Page 14 of 22

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:26 26. May 2010
by Rejty
Expy se s posílením monster zvedly. Že postavy kolem 30. - 35. levelu mají málo xp je nastaveno v xp systému. Není cílem si v klidu naklikat na epickejch zvířatech 40. level za pár měsíců. Na určitým levelu se vývoj postavy zastaví a už to jde velmi pomalu. Dřiv to bylo kolem 21. levelu, teď je to mnohem výše.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:34 26. May 2010
by Daanri
40lvl expenim v prahvozde proste nedosiahnete alebo jedine za hoooooodne dlouho. Jedina sanca pre epicke postavy ako dosiahnut max lvl je zapajat sa do diania vo svete resp. samy tvorit dianie vo svete a tak ziskat xp odmenu od DM. Teda aspon tak by to malo byt.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:41 26. May 2010
by -RoF-
Néééé jenom to ne prosím prosím. Nechte expy tak jak sou, sem za to rád, že sou tak malé a že už od 27. lvlu expím na časovkách.

Tohle je jedna z věci co se mi vážně libí a sem za ni rád.


Chcete povědět pohádku? Dobře povím vám ji.
Byl jednou jeden svět a tam si všichni žili a byli štastní, dostali se jen na určitou úroven a výš to nešlo a museli čekat že dostanou něco od hodných pánů ze zhora a nebo pracovalia tím získali nové zkušenosti. Když chodili na zlé škaredé potvůrky, tak se došplhali na maximální 24 úroven a dále to šlo těžko. Bylo jen velmi málo těch co šplhali dále a že na to dřeli a hoodně dlouho.
Jenže pak se změnili ti pánové nahoře a udělali úpravu. Najednou se na škaredých potvůrkách zísávaly zkušenosti lehce, všichni byli spokojení a štastní, že se přehoupli přes 24, ale nezastavili se a šli výš, šli na 30, pak 35 a pak se objevovali 40. Za velmi krátkou dobu dohnali těch pár, co na to dřeli děsně dlooouho. Ale nevadí, všichni byli spokojení, ale co se stalo pak?
Začalo období poflakování. Co já mám dělat? Já sem 40 a výš jít nemůžu, vše sem prošel, vše umím, co mám dělat? A tak udělám další postavu, a tak pořád dokola a dokola a až do doby, kdy modul skončil. Páč pánové ze shora si uvědomili že udělali chybu a že měli zůstat u původně těžkého systému. A ted tam je krásný mrtvý modul.
A zazvonil konec a pohádky je konec

Pardon, že je to tak dlouhé, ale doufám už chápete, proč nechcu aby byl víc XP za potvory. :wink:

Proto prosím vedení, neudělejte tu samou chybu.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:45 26. May 2010
by Rejty
-RoF- wrote:...
Světe div se, ale projednou musím s RoFem souhlasit.

To je přesně ono. Jakmile by se to zvedno, tak by neměl každej 25. level, ale stouplo by to až ke 40., nakonec bychom byli u 60. a pak by tu ještě někdo stále vykřikoval, že je to málo a byl by to věčný koloběh.

Nic se měnit nebude, brečte si jak chcete! Pokud vám to tak nepřijde, dopadlo by to úplně stejně a furt byste vyžadovali přidávání...

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:46 26. May 2010
by -RoF-
Rejty wrote:
-RoF- wrote:...
Světe div se, ale projednou musím s RoFem souhlasit.

To je přesně ono. Jakmile by se to zvedno, tak by neměl každej 25. level, ale stouplo by to až ke 40., nakonec bychom byli u 60. a pak by tu ještě někdo stále vykřikoval, že je to málo a byl by to věčný koloběh.

Nic se měnit nebude, brečte si jak chcete! Pokud vám to tak nepřijde, dopadlo by to úplně stejně a furt byste vyžadovali přidávání...
Díky :wink:

PS: Jo ten krásný svět byl Dragon Hammer

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:53 26. May 2010
by Cairon
Jachyra , Černý vlk...vzali jste vy dva v úvahu vaše MEGA levly a tím pádem výšši expů ? Nebudu tu prozrazovat jak vysoko jste ani co jste , ale tvrzení Jachyro že tvoje postav je v 98% dungeonů mrtvá...je nesmysl.

Dungeonem se bere jeskyně , obydlí , čili lokace s výskytem jisté zvláštnosti ( ať mocné NPC nebo zajímavé potvory ) a pokladu. Chceš všechny vyjmenovat ? Netvrď mi že tvoje postava nedá v Krynských tygry , medvědy , věž mága , sněžné orky , sněžné skřety , kočkodlaky , Yettíky , že nedá mravence , jezevce , vlky , klepetnatce , Alchymistu , mozkomory , Zeirův chrám , stingry , Černý les , zloobry , ogry , mantikory , pantery , brouky , skřety , orky atd... Podle mne si narazila jen na pár opravdu dungeonů stavěných pro zábavu party epických levlů a hned je z toho 98%.

Osobně testuji na svých postavách co jde , kde to jde a hlavně zakolik to jde ... takže 24 lvl třeba může chodit stezku prahvozdem za krásné 30-40 expů (bez zdvojení). Samozřejmě když bude mít někdo o deset lvlů výš tak mu tam tenhle expový zisk chodit nebude ale prostě dostane jeden expík...

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 09:54 26. May 2010
by -darkvision-
Rejty wrote:
-RoF- wrote:...
Světe div se, ale projednou musím s RoFem souhlasit.

To je přesně ono. Jakmile by se to zvedno, tak by neměl každej 25. level, ale stouplo by to až ke 40., nakonec bychom byli u 60. a pak by tu ještě někdo stále vykřikoval, že je to málo a byl by to věčný koloběh.

Nic se měnit nebude, brečte si jak chcete! Pokud vám to tak nepřijde, dopadlo by to úplně stejně a furt byste vyžadovali přidávání...
Hm ano, máš pravdu. Stahuji svuj nazor na ty expy a přehodnotil sem ho na ten váš.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:01 26. May 2010
by Rejty
Cairon wrote:...
Ono se dá bez starýho devastu něco zabít? :shock:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:04 26. May 2010
by Cairon
Si měl vidět co dokáže malinká sekerečka upižlat v rukou mazaného tuláka...*cpe si do batůžku poklad náčelníka Kamených obrů*... pche devast...
Zas na druhou stranu...nejsem superman... Takovej jeden pitomej jednorožec ... toho jsem měl málem smrt ! :wink:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:07 26. May 2010
by Krata
-RoF- wrote:........[/size]
tak tohle sem od tebe nečekal ale souhlasim s tebou :mrgreen:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:10 26. May 2010
by jachyra
to Cairon: tak ako dung som nemyslela napr jazvecov :mrgreen: pravda, mala som to upresniť - tomu sa hovorí nepísať príspevky v noci

to XP: zase ako som spomínala, hovorím skôr svoj pohľad na vec, neznamená, že je ten najsprávnejší ;) holt furt platí viac hláv viac rozumu
a po tom, čo sa tu hovorilo môžem len dodať, že síce mi bude ľúto, ak o nejaký ten lvl pri smrti prídem a získať s5 bude znamenať pekne dlho si počkať (žiaľ nie som Aria, abych mala tak vysoké OC ani prežla implóziu XD), ale je to pre dobro všetkých nižších levelov. Bo by sa fakt mohol nájsť PB, ktorý by trieskal bytosti určené pre vysoké lvl, ako sa to stalo v prahvozde, a všetko by sa to vyeXPilo behom pár týždňov na 30 a viac lvl, s tým plne súhlasím :D
preto prinášam obeť ... ale prd, prosto hrám tak, ako sa na to cítim a chodím tam, kde sa na to cítim ;)

PS: fakt sa nechce založiť nový craft? :D

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:12 26. May 2010
by Marvin
Mate recht!

Osobne mna uprimne vcera rozladili najviac ti jazveci :D. Lebo som necakal ze na 1. a 2. lvl budem mat problem dostat 9xp za potvoru :). Ale tak pohladam nieco ine co sa da vyhodnejsie na nizkych lvl kuchnut :)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:14 26. May 2010
by KaTo
Rejty wrote:
-RoF- wrote:...
Já znám i jiný modul. Tam získat vysoký lvl bylo velmi, velmi těžké (a pro některé postavy i nemožné) a stálo to hodně, hoooodně času. Pak se událi "nějaké" změny a pro "určitou" skupinu se to najednou stalo "o dost" snadnější (třeba i o 50% rychlejší)...takže najednou se tam objevilo poměrně dost vysokých lvlu.
Jenže po čase někteří ze starších odcházeli (a jejich postavy mizeli) zatímco nově příchozí nevěřícně sledovali, že oni takového lvlu asi nedosáhnou...a tak na modulu vedle sebe "koexistovali" uber lvly a low lvly. No co myslíte - jak tahle "symbióza" v systému NWN asi funguje? Kupodivu dobře...až do prvního "porovnání" Spot vs Hide a AB vs AC :twisted: :twisted: , Sražení vs Výcvik.

Takže - můj (soukromý) názor - ať jsou levely jakékoli....ale ať jsou stejné pro všechny v "reálném" čase. Jejich výše je mi "fuck", o tom ať si poperou jiní...ale hlavně at ji "mohou" mít všichni stejnou. Když parohy, tak pro všechny!

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:19 26. May 2010
by jachyra
to KATO: myslím si, že dosiahnuť vysoký lvl môžu všetci, ale mnohí po skončení zabíjania príšer kvôli XP, nakoľko už z nich nemajú nič, sa na to vykašlú a presedlajú na inú postavu ;) ako správne hovoril Aria, stačí si pochytať časovky v RP peeeeeeekne dlho, ale dosiahneš ten lvl ako hocikto iný ;) alebo vybi niekoľko tisíc NPC po 1xp a tiež máš to isté :D

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 10:21 26. May 2010
by Krata
no když vybíjíš ty slabé tak za ně budeš mít 1 xp.. proto es dělali ty epic dungy pro party