Page 14 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:11 23. Jul 2011
by Shaman88
Toz a nevede tam z tych konstatinek nějaká lesní cesta ci stezka abych nemusel jit po ty hlavni ceste?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:18 23. Jul 2011
by Prasokralik
Bahnak wrote:
Bahnak wrote:Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
Lidi, to nikdo doma nemá nic z tohodle?
OK, asi teda pinpongáč a píštalku zakoupím, nemá někdo alespoň ten míč?
Já mám tohle všechno :P Teda pinpongáč v jiné barvě než oranžový. Míč samozřejmě na volejbal a píšťalku z klukovských let s čupr plastovou kuličkou uvnitř :P

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:02 23. Jul 2011
by Miell
Bahnak wrote:
Bahnak wrote:Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
Lidi, to nikdo doma nemá nic z tohodle?
OK, asi teda pinpongáč a píštalku zakoupím, nemá někdo alespoň ten míč?
Já mám.. tedy kněžka má růžový s beruškama.. určo by měl úspěch.. ale kvůli mimču nemůžu jet a jestli pojede KaTo stále netuším :wink:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:34 23. Jul 2011
by efu_redo
Ahoj, chci se poptat, jede někdo z prahy kdo by měl buď tři místa v autě nebo kdo by mohl vzít mě , Katovi a jogobelo věci? Dík, redo.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:33 23. Jul 2011
by Thuereg
Krata wrote:Theuregu chceš nabrat? Pojedem přes Prahu a jedno místečko by se asi našlo, dohodl bych se s řidičem jesli by jsi se vešel :)
Hej byl bych vděčen... kdyžtak mě pošli na PM číslo na mobil a´t se nějak dohodnem.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:55 23. Jul 2011
by efu_redo
V pondělí Ti Rejty pošlu peníze za mě a jogo. Jogo jídlo nechce, já si dám.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:09 23. Jul 2011
by Bahnak
Miell wrote:Já mám.. tedy kněžka má růžový s beruškama.. určo by měl úspěch.. ale kvůli mimču nemůžu jet a jestli pojede KaTo stále netuším :wink:
Já se dozvím až v úterý kdy pojedu. Ale růžovej s beruškama, to prostě musí na srazu být!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:30 23. Jul 2011
by Thuereg
No jo vlastně... jak že to tam je s tim dlabancem? Plánuje se tam něco hromadnýho nebo si mám táhnout všecko vlastní a naházet na to epický pasti?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:48 23. Jul 2011
by Firefox_
Přivez Theuregu. Srovnáme skore za ty hranolky :twisted:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:57 23. Jul 2011
by kucik
Jedu nejspis ve ctvrtek a jak jsem nahle zjistil, mam v aute tri az ctyri mista volna.
Vzhledem k tomu, jak budu nalozenej, tak se asi budu srat pomalu.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:24 23. Jul 2011
by Thuereg
Firefox_ wrote:Přivez Theuregu. Srovnáme skore za ty hranolky :twisted:
Věř mi že jestli tam budu mít své jídlo tak uvidíš jak bojuje Theureg.. a beru si svou oblíbenou sekerku.. na dřevo... jak de vo jídlo neznám bratra.. tedy o moje :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:45 24. Jul 2011
by Sideric
Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:15 24. Jul 2011
by jogobelo
Sideric wrote:Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?
já nechci mluvit za velkého šéfa ale myslím že to jde

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:17 24. Jul 2011
by Rejty
Sideric wrote:Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?
Je to možné.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:18 24. Jul 2011
by Sobik
Můžu vzít takovou malou kuši, udělá někdo šipky? (Cca 25 cenťáků, ale pro sichr víc, kdyžtak půjdou uříznout na místě)