Page 14 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:33 25. Jul 2010
by Rejty
Takže zejtra budu domlouvat sobotní akci U Krkovičky. Na jídlo tu mám napsáno 31 lidí. Je nějaký speciální přání jakej tvrdej? Nebudou tam mít od základu určitě vše, tak kdyby někdo měl speciální přání, je třeba to objednat.
Ceny počítejte lidový, kdo byl na dřívějších srazech, může potvrdit...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:45 25. Jul 2010
by Luelle
maj černý pivo?
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:54 25. Jul 2010
by Sobik
Budou nalejvat nezletilejm?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:55 25. Jul 2010
by Nalkanar
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:11 25. Jul 2010
by Lord_Berserk
preji si bylinky

jako MAGISTR
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 00:58 26. Jul 2010
by Krata
citrus! sem schopen vypít celou flašku sám tak aspon jednu..... a vodnici všema deseti berem, chtěl sem vzít svou malinkou, ale jesli ji bere i někdo jinej tak ji nechám odpočívat
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:34 26. Jul 2010
by Luelle
odpovíte mi někdo s tím pivem?:D
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 18:09 26. Jul 2010
by Sobik
Sekeru, nebo dvě beru, jsem pro vodnici a bere někdo kytaru a nalejvaj u Krkovičky nezletilejm a můžu zaplatit jídlo až na místě?

Děkuju.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 18:11 26. Jul 2010
by Rejty
Luelle wrote:odpovíte mi někdo s tím pivem?:D
K pití bude chodovar 11. Jinak černý bude, k tomu navíc magistr, tequila a pak takový běžný co tam mají normálně...
Ještě jsem zapomněl objednat tataráky, takže ty domluvím zítra.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 20:07 26. Jul 2010
by jachyra
Tak žiaľ nakoniec my nedôjdeme

kvôli katastrofickým predpovediam počasia sa to neoplatí. Škoda aspoň toho prístrešku, to by sa už dačo poriešiť dalo.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 20:23 26. Jul 2010
by Bahnak
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:05 26. Jul 2010
by Lord_Berserk
Presne tak ... pocasi je akorat
Prset ma akorat ve stredu - vod patku uz ma bejt hezky

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:27 27. Jul 2010
by jaara
Já také sháním odvoz z Plzně, tedy pokud někdo jede přes tuto ves a měl by 2 a půl místečka pro mě, mou družku a mou kytaru, budu rád

Díky
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:15 27. Jul 2010
by Lenulasek
Bere někdo kytaru a umí na ní hrát?

Případně vemu kytaru kdyžtak já ale k táboráčku nic bohužel zahrát nedovedu.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:42 27. Jul 2010
by KaTo
Lenulasek wrote:Bere někdo kytaru a umí na ní hrát?

Případně vemu kytaru kdyžtak já ale k táboráčku nic bohužel zahrát nedovedu.
Určitě ji vem, až ta první schoří

, ať je nějaká náhradní

.