Page 14 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:04 08. Feb 2012
by Molly23
Už updatuji tanky, ale stejně bych vám tam nejraději vlítl se štukou!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:28 08. Feb 2012
by Molly23
Tak už tankistuju... jmenuju se Missak2312!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:21 08. Feb 2012
by Bruciacullo
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:15 09. Feb 2012
by Molly23
Bruciacullo wrote:http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php
JJ tuším že jsem to tu už kdysi posílal

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:08 09. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tak už tankistuju... jmenuju se Missak2312!
Fajné, já ti dnes napíšu

.
Jinak včera v tankoch jeden psal že existují aj letadla
http://www.worldofplanesgame.com/en/
Ale já radši zůstanu zatím na zemi

Tanky jsou mi bližší.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:48 09. Feb 2012
by Molly23
-RoF- wrote:Molly23 wrote:Tak už tankistuju... jmenuju se Missak2312!
Fajné, já ti dnes napíšu

.
Jinak včera v tankoch jeden psal že existují aj letadla
http://www.worldofplanesgame.com/en/
Ale já radši zůstanu zatím na zemi

Tanky jsou mi bližší.
Já mám hroznej strach že to bude příšerná arkáda co se tváří jako simulátor... tyhlety masovky se totiž dělaj aby to hrálo co nejvíce osob, takže simulace by byla spíše průser. Dokonce ani na stránkách nepíšou, že by se o simulaci mělo jednat

. Vsadím se, že ta hra v životě neslyšela o turbolencích a vývrtkách a ... a... palivu, hydraulice, oleji, přehřátí motoru.... *dál vyjmenovává*
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:07 09. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:
Já mám hroznej strach že to bude příšerná arkáda co se tváří jako simulátor... tyhlety masovky se totiž dělaj aby to hrálo co nejvíce osob, takže simulace by byla spíše průser. Dokonce ani na stránkách nepíšou, že by se o simulaci mělo jednat

. Vsadím se, že ta hra v životě neslyšela o turbolencích a vývrtkách a ... a... palivu, hydraulice, oleji, přehřátí motoru.... *dál vyjmenovává*

Missaku u takových her nemůžeš čekat nějaké složitosti. Takové hry musí být jednoduché a lehké na ovládání. Na ty vývrtky a spol musíš hrát přesné simulátory, kde ovládáš letadlo pomalu celou klávesnicí.
Proto jsem rád, že na ty tanky, je jen jednoduché ovládání. Člověk se nemusí mořit s tím, aby se učil co a jak se ovládá a hratelnost a zábava roste do závratných výšin

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:32 09. Feb 2012
by Molly23
Tak třeba šturmoviky (ikdyž mají pár nedokonalostí) jsou parádní a nikdy nebyl problém naučit nováčka ovládání během pěti minut. Pak už to je jen o zkušenostech... tím pak vynikne dobrý pilot. Ví jak nepřítele setřást, ví jak hlídat kamarády, ví co čekat od jakého stroje a využít toho, využívat slunce, převýšení, útočit ve správné rychlosti, formace... Není nic krásnějšího když tě někdo pronásleduje a jedním manévrem ho dostaneš do vývrtky a žuch

a je po něm... teda pokud se jedná o nic moc pilota. Proto musím vývrtky s kamarádama vypínat, také dát neomezenou munici, protože by jí všechnu vyplítvali aniž by mě trefili atd...
Pokud se bude jednat o arkádu, bude to úplně o tom samém jako u tanků. O stroji... v letadlech jde právě hlavně o pilota. Prostě profík na stíhačce z počátků války nemá problém rosekat 3 nic moc piloty v nejmodernějších strojích WW2. Vyjma tryskáčů, ty jsou rychlí, ale prostě ani s nima profíka nedovedou sestřelit.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:02 09. Feb 2012
by Bahnak
Tak ty tančíky jsou prostě klasická ždímačka času a peněz, nic víc a nic míň. Je to zábavné (alespoň chvíli) a nutí tě to zkusit další a další tančíky, vše stojí penízky které ale můžeš za reálné prachy doplnit. Příjemné (oproti jiným podobným vyžíračkám peněženek) je, že jsem zatím neviděl žádnou "super-speciální věc" jen pro platiče, takže majetní hráči sice mají nesporné výhody, ale zatvrdilý a dobrý player je klidně sejme tak či tak...
Simulace tudíž zde není na místě, jde o to aby tě to nutilo kupovat a upgradovat lepší a lepší stroje aby ses stal ještě lepším vrahem noobů.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:12 09. Feb 2012
by Molly23
úplně nádherně vystiženo Bahnáku...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:33 09. Feb 2012
by Fryn
Bahnak wrote:Tak ty tančíky jsou prostě klasická ždímačka času a peněz, nic víc a nic míň ...
Mno, času rozhodně, peněz ne (aspoň ne těch reálných

). Třeba já osobně, bych do této hry zainvestoval skutečné finance jen pokud by mi šlo o vytvoření klanu (je třeba měsíční premiový účet) a ani to není extra částka (10 euro). Jak sám podotýkáš, není třeba kupovat "za svoje" nic zvláštního bez čeho by ses neobešel, celá hra se dá hrát hezky jako freeware.
Bahnak wrote:Simulace tudíž zde není na místě, jde o to aby tě to nutilo kupovat a upgradovat lepší a lepší stroje aby ses stal ještě lepším vrahem noobů.
O několik stránek dříve jsem psal, že se nejedná o žádný HC simulátor, ale určitě bych hru nestavěl na úroveň nějaké "arkády", na to se do hry zaneslo docela dost detailních věcí a zákonitosti. Celkově, na to že je to zdarma, je to velmi povedený (třebaže svou nápní jednoduchší) kousek a před jeho tvůrci smekám.
Btw. i tady záleží minimálně v 70% na "pilotovi" (jmenovitě už kvůli rozděleným třídám tanků).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:45 10. Feb 2012
by Fryn
Bahňáku, proč mám takový blbý pocit, že hraješ WoT na US servru

? Bych čekal, že jako rodilý evropan budeš s náma ostatníma na tom evropském.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:14 10. Feb 2012
by Molly23
Mě to bahnáka našlo... teda pokud se jmenuje Bahnak
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:32 10. Feb 2012
by Bahnak
Čert ví na co jsem klikl... stejně mě to až tak netáhne, je to jen zabíječka času kterého je málo...
Jinak ACC: Bahnacek
Ne že by to bylo užitečný když vlastně nehraju...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:12 16. Feb 2012
by Molly23
Tak jsem narazil na videjko kde jsou postavy a dabéři ze hry Saint Row. Docela mě pobavilo, že si jsou postavy hodně i kolikrát podobné, nebo dokonce že někdo hraje sám sebe!

A velmi mě překvapila skvadra dabérů! Jeden ztracenej, wrestler, pornohvězda... hehe
http://www.youtube.com/watch?v=m11m-F6y ... re=related