýmy + effecty do zachranných hodů, ale ona i ta kumulace k +20 capu je znát

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:15 25. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:neni to ej vyvážená alchymie, na kterou jsem upozornoval už asi 10x...
Zas takova Stara pavoucnatka te z lektvaru svlikne jak prd

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:19 25. Oct 2012
by Snekoun
Snekoun wrote:
Theogil I wrote:Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?
Vrátím se k tématu. Ampule li - uvařená do flakónu = lečí summony, přítelíčky , ale neléčí jiné PC je to správně ?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:33 25. Oct 2012
by Zindo
Ano, tak to je správně.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:34 25. Oct 2012
by Shaman88
Proč je to správně?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:41 25. Oct 2012
by J.F.Payne
Protože na léčení jiných PC je lékárnička.

Jako jo, má smysl, že když je postava vyřazená z boje, měla by jí ta ampule jít podat. Ale předtavit si, jak na někoho hodíš léčivej lektvar a on se vyléčí... mhmm... nevím. Podle mě by to fakt jít nemělo.

Takovej fighter podporovanej neviditelným/GS casterem, co na něj mrská leu lektvary jak na běžícím páse....

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:42 25. Oct 2012
by karolina
J.F.Payne wrote: Takovej fighter podporovanej neviditelným/GS casterem, co na něj mrská leu lektvary jak na běžícím páse....
Ale léčením čehokoliv jiného než sebe ti GS padne.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:44 25. Oct 2012
by J.F.Payne
OK, každopádně stále nevím, proč by mělo jít léčit ostatní PC ampulema. Lektvar se má vypít. A já si nedokážu představit, jak by to uprostřed boje fungovalo. Prostě noste lékárničky.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:45 25. Oct 2012
by Nalkanar
Není zcela pravda. Lékárničky nevyhazují z GSka.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:47 25. Oct 2012
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:OK, každopádně stále nevím, proč by mělo jít léčit ostatní PC ampulema. Lektvar se má vypít. A já si nedokážu představit, jak by to uprostřed boje fungovalo. Prostě noste lékárničky.
A jako že plácat na někoho v boji lékárničku je OK, chtěl básník říct?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:55 25. Oct 2012
by kucik
Absinthorix wrote: A jako že plácat na někoho v boji lékárničku je OK, chtěl básník říct?
Já si myslim, že plácat na někoho v boji lékárničku je zcela v duchu jejího určení. K tomu byla dle mého vytvořená.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:57 25. Oct 2012
by Absinthorix
No proti tomu nebrojím ani :) ale spíš proč by tedy nemohla být i ampule použitelná stejně jako lékarnička?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:58 25. Oct 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Levňoučký lektvar rez přidává +1 ke všem záchranným hodům. Na tom by nebylo nic extra, kdyby se efekt lektvaru nekumuloval. Deset vypitých lektvarů tak znamená +10 k savům. Lektvar vyjde na pakatel.

Domnívám se, že jde o bug.
Fíha to opravdu funguje? A používá se to? Hmmm fajné.