Page 14 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:09 28. Aug 2011
by Bahnak
Myšleno jako 3-4 září.
Jestli chcete jet už v pátek odpoledne tak OK, jen mi dejte echo kde vás najdu.
V práci končím v 22 a co tak koukám na spoje tak bych kolem půlnoci mohl být v srbsku nebo karlštejně, ale pokud to podstoupím tak jedině s přesným bodem srazu, bloudit sám je totiž nuda.
Malá amerika je sice zaturistovaná, ale ne zas tak moc a ve štolách turisty nenajdeš.
Přespávadlo bych viděl někde u Kubrychťárny nebo případně na Liščárně (moje oblíbená, neprší tam, je to pod skálou, ale zas tam je problém s dřevem...)
No a pak už jen cestovanda pěšmo po okolí, to už bych řešil cíle až budem na fleku a uvidíme jak na tom budeme s výbavou a sílou.
Slaňování raději ne, provaz sice mám, ale nechce se mi s ním tahat a krom toho neznám jak na tom kdo s výškama je a chci snížit pravděpodobnost volání berounské sanitky na minimum.
(už jsem tam jednou sanitu volal, trvá jim to fakt dlouho, krom toho tam není moc signál a berounští saniťáci nemají evidentně čundráky v lásce) Takže bych raději nedělal žádný masakry, prostě pohodový výšlapy. (umím na povrchu skvěle bloudit!

)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:38 28. Aug 2011
by Braenn
Tak tedy v sobotu. Ale koupel v té jediné rozumné nádrži si nenechám vzít, sanitka nesanitka, leda bys znal jinou cestu dolů. Domluvíme se tedy někdy kolem toho pátku čtvrtku.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:47 28. Aug 2011
by -darkvision-
Sanitka je rychlejší možná z řevnic. Jinak počítáš s tím, vzít si pořádný baterky? jen že v těch tunelech jsou šachty a tam někdo spadnout, tak víš jak
Jinak se tu bavíte jen o malé Americe, velká vás neláká?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:53 28. Aug 2011
by Braenn
Tak když se řekne Amerika, mluví se o obou, ne? A u té sanitky mluvím právě o velké. Tam je to roztomilé šplhání dolů k vodě, visíc nad propastí. Malá Amerika není žádný risk.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:09 28. Aug 2011
by Bahnak
Malá amerika - štoly, baterky jsou nutnost (beru si baterku a asi i světelnej meč - přece jen Hagen je Hagen), koupanda.
Velká amerika - lepší koupanda, beze štol (jako jsou tam, ale jeskynní potápění asi nikdo nedělá)
Karlštejnsko je velký a o náhody v něm není nouze, já doufám že si projdem ameriky obě, snad to tam někdo zná dobře, já skoro vždycky zabloudím hned po 5ti minutách

(což je zajímavý, na malou dokážu dojít i o půlnoci bez baterky a na velkou vždycky bloudím i ve dne)
http://mapy.cz/#x=14.188844&y=49.950910&z=12&l=2&c=c-t
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:13 28. Aug 2011
by Práček
jojo hagen je hagen
Bahnak wrote:
(což je zajímavý, na malou dokážu dojít i o půlnoci bez baterky a na velkou vždycky bloudím i ve dne)
tak na malou vylezeš ze stanu, uděláš deset kroku a k nejbližšímu stromu....s velkou je to složite no

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:00 28. Aug 2011
by Braenn
Neuděláme na ten výlet samostatné vlákno? To aby nezaniklo, že se jde v
úterý do hospody
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:04 28. Aug 2011
by Thuereg
Asi neumim chodit na jedno. to je děs...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:37 28. Aug 2011
by Fryn
Když se neobjeví v úterý nějaký nutný přesčas, tak bych se na jedno dvě ke Kroužkům stavil.
K té výpravě na Ameriku bych se asi taky připojil.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:14 28. Aug 2011
by kucik
Na Ameriku bych vyrazil. Podle pocasi by mohla bejt dobra koupacka.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:51 28. Aug 2011
by -darkvision-
Braenn wrote:Zamluveni Kroužci dole, v 17:00, připomínám že pro jednou v
úterý
Připomenu že dole je nekuřácký salónek, kouřit se chodí nahoru nebo ven, ale zase je tam klid a dá se tam později zpívat a bavit nahlas a vůbec:)
Adresa je tady, dáte se hned pod kostelem přímo ulicí dolů, kolmo ke kolejím a hned druhý barák dokonce s minizahrádkou, to je ono. A tam po schodech dolů.:
http://www.firmy-lide.cz/mapa-praha-3-z ... 419-p.html
No je to krutý, teď se dívám kde že to vlastně je a doufám, že to bude dobrá pub, bo mám barák blok vedle

Takže se mnou určitě počítejte.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:37 30. Aug 2011
by Thuereg
Teď koukám... To je nekuřácký??? kruci...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:44 30. Aug 2011
by Thuereg
Pardon lidičky, dejte si aj za mě.... Má maličkost je nejen neskonale líná jako prase, ale ještě k tomu chudší než sem čekal. Táhnout se na žižkov se stovkou v kapse se mi moc nechce. Takže si to tam užijte a snad někdy jindy.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:20 04. Sep 2011
by GeForce
Chlasta se tenhle tejden někde?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:27 04. Sep 2011
by Derken-
GeForce wrote:Chlasta se tenhle tejden někde?

Nemáš náhodou zaracha?
