Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:11 23. Jul 2011
Toz a nevede tam z tych konstatinek nějaká lesní cesta ci stezka abych nemusel jit po ty hlavni ceste?
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Já mám tohle všechnoBahnak wrote:Lidi, to nikdo doma nemá nic z tohodle?Bahnak wrote:Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
OK, asi teda pinpongáč a píštalku zakoupím, nemá někdo alespoň ten míč?
Já mám.. tedy kněžka má růžový s beruškama.. určo by měl úspěch.. ale kvůli mimču nemůžu jet a jestli pojede KaTo stále netušímBahnak wrote:Lidi, to nikdo doma nemá nic z tohodle?Bahnak wrote:Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
OK, asi teda pinpongáč a píštalku zakoupím, nemá někdo alespoň ten míč?
Hej byl bych vděčen... kdyžtak mě pošli na PM číslo na mobil a´t se nějak dohodnem.Krata wrote:Theuregu chceš nabrat? Pojedem přes Prahu a jedno místečko by se asi našlo, dohodl bych se s řidičem jesli by jsi se vešel
Já se dozvím až v úterý kdy pojedu. Ale růžovej s beruškama, to prostě musí na srazu být!Miell wrote:Já mám.. tedy kněžka má růžový s beruškama.. určo by měl úspěch.. ale kvůli mimču nemůžu jet a jestli pojede KaTo stále netuším
Věř mi že jestli tam budu mít své jídlo tak uvidíš jak bojuje Theureg.. a beru si svou oblíbenou sekerku.. na dřevo... jak de vo jídlo neznám bratra.. tedy o mojeFirefox_ wrote:Přivez Theuregu. Srovnáme skore za ty hranolky
já nechci mluvit za velkého šéfa ale myslím že to jdeSideric wrote:Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?
Je to možné.Sideric wrote:Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?