Page 14 of 36
Re: Zajímavá videa
Posted: 11:49 12. Jan 2012
by Molly23
Docela bych si takhle uměl představit oslavy nového roku.... nádhera... ještě s tou hudbou
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... mNps7-4Yv4#!
Re: Zajímavá videa
Posted: 20:39 12. Jan 2012
by -RoF-
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:45 15. Jan 2012
by Sielencer
Re: Zajímavá videa
Posted: 22:36 24. Jan 2012
by -darkvision-
Re: Zajímavá videa
Posted: 00:40 30. Jan 2012
by Molly23
Re: Zajímavá videa
Posted: 16:39 30. Jan 2012
by Molly23
Ještě přikládám video z discovery... docela zajímavé, ukazují tam jak gamberson zastavil šíp
http://www.discoveryuk.com/web/the-true ... ly-archers
Re: Zajímavá videa
Posted: 16:47 07. Feb 2012
by Sielencer
Když jsem na tohle video poprvé narazil, po několika vteřinách jsem to stopnul v duchu si říkajíc "No more math ranger" a cítil se podveden názvem, za kterým se video skrývá.
Včera jsem ale našel odhodlání, zkouknul to a musím říci, že přeci jen ten název není až tak od věci...
Kéžby všechny s matematikou související přednášky byly takto zajímavé
http://www.youtube.com/watch?v=F-QA2rkp ... 47A45EF50D
Re: Zajímavá videa
Posted: 20:04 07. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Zajímavá videa
Posted: 16:22 08. Feb 2012
by Nalkanar
Nová série o herních společnostech
Rockstar
Re: Zajímavá videa
Posted: 11:05 10. Feb 2012
by Práček
není to video...ale je to zajímavé

už tu pár videií na tohle téma bylo, tak co to probrat trochu interaktivně
http://images.4channel.org/f/src/589217 ... hanced.swf
Re: Zajímavá videa
Posted: 17:47 10. Feb 2012
by LDamian
Tady je vidět, jak je vnímání lidí omezeno i co se týče velikosti. Třeba dost pochybuji, že bychom byli schopni rozpoznat inteligentní život kdekoli jinde, než na naší vlastní úrovni. Už v micro světě bychom imho třeba měli šanci rozeznat inteligenci u viru dost nízkou. Stejně tak posoudit výskyt inteligence už na planetární úrovni. A to jsou přitom velikosti stále nám dost blízké. Takže to hledání mimozemského života a inteligence máme vlastně ohromně omezené, protože jen celkem málo "bytostí" se nachází velikostně na naší makro úrovni a jiné prakticky nejsme schopni zatím moc zkoumat a vnímat.
Re: Zajímavá videa
Posted: 18:16 10. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
LDamian wrote:
Tady je vidět, jak je vnímání lidí omezeno i co se týče velikosti. Třeba dost pochybuji, že bychom byli schopni rozpoznat inteligentní život kdekoli jinde, než na naší vlastní úrovni. Už v micro světě bychom imho třeba měli šanci rozeznat inteligenci u viru dost nízkou. Stejně tak posoudit výskyt inteligence už na planetární úrovni. A to jsou přitom velikosti stále nám dost blízké. Takže to hledání mimozemského života a inteligence máme vlastně ohromně omezené, protože jen celkem málo "bytostí" se nachází velikostně na naší makro úrovni a jiné prakticky nejsme schopni zatím moc zkoumat a vnímat.
http://www.youtube.com/watch?v=7NYRVsKA ... re=related
Re: Zajímavá videa
Posted: 18:34 10. Feb 2012
by Amber
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:00 10. Feb 2012
by zachy
To odmítám

mýho Azhaela nikdy nikdo nezneužíval

přesto rád zabíjí
Re: Zajímavá videa
Posted: 23:49 10. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
zachy wrote:
To odmítám

mýho Azhaela nikdy nikdo nezneužíval

přesto rád zabíjí
"There's a killer on the road
His brain is squirmin' like a toad
Take a long holiday
Let your children play
If ya give this man a ride
Sweet memory will die
Killer on the road, yeah"
"Like a dog without a bone."
