Page 14 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:09 28. Aug 2011
by Bahnak
Myšleno jako 3-4 září.
Jestli chcete jet už v pátek odpoledne tak OK, jen mi dejte echo kde vás najdu.
V práci končím v 22 a co tak koukám na spoje tak bych kolem půlnoci mohl být v srbsku nebo karlštejně, ale pokud to podstoupím tak jedině s přesným bodem srazu, bloudit sám je totiž nuda.
Malá amerika je sice zaturistovaná, ale ne zas tak moc a ve štolách turisty nenajdeš.
Přespávadlo bych viděl někde u Kubrychťárny nebo případně na Liščárně (moje oblíbená, neprší tam, je to pod skálou, ale zas tam je problém s dřevem...)
No a pak už jen cestovanda pěšmo po okolí, to už bych řešil cíle až budem na fleku a uvidíme jak na tom budeme s výbavou a sílou.
Slaňování raději ne, provaz sice mám, ale nechce se mi s ním tahat a krom toho neznám jak na tom kdo s výškama je a chci snížit pravděpodobnost volání berounské sanitky na minimum.
(už jsem tam jednou sanitu volal, trvá jim to fakt dlouho, krom toho tam není moc signál a berounští saniťáci nemají evidentně čundráky v lásce) Takže bych raději nedělal žádný masakry, prostě pohodový výšlapy. (umím na povrchu skvěle bloudit! :twisted: :oops: :mrgreen: )

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:38 28. Aug 2011
by Braenn
Tak tedy v sobotu. Ale koupel v té jediné rozumné nádrži si nenechám vzít, sanitka nesanitka, leda bys znal jinou cestu dolů. Domluvíme se tedy někdy kolem toho pátku čtvrtku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:47 28. Aug 2011
by -darkvision-
Sanitka je rychlejší možná z řevnic. Jinak počítáš s tím, vzít si pořádný baterky? jen že v těch tunelech jsou šachty a tam někdo spadnout, tak víš jak :?
Jinak se tu bavíte jen o malé Americe, velká vás neláká? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:53 28. Aug 2011
by Braenn
Tak když se řekne Amerika, mluví se o obou, ne? A u té sanitky mluvím právě o velké. Tam je to roztomilé šplhání dolů k vodě, visíc nad propastí. Malá Amerika není žádný risk.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:09 28. Aug 2011
by Bahnak
Malá amerika - štoly, baterky jsou nutnost (beru si baterku a asi i světelnej meč - přece jen Hagen je Hagen), koupanda.
Velká amerika - lepší koupanda, beze štol (jako jsou tam, ale jeskynní potápění asi nikdo nedělá)

Karlštejnsko je velký a o náhody v něm není nouze, já doufám že si projdem ameriky obě, snad to tam někdo zná dobře, já skoro vždycky zabloudím hned po 5ti minutách :-D
(což je zajímavý, na malou dokážu dojít i o půlnoci bez baterky a na velkou vždycky bloudím i ve dne)
http://mapy.cz/#x=14.188844&y=49.950910&z=12&l=2&c=c-t

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:13 28. Aug 2011
by Práček
jojo hagen je hagen :twisted:
Bahnak wrote: (což je zajímavý, na malou dokážu dojít i o půlnoci bez baterky a na velkou vždycky bloudím i ve dne)
tak na malou vylezeš ze stanu, uděláš deset kroku a k nejbližšímu stromu....s velkou je to složite no :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:00 28. Aug 2011
by Braenn
Neuděláme na ten výlet samostatné vlákno? To aby nezaniklo, že se jde v úterý do hospody:)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:04 28. Aug 2011
by Thuereg
Asi neumim chodit na jedno. to je děs...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:37 28. Aug 2011
by Fryn
Když se neobjeví v úterý nějaký nutný přesčas, tak bych se na jedno dvě ke Kroužkům stavil.

K té výpravě na Ameriku bych se asi taky připojil.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:14 28. Aug 2011
by kucik
Na Ameriku bych vyrazil. Podle pocasi by mohla bejt dobra koupacka.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:51 28. Aug 2011
by -darkvision-
Braenn wrote:Zamluveni Kroužci dole, v 17:00, připomínám že pro jednou v úterý

Připomenu že dole je nekuřácký salónek, kouřit se chodí nahoru nebo ven, ale zase je tam klid a dá se tam později zpívat a bavit nahlas a vůbec:)

Adresa je tady, dáte se hned pod kostelem přímo ulicí dolů, kolmo ke kolejím a hned druhý barák dokonce s minizahrádkou, to je ono. A tam po schodech dolů.: http://www.firmy-lide.cz/mapa-praha-3-z ... 419-p.html
No je to krutý, teď se dívám kde že to vlastně je a doufám, že to bude dobrá pub, bo mám barák blok vedle :D Takže se mnou určitě počítejte.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:37 30. Aug 2011
by Thuereg
Teď koukám... To je nekuřácký??? kruci...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:44 30. Aug 2011
by Thuereg
Pardon lidičky, dejte si aj za mě.... Má maličkost je nejen neskonale líná jako prase, ale ještě k tomu chudší než sem čekal. Táhnout se na žižkov se stovkou v kapse se mi moc nechce. Takže si to tam užijte a snad někdy jindy.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:20 04. Sep 2011
by GeForce
Chlasta se tenhle tejden někde? :shock:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:27 04. Sep 2011
by Derken-
GeForce wrote:Chlasta se tenhle tejden někde? :shock:
Nemáš náhodou zaracha? :mrgreen: